Zadzwoń do nas! +48 501 036 604

Aktualności

2019-01-10

Edycja wiosna/lato

 

 

Aligatory! 
Aleeee ten czas leci! Za nami pierwszy semestr zajęć na basenie. W tym czasie, każdy z Was mógł pod opieką wykwalifikowanej kadry doskonalić umiejętności pływackie. Mamy nadzieje, że sprostaliśmy Państwa wymaganiom.

 

Pada śnieg, pada śnieg!
W czasie ferii małopolskich zajęcia grupowe na basenie nie odbywają się. Z częścią z Was oddajemy się „Zimowemu Szaleństwu” na obozie narciarskim w Murzasichlu. Wracamy pełni energii i zapału do pracy od 28.01.19. 

Idzie nowe!
Kolejna edycja wiosna/lato w naszej szkółce to nowe wyzwania dla wszystkich z nas! Każdy kto uczęszczał do nas w pierwszym semestrze ma zagwarantowane miejsce na drugą część roku szkolnego. Jednak gwarancją utrzymania miejsca w grupie jest wniesienie opłaty zgodnej z zamieszczonym cennikiem na naszej stronie do dnia 10.02.19. Mamy też kilka dodatkowych miejsc dla nowych osób. Harmonogram zajęć pozostaje bez zmian. 
(cennik na następny semestr pojawi się do dnia 21.01.19!) 

Wiosna! 
Wiosna jak co roku będzie bardzo intensywna. Pod koniec maja odbędzie się egzamin na kartę pływacką, zobaczymy kto podejmie wyzwanie w tym roku? Pierwszego dnia czerwca zorganizujemy dla Państwa dzieci DZIEŃ DZIECKA w puszczy Niepołomickiej, podczas którego przygotujemy dla Was nowe atrakcje zakończone podsumowaniem roku szkoleniowego oraz rozlosowaniem atrakcyjnych nagród. 

Wakacyjna przygoda
Już teraz zarezerwujcie sobie terminy na nasze dwa obozy sportowe w wakacje.
Pierwszy z nich o nazwie „Frajda” odbędzie się w terminie 15.07-26.07.19 na Mazurach! Ośrodek „Gwarek” do którego się wybieramy usytuowany jest tuż przy lesie, z dostępem do własnej plaży i przystani to idealne miejsce na aktywny wypoczynek i niebanalne spędzenie czasu (www.gwarek-mazury.pl). 


Drugim wakacyjnym wyjazdem będzie „Letnie szaleństwo II” w terminie 02.08-08.08.19. Tym razem wybierzemy się do Hotelu Grand Chotowa spa&resort w miejscowości Chotowa (www.grandchotowa.pl ). Jest to urokliwe miejsce położone nad samym jeziorem z własną plażą i bogatą infrastrukturą sportowo-rekreacyjną. Zapisy już wkrótce!

 

Szykujemy równierz dwie tygodniowe półkolonie w Niepołomicach i Krakowie. w trakcie których zapewnimy Waszym pociechom wiele niezapomnianych wrażeń. Terminy podamy wkrótce. 

Czekamy na wspólną zabawe! 🙂