Zadzwoń do nas! +48 501 036 604

Ostatnia prosta do wakacji!

2019-05-08

Ostatnia prosta do wakacji!

Jak co roku w Aligatorze, dwa ostatnie miesiące szkoły to rozgrzewka przed wakacyjną przygodą. Mamy przygotowane dla Was wiele ciekawych atrakcji. U nas nie ma nudy! Po za stałymi punktami programu szykujemy coś nowego czego jeszcze nie było 🙂 no ale po kolei…

 

 

COLOR WEEK

Zaczynamy od nowości!  Już w najbliższym tygodniu (13-19.05) na wszystkich przez nas prowadzonych zajęciach pojawią się kolorowe balony. Co tygodniowe zajęcia nabiorą nowego wymiaru. Każdy uczestnik otrzyma wybrany przez siebie balon, który będzie mu towarzyszył podczas specjalnie przygotowanych zajęć. Nasi instruktorzy zadbają o to, żeby uśmiech z ust dzieciaków nie zszedł ani na chwile!

 

 

 

DZIEŃ DZIECKA

 

A teraz prawdziwa bomba! Część z Was przyzwyczaiła się już do naszych corocznych  pikników rodzinnych.  W zeszłym roku frekwencja oraz atmosfera przeszły nasze oczekiwania. W tym roku nieprzypadkowo wybraliśmy 01.06, czyli dokładnie dzień dziecka. U nas rutyna ginie. Na ten szczególny dzień mamy przygotowane zupełnie nowe atrakcje z jedną naprawdę wieeeeeelką niespodzianką 🙂 Do wszystkiego będzie można posilić się pyszną kiełbaską z grilla oraz zimnym napojem. Z naszego pikniku nikt nie wróci z pustymi rękami, każdy otrzyma coś specjalnego. Będzie również coroczne losowanie nagród z nagrodą główną czyli wyjazdem na obóz „Frajda”. Zapraszamy WSZYSTKICH lubiących spędzać aktywnie czas na świeżym powietrzu. Już teraz zaplanujcie ten dzień! Nie może Was zabraknąć.

EGZAMIN NA KARTĘ PŁYWACKĄ 15.06.

 

Po raz drugi Aligator organizuje dla swoich kursantów egzamin na Kartę Pływacką. Jest to dokument wydawany przez WOPR, który poświadcza umiejętność pływania osoby, której została wydana. Zdanie takiego egzaminu jest powodem wielkiej radości, dzieci nabierają pewności siebie i chęci do dalszej nauki. Podczas testu będą przeprowadzone 3 próby :

-200 m w tym 50 stylem grzbietowym,

-5m pod wodą, 

-skok ze słupka na nogi.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału! Zapisy mailowe na szkola.aligator@gmail.com

WAKACYJNA PRZYGODA

Przygoda z Aligatorem nie kończy się w czerwcu.

 

 

Przez wakacje mamy przygotowane dla Was dwa obozy wyjazdowe oraz dwie półkolonie. Staramy się stworzyć wyjazdy, wypełnione atrakcjami i niezapomnianymi chwilami, gdzie dzieciaki cały czas spędzają aktywnie oraz bezpiecznie. Nie są to zwykłe kolonie. Wybieramy najlepsze ośrodki, które zapewniają dostęp do wysokiej klasy infrastruktury sportowo-rekreacyjnej.  Nasza doświadczona i sprawdzona kadra swoim zapałem do pracy i wspólnej zabawy stwarza coś co nasi obozowicze pamiętają długo. Liczba miejsc jest ograniczona. Kto się jeszcze zastanawia to musi się spieszyć z decyzją bo na obóz „Letnie Szaleństwo” zostało nam zaledwie 5 miejsc a na obóz „Frajda” 8 miejsc.

 

 

Zapisy przez naszą stronę www.szkolaaligator.pl/lista-obozów/