Zadzwoń do nas! +48 501 036 604

Aktualności

2019-06-26

Dzień Dziecka z Aligatorem! relacja

Dzień dziecka z Aligatorem 01.06.19

Puszcza Niepołomicka-Polana Sitowiec

 

Nie samym basenem Aligator żyje.

 

 Jak wiele osób z Was się przekonało Szkoła Pływania Aligator to nie tylko nauka pływania i godziny spędzone na basenie.  W ostatni weekend w około 200 osób spotkaliśmy się na Polanie Sitowiec w Puszczy Niepołomickiej, żeby pokazać, że potrafimy się świetnie bawić i integrować na sportowo na świeżym powietrzu.

 

Po mokrym i zimnym Maju pogoda musiała się poprawić.  My wiedzieliśmy, że nastąpi to dokładnie 01.06 czyli w dzień dziecka. W tajemnicy powiemy Wam, że to wszystko było zaplanowane- pogoda zamówiona! Słońce na niebie, czerwcowe przedpołudnie i… wszystko się zaczęło! Z każdą minutą przybywało co raz więcej rodzin na nasz coroczny piknik!

 

Tuż po godzinie 11 zabawa poszła na całego. Na sam początek  wzniosła się MEGA zjeżdżalnia,  która towarzyszyła małym, ale tak naprawdę wielkim gościom przez cały czas trwania imprezy. Ilości zjazdów nie sposób było zliczyć. Po szaleństwie na zjeżdżalni każdy mógł spróbować swoich sił na slackline. Jak łatwo było się przekonać, utrzymanie równowagi na rozciągniętej taśmie wcale nie było takie proste jak by mogło się wydawać. Kolejnymi stanowiskami była wielka folia na której widniała nazwa naszej szkółki. Każdy kto chciał mógł zostawić swój niepowtarzalny podpis na największej „wizytówce” jaką do tej pory widzieliśmy. Po około godzinie na polanie mogliśmy spotkać różne postacie z bajek oraz świata zwierząt J Wszystko to za sprawą dziewczyn które malowały twarze.  

 

Konkurencje sportowe na świeżym powietrzu

W międzyczasie odbywała się jedna z pierwszych konkurencji  w której najlepsi uczestnicy wygrywali nagrody. Mega proca, bo o niej mowa, zrobiła prawdziwą furorę. Kolejka przez cały czas pikniku nie malała. Każdy chciał wystrzelić gumowe piłki jak najdalej. Chwilę później ruszyły kolejne zmagania. Tym razem był to tor przeszkód oraz rodzinna konkurencja czyli ślepy labirynt. W obydwu konkurencjach liczył się jak najlepszy czas. Na torze przeszkód trzeba było wspiąć się na wyżyny swojej zwinności, sprytu i szybkości pokonywania kolejnych przeszkód. Ślepy labirynt z kolei wymagał bardzo dobrej koncentracji i komunikacji w startującej parze. Na koniec zmagań pozostał stały już punkt naszych corocznych spotkań, czyli wyścigi w workach dla małych i dużych. Była to chyba najbardziej emocjonująca konkurencja o czym świadczyło zebranie się wszystkich i wzajemne dopingowanie. Dzięki pucharowemu systemowi z każdą rundą emocje rosły a finały były bardzo zacięte.

 

Jak większość z Was się przekonała konkurencje były wymagające. Z tego powodu dla każdego czekała pyszna kiełbaska z grilla wraz z napojami.  W trakcie imprezy można było także spróbować tegorocznego miodu od naszej zaprzyjaźnionej pasieki J Wielu z Was Świerzy  miód tak posmakował, że wykupiliście przygotowany zapas.

 

Udany dzień dziecka ze szkołą pływania

Przyszedł czas na podsumowanie całego wydarzenia. Ze wszystkich konkurencji wyłoniliśmy najlepszych zawodników w poszczególnych grupach wiekowych którzy mogli wybrać przygotowane nagrody. Łatwo nie było, cała stawka była bardzo wyrównana. Na zakończenie odbyło się losowanie cennych nagród. Szczęśliwcy mogli się cieszyć z indywidualnych i grupowych kursów nauki pływania, dofinansowania do obozu, uczestnictwa w półkolonii oraz nagrody głównej czyli wyjazdu na OBÓZ FRAJDA.

 

Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za przybycie. To dzięki Wam ten dzień był naprawdę wyjątkowy a atmosfera i świetna wspólna zabawa przeszła nasze oczekiwania.  Aligator to WY! Do zobaczenia na kolejnej edycji pikniku!

 

 

Dziękujemy wszystkim partnerom dzięki którym możemy coraz więcej!

 

Ł&M Przeprowadzki Kraków
Reporter young
Pasieka Mateusza Batko 
Park Wodny Kraków
Kinga Pienińska
 Piwniczanka
Krakowski Park Linowy
Piekarnia – Cukiernia “Stawarski”
Miasto i Gmina Niepołomice
OSHEE