Półkolonia Niepołomice
Miejsce: Niepołomicach-Kryta Pływalnia w Niepołomicach - ul. J. Korczaka 5
Termin: 26-31.08.2019
Cena: 590 zł (całkowity koszt)

CENA: 590 zł (całkowity koszt)

Zaliczka I rata: 200 zł - jest to gwarancja miejsca na wyjazd (bezzwrotna)

Pozostała część II rata: 390 zł

Rachunek bankowy: gotówka

ZAKWATEROWANIE

Półkolonia Niepołomice to tydzień wypełniony sportowo-rekreacyjnymi atrakcjami. Nie pozwolimy, żeby zjadła nas rutyna. Idziemy na całość! Bawimy się na wiele różnych sposobów, zaliczając najlepsze zabawy i atrakcje jakie daje nam lato.Oprócz tego będzie czas na słodkie lenistwo i ochłodę w wodzie.

Ramowy plan dnia:

Każdego dnia spotkamy się o godzinie 8:30 na Krytej Pływalni w Niepołomicach – ul. J. Korczaka 5 . Zaczynamy od przedstawienia zaplanowanych atrakcji na cały dzień, po czym startujemy z pierwszymi zabawami. Około godziny 11 przychodzi pora na wzmocnienie w postaci drugiego śniadania. Po naładowaniu baterii kolejne aktywności które potrwają do około 13:30. O tej godzinie mamy przewidziany dwudaniowy obiad. Po przerwie poobiedniej ostatni blok zajęć tematycznych. Dzień kończymy o godzinie 16:00 w tym samym miejscu gdzie mieliśmy poranną zbiórkę.

Program:

• zabawy integracyjne
  • hit! Go jump!
  • park Linowy
  • wycieczki po okolicy
  • rowery
  • ogród doświadczeń
  • frisbee
  • plac zabaw
  • gry zespołowe
  • survival
  • plażowanie
  • slackline
CENA ZAWIERA

590– jest to CAŁKOWITY koszt tygodnia atrakcji zawierający: program, drugie śniadanie( drożdżówka, owoc, woda), obiad ( pierwsze i drugie danie, sok) ubezpieczenie NNW, obozowy gadżet niespodzianka, nagrody, fotorelacja, opieka wykwalifikowanej kadry.

150zł- istnieje możliwość zapisanie się na poszczególny dzień tygodnia. Zgłoszenie należy uzgodnić telefonicznie z kierownikiem półkolonii dzień wcześniej do godziny 18:00.

Dla każdego coś fajnego….

Z naszej  półkolonii nikt nie wyjdzie z pustymi rękami. Poza workiem doświadczeń i nowych znajomości każdy otrzyma od nas okolicznościowy upominek przygotowany specjalnie na ten tydzień. Dzięki temu sięgając po niego w domu będzie można przypomnieć sobie najlepsze chwile minionych wakacji i wyobrazić sobie już te w kolejnym roku 😉 CODZIENNA FOTORELACJA pozwoli rodzicom śledzić poczynania swojej pociechy.

Zapisz się już teraz!

Liczba miejsc jest ograniczona. Jeżeli macie jakiekolwiek wątpliwości to zapraszamy do kontaktu z nami, a na pewno je rozwiejemy. Wyślijcie do nas zgłoszenie, dzięki temu będziecie mieli gwarancje miejsca dla waszego dziecka na półkolonii.

Pomimo pobytu w miejscu zamieszkania dzieciaki poczują się jak na wakacjach.

Kierownik półkolonii: Ewa Szybowska, tel. 501036604