Obóz Frajda
Miejsce: Chotowa
Termin: 2-8.08.2019
Cena: 1390 zł (całkowity koszt wyjazdu)

CENA: 1390 zł (całkowity koszt wyjazdu)

Zaliczka I rata: 500 zł - jest to gwarancja miejsca na wyjazd (bezzwrotna)

Pozostała część II rata: 890 zł

Rachunek bankowy: 59 1050 1445 1000 0091 4904 4415

ZAKWATEROWANIE

Nasza obozowa miejscówka

Hotel Grand Chotowa *** Resort&Spa w którym będziemy mieli przyjemność przebywać przez tydzień, położony jest pośród dębowo-sosnowego lasu nad jeziorem. Teren jest ogrodzony, chroniony oraz monitorowany.  Piękne widoki oraz przyjazna atmosfera sprzyja aktywnemu wypoczynkowi. Bogata infrastruktura sportowa zapewnia dni pełne wrażeń bez potrzeby przemieszczania się poza obiekt.

Oferujemy wyjątkowe obozy od lat!

Staramy się stworzyć wyjazdy, wypełnione atrakcjami i niezapomnianymi chwilami, gdzie dzieciaki cały czas spędzają aktywnie oraz bezpiecznie. Nie są to zwykłe kolonie. Wybieramy najlepsze ośrodki, które zapewniają dostęp do wysokiej klasy infrastruktury sportowo-rekreacyjnej.  Nasza doświadczona i sprawdzona kadra swoim zapałem do pracy i wspólnej zabawy stwarza coś co nasi obozowicze pamiętają długo.

Profil i główne atrakcje

Obóz „FRAJDA” to wyjazd multisportowy. Każdy znajdzie na nim mnóstwo sportowych atrakcji. Idziemy na całość! Bawimy się na wiele różnych sposobów, zaliczając najlepsze zabawy i atrakcje jakie daje nam lato.Oprócz tego będzie czas na słodkie lenistwo na strzeżonej plaży tuż przy ośrodku.

• park linowy– cztery trasy pośród drzew na wysokości od 3 do 10 metrów nad ziemią,
  • tenis ziemny– będziemy poszukiwać następców Agnieszki Radwańskiej i Jurka Janowicza,
  • siatkówka plażowa– po zabawie na piasku ochłoda w jeziorze,
  • gry zespołowe– rywalizacja w zespołach to najlepszy sposób na integracje,
  • baloniada– balony z wodą i ręczniki to gwarantowane emocje,
  • ognisko z pieczeniem kiełbasek– obozowy klasyk a do tego śpiewy, tańce i występy artystyczne,
  • plażowanie– czyli to z czym kojarzą się wakacje. Strzeżone kąpielisko i nasze niespodzianki.  U nas plażowanie to nie tylko leżenie ale wiele gier i konkursów takich jak budowanie zamków,
  • igrzyska sportowe– to świetna zabawa podczas pokonywania  różnego rodzaju przeszkód i zadań terenowych. Szybkość, zwinność, wytrzymałość i spryt na pewno się tutaj przydadzą,
  • nocne podchody– specjalnie wytyczona trasa, mapa oraz latarki. Coś na co dzieciaki czekają,
  • dyskoteka z DJ-em– wyłonimy najlepszą taneczną parę wyjazdu.
  • zabawy integracyjne– przeciąganie liny, wyścigi w workach i różne odmiany berka. Świetny pakiet startowy na każdy obóz,
  • kajaki i rowerki wodne– idealny środek transportu dzięki któremu sprawdzimy co kryje pobliskie jezioro,
  • color fun– czyli stały punkt naszego obozu. Kolorowe proszki holi spowodują, że dzieci będą wyglądać niczym bajkowe postacie!
  • pompowańce– różne pompowane postacie na pewno przypadną do gustu wszystkim uczestnikom. O nudzie nie ma mowy!
  • ścianka wspinaczkowa– stylizowana na prawdziwą skałę. Wszystko z odpowiednim zabezpieczeniem oraz odpowiednią asekuracją
  • slackline– świetna zabawa przy której można poćwiczyć swoją równowagę na bezpiecznej wysokości i zaprezentować kilka sztuczek.
  • plac zabaw– huśtawki, karuzele, zjeżdżalnie… dla każdego coś innego, sami wiecie, że jest to super zabawa.
  • ping pong– stoły do tenisa stołowego pośród drzew nad jeziorem? No pewnie! A do tego turniej dla wszystkich obozowiczów.

Dla każdego coś fajnego….

Z naszego obozu nikt nie wyjedzie z pustymi rękami. Poza workiem doświadczeń i nowych znajomości każdy otrzyma od nas okolicznościowy upominek przygotowany specjalnie na wyjazd. Dzięki temu sięgając po niego w domu będzie można przypomnieć sobie najlepsze chwile minionych wakacji i wyobrazić sobie już te w kolejnym roku. CODZIENNA FOTORELACJA pozwoli rodzicom śledzić obozowe poczynania swojej pociechy.

CENA ZAWIERA
  • dojazd i powrót komfortowym autokarem,
  • pełny program,
  • zakwaterowanie 6 noclegów w Hotelu Grand Chotowa*** Resort & Spa ,
  • cztery posiłki ( śniadanie i kolacja w formie bufetu, obiad, podwieczorek),
  • ubezpieczenie NNW,
  • obozowy gadżet niespodzianka,
  • nagrody,
  • fotorelacja,
  • opieka wykwalifikowanej kadry,
  • opieka medyczna.

Zniżki

Dla tych z Was którzy zdecydują się wysłać dziecko na dwa nasze wyjazdy („Frajda” oraz „Letnie Szaleństwo”) przygotowaliśmy zniżkę w wysokości 50zł na każdy wyjazd.

Zapisz się już teraz!

Liczba miejsc jest ograniczona. Część miejsc jest już zajęta przez naszych stałych obozowiczów, co nas bardzo cieszy. Jest to sygnał, że nasze obozy się podobają i nie nudzą. Jeżeli macie jakiekolwiek wątpliwości to zapraszamy do kontaktu z nami, a na pewno je rozwiejemy. Wyślij do nas zgłoszenie już teraz a my odpowiemy w przeciągu dwóch dni. Dzięki temu będziecie mieli gwarancje miejsca dla waszego dziecka na nasz obóz.

PO PRZESŁANIU FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO OTRZYMAJĄ PAŃSTWO DALSZE INFORMACJE!

Opinie naszych klientów!