Jeśli lubisz wodę, aktywny wypoczynek, chcesz doskonalić swoje umiejętności pływackie, to obozy Szkoły Aligator są właśnie dla Ciebie!

Obóz Letnie Szaleństwo w Międzybrodziu Żywieckim to świetna propozycja dla miłośników sportów letnich. Nasza oferta dedykowana jest dla dzieci w wieku 6-14 lat. W trakcie 8-dniowego wyjazdu na uczestników czeka mnóstwo sportowo-rekreacyjnych atrakcji.

Miejsce: Międzybrodzie Żywieckie
Termin: 15.07-22.07.2018
Cena: 1350 zł

Zgłoszenia przyjmujemy do 10.07.  lub wyczerpania miejsc. Gwarancją zapewnienia miejsca jest wpłata zaliczki w wysokości 400zł, wypełnienie formularza i zaakceptowanie regulaminu. Wpłata pozostałej części (950 zł) do dnia 5.06.2018. Wpłaty na rachunek bankowy: 59 1050 1445 1000 0091 4904 4415    Tytułem: Obóz, Imię i Nazwisko (Obóz, Jan Kowalski) Zakwaterowanie: Ośrodek Wypoczynkowy ” Niagara” zlokalizowany jest u podnóża góry Żar około 300 m około 300 m od Zalewu Międzybrodzkiego w uroczej kotlince, której granice wytycza górski wodospad. Do ośrodka prowadzi droga dojazdowa. Cisza, spokój i komfortowe warunki sprzyjają wypoczynkowi , organizacja szkoleń, sympozjów, konferencji. Przez ośrodek przepływa potok- Isepnica. Ośrodek składa się z dwóch budynków z części hotelowej i turystycznej. Zaplecze ośrodka stanowi sala restauracyjna , sala wielofunkcyjna z nagłośnieniem oraz sprzętem multimedialnym, sala gimnastyczna, kawiarnia, sala bilardowa, sale szkoleniowe.

Program:    Cena zawiera:
– Nauka i doskonalenie pływania,                                              – Transfer Kraków – Międzybrodzie ŻYWIECKIE– Kraków,
– Zawody pływackie, Video analiza,                                         – Zakwaterowanie w Ośrodku Wypoczynkowym „Niagara” (www.owniagara.pl),
– Nauka i doskonalenie tenisa ziemnego                               – Wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja),
– Turniej tenisa,                                                                                     – Ubezpieczenie NNW, Opiekę wykwalifikowanej kadry,
– Wycieczki krajoznawcze Color Fun,                                      – Atrakcje zawarte w programie,
– Grill,                                                                                                          – Upominek dla każdego uczestnika
– Gry i zabawy terenowe,
– Rejs statkiem po jeziorze Żywieckim,
– Inne

Obozy pływackie

Miejsce: Międzybrodzie Żywieckie
Termin: 15.07-22.07.2018
Cena: 1350 zł

Zgłoszenia przyjmujemy do 10.07.  lub wyczerpania miejsc. Gwarancją zapewnienia miejsca jest wpłata zaliczki w wysokości 400zł, wypełnienie formularza i zaakceptowanie regulaminu. Wpłata pozostałej części (950 zł) do dnia 5.06.2018. Wpłaty na rachunek bankowy: 59 1050 1445 1000 0091 4904 4415    Tytułem: Obóz, Imię i Nazwisko (Obóz, Jan Kowalski) Zakwaterowanie: Ośrodek Wypoczynkowy " Niagara" zlokalizowany jest u podnóża góry Żar około 300 m około 300 m od Zalewu Międzybrodzkiego w uroczej kotlince, której granice wytycza górski wodospad. Do ośrodka prowadzi droga dojazdowa. Cisza, spokój i komfortowe warunki sprzyjają wypoczynkowi , organizacja szkoleń, sympozjów, konferencji. Przez ośrodek przepływa potok- Isepnica. Ośrodek składa się z dwóch budynków z części hotelowej i turystycznej. Zaplecze ośrodka stanowi sala restauracyjna , sala wielofunkcyjna z nagłośnieniem oraz sprzętem multimedialnym, sala gimnastyczna, kawiarnia, sala bilardowa, sale szkoleniowe.

Program:    Cena zawiera:
- Nauka i doskonalenie pływania,                                              - Transfer Kraków – Międzybrodzie ŻYWIECKIE– Kraków,
- Zawody pływackie, Video analiza,                                         - Zakwaterowanie w Ośrodku Wypoczynkowym "Niagara" (www.owniagara.pl),
- Nauka i doskonalenie tenisa ziemnego                               - Wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja),
- Turniej tenisa,                                                                                     - Ubezpieczenie NNW, Opiekę wykwalifikowanej kadry,
- Wycieczki krajoznawcze Color Fun,                                      - Atrakcje zawarte w programie,
- Grill,                                                                                                          - Upominek dla każdego uczestnika
- Gry i zabawy terenowe,
- Rejs statkiem po jeziorze Żywieckim,