UCZYMY JAZDY NA ROLKACH

ROLKI W PUSZCZY NIEPOŁOMICKIEJ

Aligator to świetny wybór dla osób chcących nauczyć się lub doskonalić umiejętności jazdy na ośmiu kółkach. Niezależnie od wieku czy doświadczenia, każdy może rozpocząć przygodę z jazdą na rolkach.

U nas odnajdziecie motywację i wskazówki do dalszych ćwiczeń.  Pomagamy Wam nabrać pewności i umiejętności w ramach zajęć grupowych oraz indywidualnych zaczynając od poprawnej pozycji poprzez  utrzymania równowagi i odpowiedniego poruszania się kończąc na specjalistycznych dyscyplinach rolkowych.

DZIECI

Żółtodzioby (poziom podstawowy dzieci)

Zajęcia dedykowanie dla dzieci które rozpoczynają swoją przygodę z rolkami. Nauka jest w formie zabaw i ćwiczeń, które prowadzą do nabrania podstawowych umiejętności. Jest to etap na którym uczestnicy będą starać się utrzymać prawidłową pozycje, równowagę oraz poruszać się w bezpieczny sposób.

OD 5 LAT

Jakie umiejętności nabierze dziecko na tym poziomie?

Równowaga

Bezpieczne
upadanie i wstawanie

Płynna jazda na przód

Hamowanie

Zmiana kierunku jazdy

Kontrolowanie

prędkości jazdy

Wykonywanie prostych
podskoków i przysiadów

Początki jazdy tyłem

DZIECI

ORŁY (poziom zaawansowany)

Jest to grupa dla dzieci które opanowały wszystkie elementy z poziomu podstawowego. Dzięki znajomości podstaw możemy zaproponować zupełnie nowy zestaw ćwiczeń i zabaw. Zajęcia są bardziej dynamiczne i wszechstronne.

OD 5 LAT

Jakie umiejętności nabierze dziecko na tym poziomie?

Jazda tyłem

Doskonalenie skrętów

przodem i tyłem

Jazda na jednej nodze

Płynne przejście z jazdy
przodem do jazdy tyłem

Przeplatanka przodem i tyłem

Utrzymanie równowagi przy

prawidłowym wykroku

Chodzenie po schodach

i tricki slalomowe

Pokonywanie prostych przeszkód

DOROŚLI

poziom podstawowy

Są to zajęcia dla wszystkich osób chcących nauczyć się poprawnego poruszania się na rolkach. Mają na celu opanowanie przez adepta swobodnej jazdy oraz hamowania.

Kładziemy nacisk na ciągły progres, bezpieczeństwo i przełamywanie własnych barier. Wszystko to w towarzystwie miłej bezstresowej atmosfery i dobrej zabawy.

czas trwania zajecCZAS TRWANIA ZAJĘĆ:45MINUT

Jakie umiejętności nabierzecie na tym poziomie?

Równowaga

Jazda do przodu

Skręcanie równoległe

Hamowanie

Przeplatanka

Chodzenie po schodach

Bezpieczne upadanie

Bezpieczne wstawanie

DOROŚLI

poziom ZAAWANSOWANY

Zajęcia są skierowane dla tych którzy opanowali podstawowe umiejętności oraz czują się pewnie na rolkach. Nie straszne są miejskie przeszkody i potrafią pokonywać dłuższe dystanse w zróżnicowanym terenie. Zapraszamy wszystkich którzy, mają apetyt na coś więcej niż jazda na wprost. Wprowadzone będą elementy slalomu oraz tricków.

czas trwania zajecCZAS TRWANIA ZAJĘĆ:45MINUT

Jakie umiejętności nabierzecie na tym poziomie?

Jazda tyłem

Przeplatanka przodem i tyłem

Zmiana kierunków jazdy

Wykonywanie podstawowych

tricków slalomowych

Przeskoki przez przeszkody

ikona równowaga

Płynne przejście z jazdy przodem

do jazdy tyłem

Elementy jazdy szybkiej

ikona równowaga

Skoki na rolkach z obrotami

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

W naszej ofercie znajdują się także zajęcia indywidualne gdzie instruktor jest do dyspozycji jednego bądź dwóch kursantów. Jeśli zajęcia grupowe wydają Ci się nieodpowiednie bo chcesz, żeby poświęcić Ci 100% czasu jest to najlepszy wybór. Dzięki indywidualnemu podejściu szybko poznasz wszystkie sekrety jazdy na rolkach i nauczysz się płynnej technicznej jazdy. Czas trwania zajęć 45 minut.

JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO ZAJĘĆ???

Bezpieczeństwo podopiecznych na naszych zajęciach jest najważniejsze.

Niezbędne jest jednak Wasze przygotowanie. Prosimy o żebyście zaopatrzyli się w niezbędne akcesoria.

Kask

Komplet ochraniaczy

(na kolana, łokcie, nadgarstki)

Rolki

CAŁOROCZNE ZAJĘCIA

BEZ WZGLĘDU NA POGODĘ

Każdy wie, że w nauczaniu czegokolwiek najważniejsze jest systematyczne uczestniczenie w zajęciach. Dlatego wychodzimy naprzeciw klimatowi jaki panuje w Polsce. Dla nas najważniejszy  jest  progres i zadowolenie. Zajęcia na rolkach odbywają się u nas przez cały rok bez względu na porę roku. W zimie i wypadku deszczowej aury mamy zapewnioną salę sportową która umożliwia przeprowadzenie zajęć podczas złej pogody.

Jedne zajęcia grupowe i indywidualne trwają 45 minut i odbywają się na asfaltowym boisku w Puszczy Niepołomickiej. W razie deszczu, wiatru oraz w zimie przenosimy się na salę sportową.

U nas żadne zajęcia nie przepadają. Jeżeli odwołacie lekcje na minimum 24h przed planowanym rozpoczęciem to możecie ją odrobić. Wszystkimi zajęciami zarządzacie przez platformę ActiveNow.

LOKALIZACJA ZAJĘĆ

Każda lekcja odbywa się na asfaltowym boisku w Puszczy Niepołomickiej. Jest to wyśmienite miejsce położone wśród drzew, które zapewniają cień i świeże powietrze.

Dla rodziców jest to możliwość na spacer pobliskimi alejkami lub posiłek w pobliskim barze „Smak”. Na miejscu można zaparkować na parkingu który znajduje się około 200 metrów od miejsca zajęć.

zimie przenosimy się na halę sportową (lokalizację zostanie podana we Wrześniu).

PIERWSZE ZAJĘCIA PRÓBNE

Jeśli nie jesteście pewni czy waszym dzieciakom spodobają się nasze zajęcia to nie problem. U nas pierwsza lekcja jest próbna i niezobowiązująca. Dopiero po pierwszej godzinie decydujecie czy zostajecie z nami na dłuższy czas. Przyprowadźcie swoje dziecko, sprawdźcie jaką radość czerpią z jazdy na rolkach i sami przekonajcie się, że to świetna zabawa!

Uczestnictwo w zajęciach jest równocześnie akceptacją regulaminu jazdy na rolkach

HARMONOGRAM I CENNIK

ILOŚĆ ZAJĘĆ 9 9 9
CENA 315 ZŁ 315 ZŁ 315 ZŁ