szkola.aligator@gmail.com +48 501 036 604

Godziny otwarcia: 8:30-18:00

Egzamin na Kartę Pływacką 12.05.2018 !

2018-04-25

Egzamin na Kartę Pływacką 12.05.2018 !

Po raz pierwszy Szkoła Pływania Aligator organizuje dla swoich kursantów egzamin na Kartę Pływacką. Karta pływacka to dokument wydawany przez WOPR, który poświadcza umiejętność pływania osoby, której została wydana. Warto też wiedzieć, że Karta Pływacka jest ważna bezterminowo.🏊‍♀️🏊‍♀️🏊‍♀️

Dlaczego warto wziąć udział w egzaminie na Kartę Pływacką? 🤔👆

Jest to przede wszystkim bardzo emocjonujące przeżycie dla każdego dziecka! Dla niektórych jest to też pierwsze duże wyzwanie związane z wodą. Zdanie takiego egzaminu jest powodem wielkiej radości, dzieci nabierają pewności siebie i chęci do dalszej nauki.😊💪🏆🥇

Egzamin przeprowadzony zostanie 12 maja (sobota) w godz. 11:15-12:15 na Krytej pływalni w Niepołomicach.

Podczas testu będą przeprowadzone 2 próby :
💧200 m w tym 50 stylem grzbietowym,
💧 5m pod wodą, 
💧skok ze słupka na nogi.
Zasady zaliczenia prób, zostaną wytłumaczone wszystkim uczestnikom przed rozpoczęciem. Karty Pływackie rozdane zostaną tydzień po egzaminie ponieważ muszą zostać wypisane w siedzibie WOPR.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału! Zapisy mailowe na szkola.aligator@gmail.com