Zadzwoń do nas! +48 501 036 604

I ruszyły ! Zapisy na nowy semestr nauki pływania 2019/2020 !

2019-08-20

I ruszyły ! Zapisy na nowy semestr nauki pływania 2019/2020 !

Wracamy na baseny!

Od dziś ruszają zapisy na zbliżający się rok szkolny 2019/2020. Mamy dla Was parę nowości między innymi nowa lokalizacja basen Sp. 158 przy ul. Strąkowej 3A.

Nie czekajcie i złapcie najlepszą lokalizację oraz termin. Żeby zapisać się na nasz kurs należy wejść na naszą stronę www.szkolaaligator.pl. Po wybraniu lokalizacji jaka Was interesuje, wypełniacie formularz zgłoszeniowy i wysyłacie go do nas. My w przeciągu dwóch dni odpisujemy z potwierdzeniem i rezerwacją miejsca.W tym roku stworzyliśmy 3 grupy:zielona, pomarańczowa oraz niebieska. Każda z nich jest przeznaczona dla danej grupy wiekowej oraz umiejętnościowej, pełne objaśnienie znajduje się pod każdym harmonogramem. W harmonogramach znajdziecie także zajęcia grupowe dla dorosłych, lekcje indywidualne oraz treningi pływackie dla osób przygotowujących się do zawodów. Mamy nadzieję, że rozwiązanie to pozwoli  na sprawne dopasowanie dzieciaka do odpowiedniej grupy, oraz umożliwi rodzicowi wybranie odpowiedniego terminu na odrabianie zajęć. Na basenie widzimy się od 16 września.

Jeśli macie pytania, chętnie pomożemy 🙂