szkola.aligator@gmail.com +48 501 036 604

Godziny otwarcia: 8:30-18:00

PŁYWANIE, ROLKI, OBOZY, PÓŁKOLONIE

2020-06-26

PŁYWANIE, ROLKI, OBOZY, PÓŁKOLONIE

Aktywne wakacje z Aligatorem!

 

Już jutro zaczynamy wakacje, czas na który czeka każde dziecko. Dla wszystkich Aligatorów mamy przygotowane wiele ciekawych propozycji. Pływanie, rolki, półkolonie, obozy. Każdy na pewno znajdzie coś dla siebie a o nudzie nie ma mowy.

Pływanie – kurs wakacyjny

W te wakacje będzie nam dane spotkać się jedynie na basenie w Niepołomicach. W Krakowie nie mamy możliwości wejścia na pływalnie i prowadzenie szkoleń. Będziemy prowadzić zajęcia od 28 czerwca do 22 sierpnia we wtorki, czwartki oraz soboty. W momencie dużej liczby chętnych uruchomimy dodatkowy dzień.

Ze względu na odgórny nakaz zarządców Krytej Pływalni w Niepołomicach zmuszeni jesteśmy prowadzić lekcje jedynie w formie zajęć indywidualnych oraz dwuosobowych. Nie mniej jednak jesteśmy zdania, że takie rozwiązanie jest również korzystne, ponieważ zajęcia z jednym bądź dwoma kursantami powodują, że instruktor jest w 100 procentach skupiony na Państwa dziecku.

Kurs wakacyjny to możliwość do skorzystania z pieniędzy które Państwo u nas zostawili na poczet kolejnych zajęć. Zdajemy sobie sprawę, że czas wakacji to również pora na Państwa urlopy jak zawsze u nas wszystkie zajęcia są do odrobienia po uprzednim zgłoszeniu nieobecność w aplikacji Activnow. Jeżeli Państwo mają zaplanowany wyjazd, lekcje na basenie  można odwołać dużo wcześniej i nadrobić nieobecności przed udaniem się na wakacje. W załączniku znajduje się harmonogram wraz z cennikiem.

 

Rolki

Wciąż dużym zainteresowaniem cieszy się nauka jazdy na rolkach. Pani Patrycja i Pan Witek prowadzą bardzo atrakcyjne i różnorodne zajęcia. Zachęcamy do spróbowania każdego, lekcja próbna jest niezobowiązująca! Na rolkach spotykamy się w Puszczy Niepołomice na boisku położonym za barem „Smak” w poniedziałki, środy i soboty. Wakacyjna edycja obejmuje 9 zajęć po których  każdy nabierze pewności i podstawowych umiejętności poruszania się na ośmiu kółkach. Harmonogram i cennik znajdują się na naszej stronie internetowej oraz w załączniku.

 

Obozy i półkolonie

Pierwszy dzień wakacji to również początek obozu „Letnie Szaleństwo”  na Mazurach. Po podboju krainy jezior wracamy spotkać się z Państwa dziećmi na półkolonii w Niepołomicach (06-10.07) oraz Krakowie (13-17.07). Na każdy z tych tygodni mamy jeszcze miejsca. Tuż po zakończeniu zabawy w Krakowie wyruszamy na drugi obóz Aligatora –„Letnia Frajda” (16-25.07). Na ten wyjazd pozostało nam 4 miejsca.

Sierpień to miesiąc w którym zaplanowane mamy jeszcze dwie półkolonie w Niepołomicach (03-07.08 oraz 17-21.08.) i jedną w Krakowie (24-28.08.).  W międzyczasie wyruszymy na trzeci, ostatni wyjazdowy obóz w te wakacje. Tym razem udamy się na do Jastarni na obóz Surfer (08-14.08) gdzie, będziemy  łapać wiatr w żagiel windsurfingu. Tutaj także pozostały nam tylko 4 wolne miejsca.

Po więcej szczegółów zapraszamy na naszą stronę www.szkolaaligator.pl. Zachęcamy do śledzenia naszego profilu na facebooku gdzie znajdziecie bieżące informacje oraz relacje ze wszystkich wydarzeń przez nas organizowanych.

 

Ze sportowym pozdrowieniem

Ekipa Aligatora!