szkola.aligator@gmail.com +48 501 036 604

Godziny otwarcia: 8:30-18:00

Wracamy na baseny !

2020-08-24

Wracamy na baseny !

Wakacje powoli się kończą. My jako Aligator wróciliśmy już z naszego ostatniego letniego obozu w tym roku. Mimo wielu przeciwnościom plan na wakacje i dobrą zabawę został wykonany, z czego bardzo się cieszymy. Na trzech naszych obozach mogliśmy bawić się w sumie z 88 dziećmi. Obóz Surfer został wyprzedany do ostatniego miejsca, a na Frajdę i Szaleństwo zostało po kilka miejsc. Na półkoloniach w Krakowie i Niepołomicach zgromadziliśmy 36 dzieci, w efekcie czego podczas wakacji z naszych atrakcji skorzystało 126 zadowolonych Aligatorów.  Dziękujemy za zaufanie, jakim nas obdarzyliście! Przez całe wakacje odbywały się także kursy pływania i jazdy na rolkach w Niepołomicach, które będziemy kontynuować przez rok szkolny.

WRACAMY NA BASENY!

Od początku Września wracamy do regularnych zajęć na basenach w Niepołomicach i Krakowie. Jesteśmy pełni optymizmu przed rozpoczynającym się rokiem szkolnym. Na wszystkie baseny wróciły zasady, jakie panowały w zeszłym roku z zachowaniem bezpieczeństwa i dodatkowych środków higienicznych. Szczegóły dotyczące startu zajęć, harmonogramów, cennika oraz zapisów znajdą Państwo poniżej. Zarówno w załącznikach, jak i na naszej stronie internetowej zamieszczone są tabele dotyczące poszczególnych basenów.

PLATFORMA ACTIVE NOW ORAZ ROZLICZENIA PAŃSTWA PIENIĘDZY

Każdy z Państwa od momentu zapisania się na jakiekolwiek zajęcia czy obóz w naszej szkole posiada konto na platformie ActiveNow. Dzięki niemu może zarządzać zajęciami oraz płatnościami związanymi z działalnością Aligatora. Większość z Państwa zostawiła na naszym koncie pieniądze za zajęcia, które nie odbyły się z powodu epidemii. Osoby które, prosiły o zwrot, już go otrzymały.  Wszystkie rozliczenia zostały wprowadzone na poszczególne konta ActiveNow. Po wejściu na profil dziecka widnieje obecne saldo (nadpłata, rozliczenie lub niedopłata). Uwzględnia ono odbyte lekcje sprzed zamknięcia basenów, jak i z zajęć (pływanie, rolki), które odbywały się od czerwca do sierpnia w naszej szkole. Jeżeli rozliczenia się nie zgadzają, to prosimy o indywidualny kontakt e-mailowy w celu wyjaśnienia. Przypominamy, że zajęcia, które nie zostały odrobione w semestrze wiosennym oraz wakacyjnym przepadają.

ZAPISY STAŁYCH KLIENTÓW NA NOWY SEMESTR

Zgodnie z ustaleniami, pierwszeństwo zapisania się na nowy semestr mają osoby, które zostawiły na naszym koncie pieniądze oraz uczestniczące w zajęciach od Czerwca do końca Sierpnia. Dla tych z Państwa zapisy prowadzimy w dniach 24.08-27.08 Od dnia 28.08 ruszamy z otwartymi zapisami dla wszystkich chętnych.

WAŻNE!!!

Wszyscy nasi obecni klienci (to wszyscy, którzy otrzymali tego e-maila) posiadają już konto na platformie Active Now. W celu zapisania dziecka/siebie na zajęcia w nowym semestrze prosimy o  zalogowanie się na obecne konto i poprzez nie wybór odpowiednich zajęć (basen/rolki/termin/poziom umiejętności). Prosimy nie robić tego przez formularz na stronie internetowej. Spowodowałoby to powielenie konta tej samej osoby. Po zapisaniu przez Active Now zostanie wysłany e-mail zwrotny z potwierdzeniem przyjęcia do wybranej grupy. System automatycznie wyliczy kwotę,  jaką należy wpłacić na nasze konto ( inne konto dla Niepołomic, inne dla Krakowa oraz przedszkola słoneczna kraina). W przypadku rodzeństw obowiązuje zniżka 10% (zostaje ona naliczana ręcznie, system nie uwzględnia rabatów) Po zaksięgowaniu pieniędzy w banku na profilu pojawi się wiadomość: „rozliczono”. Będzie również możliwość wpłaty przed pierwszymi zajęciami wraz z odbiorem karnetów)(Niepołomice) Organizacja zajęć na basenie opiera się na schemacie roku szkolnego. Powoduje to bardzo długi pierwszy semestr-małopolskie ferie są jako ostatnie. Na pisemną prośbę klienta, istnieje możliwość rozłożenia płatności na dwie raty (I rata 60%, II rata 40%). Zapisy przyjmujemy na cały semestr, bez możliwości rezygnacji w trakcie trwania edycji jesień. Jest to gwarancja posiadania miejsca w grupie. II ratę każdy musi obowiązkowo opłacić. Zapis dziecka na zajęcia jest równoznaczny z akceptacją regulaminu !!!

CZY MOJE PIENIĄDZE SĄ BEZPIECZNE???

Oczywiście tak! W wypadku odwołania zajęć z przyczyn od nas niezależnych lub zamknięcia któregokolwiek z basenów, Państwa pieniądze nie przepadną. Wzorem edycji wiosennej w wyjątkowej sytuacji będą mogli Państwo zadecydować, czy chcą zwrotu pieniędzy za niewykorzystane zajęcia, czy przeniesienia ich na kolejną edycję. 

ZAJĘCIA DLA MALUCHÓW

Od tego roku w Niepołomicach mamy w ofercie zajęcia dla maluchów. Przeznaczone są dla dzieci w wieku 3-4 lata i prowadzone są na basenie rekreacyjnym z ciepłą wodą. Lekcje opierać się będą na oswojeniu z wodą w postaci zabaw i gier oraz podstawowych elementów pływania.

KRYTA PŁYWALNIA W NIEPOŁOMICACH

Powrót na basen planowany jest od 08.09. Tradycyjnie już zajęcia w Niepołomicach prowadzimy we wtorki, czwartki oraz soboty.  Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu otwieramy także zapisy na niedzielę. W pierwszych tygodniach trwania zajęć w kawiarence będą rozdawane karnety na dany dzień. Karnet dostaną jedynie Ci, którzy dokonali opłaty na konto lub gotówką przed pierwszymi zajęciami. W przypadku chęci otrzymania FV prosimy o wcześniejszą informację. Płatność za zajęcia indywidualne oraz dwuosobowe odbywać się będzie z góry za dany miesiąc.

BASEN AWF KRAKÓW

Powrót planujemy na 14.09. Zajęcia będą odbywać się w poniedziałki, piątki oraz soboty. Po przyjściu na basen klient udaje się bezpośrednio do szatni, gdzie ma 15 minut na przygotowanie się do zajęć. Następnie spotyka się z instruktorem na niecce basenowej. Na zajęcia wpuszczane będą osoby, które wcześniej dokonały wpłaty. W przypadku chęci otrzymania FV prosimy o wcześniejszą informację. Płatność za zajęcia indywidualne odbywać się będzie z góry za dany miesiąc. Serdecznie zapraszamy rodziców na wykorzystanie czasu podczas lekcji dzieci na wolne pływanie na zarezerwowanym torze. Istnieje możliwość wykupienia wjazdu na parking na cały rok szkolny w wysokości 50zł/auto. Osoby zainteresowane wjazdówką prosimy o kontakt e-mailowy.

BASEN RUCZAJ, UL.STRĄKOWA

Zajęcia grupowe na basenie odbywać się będą w każdą niedzielą 10:00-12:15. W kolejnych godzinach jest możliwość zapisania się na lekcje indywidualne/dwuosobowe. Każdy, kto opłacił semestr, przy wejściu podaje imię i kieruje się do szatni.  W przypadku chęci otrzymania FV prosimy o wcześniejszą informację. Płatność za zajęcia indywidualne odbywać się będzie z góry za dany miesiąc.

BASEN UNIWERSYTET EKONOMICZNY

Na tym basenie prowadzimy jedynie zajęcia indywidualne oraz dwuosobowe. Odbywać się one będą w godzinach popołudniowych w każdą sobotę. Płatność w systemie z góry za cały miesiąc. Startujemy od 12.09.

ROLKI W NIEPOŁOMICACH

Przez cały Wrzesień zajęcia jazdy na rolkach odbywają się bez zmian. Lekcje odbywają się w poniedziałki oraz środy w Puszczy Niepołomice według harmonogramu podanego na stronie internetowej. Od Października w planie jest kontynuacja zajęć pod zadaszeniem. Więcej informacji zostanie podanych w połowie kolejnego miesiąca.

Już na początku września pojawi się nasza oferta obozów zimowych! Będzie także kolejna nowość w postaci wyjazdów weekendowych na narty!