szkola.aligator@gmail.com +48 501 036 604

Godziny otwarcia: 8:30-18:00

Skocz na stok! Sobotnie szkolenie narciarskie!

2020-10-05

Skocz na stok! Sobotnie szkolenie narciarskie!

Sobotnie wyjazdy szkoleniowe na narty.

Już tej zimy udamy się w 8 sobót  na małopolskie stoki! Bez względu na to czy wasze dzieci są początkujące czy też zaliczyły już setki zjazdów z  wymagających stoków te wyjazdy są właśnie dla nich. Nasza wykwalifikowana kadra jest przygotowana do szkolenia na każdym poziomie zaawansowania.

Jeśli chcesz zapewnić swojemu dziecku 4,5h szkolenia na stoku, integrację wśród rówieśników, świetna zabawę na świeżym powietrzu to nie czekaj. Wybierz odpowiedni pakiet i wyślij do nas zgłoszenie już teraz. Więcej szczegółów na www.szkolaaligator.pl

Jesteśmy do Waszej dyspozycji

501036606

szkola.aligator@gmail.com