Zajęcia na basenie podczas COVID-19

2020-10-30

Zajęcia na basenie podczas COVID-19

Informujemy, że zajęcia nauki i doskonalenia pływania dla dzieci i dorosłych  odbywają się cały czas zgodnie z harmonogramami.

W związku z większą ilością miejsca na basenie udało nam się stworzyć dodatkowe terminy zajęć grupowych oraz indywidualnych!

Na basenie nie potwierdzono żadnego przypadku zakażenia. Wirus nie przenosi się przez wodę chlorowaną! Nowe przepisy umożliwiają zajęcia tylko grupom zorganizowanym zatem na basenie nie ma klientów indywidualnych, dzięki czemu jest bardzo mało osób. Zachęcamy do skorzystania z świetnych warunków.

Jeśli nie znajdziesz dla siebie lub swojego dziecka dogodnego terminu zajęć prześlij do nas wiadomość na adres: szkola.aligator@gmail.com z następującymi informacjami:

• numerem kontaktowym
  • imieniem i nazwiskiem osoby zainteresowanej lekcją lub dziecka
  • poziom umiejętności (początkujący, średniozaawansowany, zaawansowany, trening pływacki) oraz nastawienie do wody
  • preferowaną lokalizację: basen Niepołomice, basen AWF, basen przy Sp. 158

Skontaktujemy się z Tobą w celu zaproponowania terminów zajęć. Zachęcamy do skorzystania z próbnej i niezobowiązującej lekcji grupowej.