szkola.aligator@gmail.com +48 501 036 604

Godziny otwarcia: 8:30-18:00

Newsletter!

2020-11-19

Newsletter!

Za nami już dwa i pół miesiąca zajęć na basenach. Do tej pory szczęśliwie prowadzimy lekcje w Krakowie i Niepołomicach. Jak wszyscy wiemy, sytuacja jest czasem bardzo dynamiczna i potrafi się zmieniać z dnia na dzień. Staramy się jednak informować wszystkich Państwa na bieżąco możliwymi sposobami.  Cieszymy się, że możemy spotykać się z dzieciakami i dzięki lekcjom nabierać nowych umiejętności, zawierać nowe znajomości, a także wzmacniać organizmy i odporność naszych adeptów. Prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami. Znajdą tam Państwo wiadomości dotyczące wpłat, ferii, wyjazdów weekendowych na narty oraz zbliżających się Świąt.

TRWAJĄCY SEMESTR

Większość z Państwa dokonała pełnej opłaty za trwający semestr za co raz jeszcze bardzo dziękujemy. Część z Państwa zwróciła się do nas z prośbą o rozłożenie płatności na dwie raty. Prosimy o uzupełnienie wpłaty do poniedziałku (23.11).  Wysokość zaległości można sprawdzić po zalogowaniu się do systemu Active Now. Poniżej zamieszczone zostaną dwa numery konta, odpowiednio dla Krakowa i Niepołomic.

Przez cały czas trwania semestru można odrabiać zgłoszone nieobecności. Zachęcamy do jak najwcześniejszego wykorzystania impulsów odrabiania. Jeżeli przewidują Państwo nieobecności można je zgłosić wcześniej i odrobić już teraz. Zachęcamy do jak najszybszego odrabiania nieobecności i nie zostawiania tego na koniec semestru. Dotyczy to również zajęć indywidualnych.

W naszej szkole nabór do grup oraz na zajęcia indywidualne trwa cały semestr. Wszystkie niezdecydowane osoby zapraszamy do kontaktu. Rozwiejemy wszystkie wątpliwości. Zapraszamy duże i małe Aligatory 

Pływalnia w Niepołomicach

Ze względu na panujące zasady i sytuację, przypominamy o zakazie wyjścia rodziców poza strefę szatni basenowych oraz na trybuny. Dzieci odbierane są przy szatni i w to samo miejsce oddawane przez instruktorów. Prosimy o stosowanie się do powyższych zasad. Jako szkoła mamy zwracaną uwagę od kierownictwa oraz są wyciągane względem nas konsekwencje.

Dane do przelewu:

PŁYWALNIA W NIEPOŁOMICACH

Szkoła Pływania Aligator,

ul.Senatorska 17/7, 30-106 Kraków,

Numer konta 60 1050 1445 1000 0092 6967 4470

BASENY W KRAKOWIE ORAZ SZKOŁY I PRZEDSZKOLe

Szkoła Pływania Aligator

ul.Rżącka 25, 30-687 Kraków

Numer konta bankowego: 59 1050 1445 1000 0091 4904 4415

PRZERWA ŚWIĄTECZNA

Na wszystkich basenach spotykamy się do 22.12 (wtorek ) włącznie. W terminie 23.12-03.01 mamy planowaną przerwę świąteczną. Do regularnych zajęć wracamy od poniedziałku (04.01). Z własnego doświadczenia wiemy, że znalezienie wyjątkowego prezentu pod choinkę jest nie lada wyzwaniem. W tym roku spieszymy z pomocą i proponujemy nasze vouchery. Dzięki nim mogą Państwo sprezentować bliskiej osobie lekcje pływania, kurs na zajęciach grupowych, wyjazd na jednodniowe szkolenie na nartach bądź dopłatę lub cały obóz.

ZIMA 2020/21

Zima i sezon narciarski zbliża się wielkimi krokami. Bacznie śledzimy zarówno wiadomości płynące z rządu oraz prognozy pogody. My już jesteśmy gotowi na przywitanie dziadka mroza i pierwszego śniegu w górach. Z pewnością ten sezon będzie inny niż poprzednie. Będziemy starali się stanąć na wysokości zadania i z uwzględnieniem wszystkich wytycznych  szkolić dzieciaki podczas sobotnich wyjazdów narciarskich jaki i obozów.

Pierwszy planowy wyjazd szkoleniowy już 19.12. Przez całą zimę takich spotkań będzie 8. Jest to świetna okazja na postawienie pierwszych „kroków” na nartach oraz dopracowanie techniki pod okiem specjalistów. Szkolimy na każdym poziomie.

Zachęcamy do skorzystania z oferty naszych OBOZÓW ZIMOWYCH. W pierwszym tygodniu ferii jedziemy na obóz rodzinny, który wydaje się dużo pewniejszą opcją niż wyjazd zagraniczny. Mieszkamy w ośrodku o wysokim standardzie w malowniczo położonym miejscu w Poroninie. W programie szkolenia narciarskie oraz osobne programy animacyjne dla dorosłych i dzieci. Będzie także czas na integrację. Na drugi tydzień zapraszamy same dzieciaki. Mieszkamy w tym samym ośrodku. Mamy mnóstwo atrakcji i sprawdzoną kadrę. Akceptujemy POLSKI BON TURYSTYCZNY w wysokości 500 zł !!!

Zapisy trwają. Wzorem poprzednich edycji i obozów nie musicie obawiać się o wpłacone pieniądze. W przypadku odgórnego zamknięcia ośrodków i stoków zaliczki zostaną Państwu zwrócone lub przeniesione na inny wyjazd.

www.szkolaaligator.pl

ACTIVE NOW

Na wszystkie nasze zajęcia, odrabiania, wyjazdy oraz obozy można zapisać się poprzez profil na platformie Active Now. W razie jakichkolwiek pytań służymy pomocą.

Ze sportowymi pozdrowieniami

Ekipa Aligatora!