szkola.aligator@gmail.com +48 501 036 604

Godziny otwarcia: 8:30-18:00

Zajęcia na basenach zawieszone do 14 lutego !

2021-01-04

Zajęcia na basenach zawieszone do 14 lutego !

Witamy w nowym roku❗️
Na początku życzymy, żeby ten rok był po prostu normalny względem poprzedniego😊 .
Już dzisiaj rozpoczynają się ferie w całej Polsce. Dla naszych Aligatorów miał być to czas białego szaleństwa i świetnej zabawy na nartach i snowboardzie. Niestety ze względu na wprowadzone obostrzenia dotyczące zamknięcia stoków narciarskich zmuszeni zostaliśmy odwołać półkolonie.
Przypominamy, że nowe rozporządzenia objęły także baseny, które zostały zamknięte również dla szkółek pływackich do 17.01.21.
Mamy ogromną nadzieję, że po tym dniu znów będzie nam dane spotkać się na pływalniach. Z tego względu semestr zostaje wydłużony o dwa tygodnie i potrwa do 26.02.21.
Jak już większość z Was zauważyła zawsze myślimy pozytywnie i jesteśmy przygotowani na każdą ewentualność. Dlatego liczymy, że sezon narciarski nie jest stracony.
W dalszym ciągu mamy dla Was w ofercie tygodniowy wyjazd na narty do Poronina dla dzieci oraz całych rodzin w terminie 21-27.02.21.⛷🏂👨‍👩‍👧👨‍👩‍👧‍👦😀
Szczegóły 👇
https://szkolaaligator.pl/lista-obozow/
Przed obozem będzie można sprawdzić swoje umiejętności oraz doszkolić się na narciarskich sobotach, a pierwsza taka już 23.01.
Szczegóły 👇
https://szkolaaligator.pl/…/obozy-zimowe/aktywne-weekendy/
Poniżej kilka wspomnień z poprzednich zimowych obozów.
Kto z Was tęskni za naszymi atrakcjami na basenie i obozach????? Zostawcie reakcję pod postem 🙂.
Już teraz nie próżnujemy i przygotowujemy ofertę WYJAZDÓW WAKACYJNYCH 😎☀️🏖
#latobedzienasze