biuro@szkolaaligator.pl +48 501 036 604

Godziny otwarcia: 8:30-18:00

Newsletter – co dziś? co jutro? co teraz ?

2021-02-11

Newsletter – co dziś? co jutro? co teraz ?

Cisza przed….powrotem na basen.

Nieprzypadkowo nie otrzymują Państwo od nas konkretnych wiadomości dotyczących powrotu na zorganizowane zajęcia na wszystkich basenach. Rząd na konferencji pod koniec zeszłego tygodnia ogłosił, że baseny zostaną ponownie otwarte. Niestety do tej pory nie zostało wydane żadne rozporządzenie na którym można opierać nasz powrót i działalność basenów. Wszyscy kierownicy wstrzymują się z otwarciem do momentu pojawienia się rozporządzenia z konkretnymi wytycznymi dotyczącymi zasad działalności pływalni. Liczymy, że stosowne dokumenty pojawią się lada moment i znów będzie nam dane spotkać się na lekcjach pływania. Jeżeli tylko czegoś się dowiemy, zostaną Państwo o tym natychmiastowo poinformowani.

 

Uratujemy zimę!

To już pewne! Jedziemy na „Zimowe Szaleństwo” i „Aktywną Rodzinkę” do Poronina. Już 21.02 rozpocznie się tydzień w górach z wyśmienitymi warunkami do szusowania na jednej bądź dwóch deskach. Oprócz tego czeka nas masa innych aktywności i atrakcji na świeżym powietrzu i nie tylko. Zapraszamy do zapisów! Zostały nam ostatnie 4 miejsca do wyprzedania oferty.

Zapisy poprzez formularz na stronie danego obozu www.szkolaaligator.pl/lista-obozow/

 

Lato, lato zwariował Aligator 😊

Oferta obozowa na lato 2021 już jest zamieszczona na stronie. Mamy nasze sprawdzone i lubiane klasyki jak obóz „letnie szaleństwo” w Pięknej górze. Drugi raz udamy się nad piękne morze w celu szkolenia się na windsurfingu. Nad zatoką spędzimy tym razem jeden dzień dłużej, a w programie dla tych którym było mało windsurfingu wydłużyliśmy szkolnie. Na ten obóz mogą też pojechać Ci którzy nie chcą korzystać ze szkolenia. Obóz „Letnia Frajda” ma nową superową miejscówkę- Rytro! Piękne krajobrazy, świetne trasy rowerowe, profesjonalne rolkowisko i tenis to tylko namiastka tego co nas spotka. Iiiiii…. Uwaga! Absolutna nowość! 😊 Pierwszy rejs Aligatora*. Spędzimy wyjątkowy tydzień na żaglówkach odwiedzając najpiękniejsze zakątki mazur. Nauczymy się podstaw sterowania żaglówką oraz szant przy blasku ogniska. Będziemy nocować w pięknych portach ale wybierzemy też zaciszne miejscówki „na dziko” tylko dla nas.  

Sporo dzieciaków już wie, że spędzą super wakacje. A jakie plany mają wasze? 😉

 

*znamy już datę rejsu, pełna oferta pojawi się do 20.02 (postaramy się szybciej 😊)

 

Dajcie się ponieść wodzy fantazji 😊