szkola.aligator@gmail.com +48 501 036 604

Godziny otwarcia: 8:30-18:00

Zawieszone zajęcia na basenie od 20 marca do 9 kwietnia!

2021-03-22

Zawieszone zajęcia na basenie od 20 marca do 9 kwietnia!

Informujemy, że zgodnie z wytycznymi rządu, od dnia 20 marca  do 9 kwietnia 2021 r. zostają zawieszone zajęcia na basenach. O powrocie na pływalnie będziemy informować na bieżącą drogą e-mailową oraz poprzez fanpage szkoły na facebooku.

 

Do zakończenia  semestru zimowego pozostał jeden tydzień zajęć. Odbędą się one zaraz po wznowieniu działalności basenów (z wyjątkiem zajęć sobotnich na basenie przy ul. Strąkowej, semestr zakończył się z dniem 13 marca).

 

Semestr wiosenny zostanie proporcjonalnie skrócony do obowiązującej przerwy. Zmiany te wprowadzone zostaną w systemie Active now (pracujemy nad tym), na stronie internetowej w harmonogramie i cenniku poszczególnych obiektów – prosimy o cierpliwość. W harmonogramach będą widnieć nowe ceny oraz daty semestru wiosennego.

 

Osoby, które były zapisane na odrabianie zajęć bądź miały taki zamiar będą mogły odrobić nieobecności z semestru zimowego po otwarciu pływalni w pierwszym tygodniu.

 

Ci z Państwa, którzy nie wykonali wpłaty ale chcą kontynuować naukę pływania, prosimy o wstrzymanie się ponieważ nie wiemy czy zamknięcie basenów nie zostanie wydłużone. Dziękujemy osobom, które dokonały wpłaty za semestr wiosenny.  W systemie AN widnieje nadpłata, która będzie do wykorzystania podczas kolejnych kursów.

 

Żadne zajęcia oraz pieniądze nie „przepadają”.

 

 

Ekipa Aligatora