szkola.aligator@gmail.com +48 501 036 604

Godziny otwarcia: 8:30-18:00

Newsletter wiosna!

2021-04-12

Newsletter wiosna!

Dzień dobry!

 

Pomimo minionych świąt i przerwy spowodowanej zamknięciami basenów oraz obiektów sportowych mamy dla Państwa kilka cennych informacji oraz przygotowaliśmy nowości.

Niestety rozpoczynamy od tej złej związanej z przedłużeniem obostrzeń i dalszym zamknięciem basenów. Z naszych najnowszych wiadomości wiemy, że na baseny nie wrócimy do 18.04. Mamy ogromną nadzieję, że od poniedziałku 19.04 będzie dane nam spotkać dzieciaki i nieprzerwanie prowadzić lekcje na wszystkich lokalizacjach.

 

Teraz już tylko dobre wiadomości 🙂

AKTUALIZACJA OBOZÓW

Większość miejsca na nasze letnie obozy została już zarezerwowana. „Letnie Szaleństwo” oraz „Letnie Frajda” zostały wyprzedane. Udało nam się jednak zarezerwować dodatkowe 5 miejsc na „Frajdę”  w Rytrze, są to ostatnie miejsca i więcej już nie dostaniemy. Na obecną chwilę na „Szaleństwo” przyjmujemy jedynie na listę rezerwową, która już jest długa. „Surfer/chiller” jest praktycznie wyprzedany. Do 2 miejsc, które zostały, udało nam się zarezerwować dodatkowe 5. Zapraszamy na HIT lata, którym jest „Rejs Mazury”. Na żaglówkach spędzimy siedem wyjątkowych dni, codziennie odwiedzając najpiękniejsze zakątki krainy polskich jezior.

Po świętach ukazał się nasz kolejny obóz- „Mój pierwszy obóz”. Jest to unikalny wyjazd wśród innych obozów – skierowany do dzieci, które pierwszy raz w życiu chcą spróbować samodzielności, ale mają pewne obawy oraz do dzieci, które wolą kameralne i krótsze wyjazdy. Charakteryzuje się większą liczbą opiekunów, małymi grupami, atrakcjami przygotowanymi dla najmłodszych oraz miejscem zlokalizowanym blisko Krakowa i Niepołomic. Ośrodek jest samowystarczalny oraz ogrodzony, wszystkie zaplanowane atrakcje odbywać się będą na miejscu. Zapraszamy dzieciaki już od 5 roku życia.

Po szczegóły oraz zapisy zapraszamy na podstronę obozów.

 

NOWE LOKALIZACJE BASENÓW

Jakiś czas temu informowaliśmy Państwa o nowym basenie przy alei Kijowskiej w Krakowie. Teraz wiemy, że będzie to nowa lokalizacja, na której będzie prowadzić zajęcia nasza szkoła. Jesteśmy w trakcie ustalania harmonogramu oraz cennika na tą lokalizację.

Z końcem Marca do użytku został oddany kolejny basen w Krakowie. Mowa o nowoczesnej pływalni z ruchomym dnem oraz basenem szkoleniowym przy Osiedlu 2 Pułku Lotniczego. Również w tej lokalizacji będziemy prowadzić zajęcia praktycznie przez cały tydzień.

Zapraszamy do śledzenia naszego profilu na facebooku gdzie, można znaleźć wszystkie bieżące informacje.

 

ROLKI

Z początkiem maja wznawiamy zajęcia na rolkach w Puszczy Niepołomice. Spotykać się będziemy w tym samym miejscu- na asfaltowym boisku za barem “Smak”. Planujemy lekcje w dwa dni w tygodniu. Zapisy ruszają niebawem. 

W tym roku rolki z Aligatorem nie tylko w Niepołomicach! W krótce podamy informację co do lokalizacji jazdy na rolkach w Krakowie. 

 

Jeśli mają Państwo jakieś pytania, dzwońcie, piszcie, pytajcie! Jesteśmy do dyspozycji!