szkola.aligator@gmail.com +48 501 036 604

Godziny otwarcia: 8:30-18:00

Zapisy na nowe pływalnie!

BASEN II Pułku Lotniczego, Basen przy al. Kijowskiej

2021-04-21

Zapisy na nowe pływalnie!

BASEN II Pułku Lotniczego, Basen przy al. Kijowskiej

Mamy nadzieję, że już po weekendzie majowym będzie nam dane spotkać się na 2 nowych lokalizacjach w Krakowie (Basen przy al.Kijowskiej 8 oraz Basen przy II pułku Lotnieczego). Dwa nowe obiekty oddane do komercji w tym roku. 

Mimo, że baseny są jeszcze zamknięte, uruchamiamy zapisy na zajęcia nauki i doskonalenia pływania.

Basen przy al. Kijowskiej 8.

zapisy https://szkolaaligator.pl/harmonogram-basen-kijowska/

Basen przy II pułku Lotniczego,

zapisy https://szkolaaligator.pl/harmonogram-basen-pulku-lotniczego/

 

Aby dokonać rezerwacji prosimy o wysłanie formularza zgłoszeniowego za pośrednictwem naszej strony, wybierając opcje rezerwacja. Po przesłaniu zgłoszenia, otrzymają Państwo potwierdzenie zapisu oraz informacje dotyczące pierwszych zajęć na basenie!

Mamy pięć poziomów nauki pływania: różową, zieloną, pomarańczową, niebieską, trening pływacki (podział ze względu na wiek oraz poziom zaawansowania). Dla każdego dziecka znajdziemy więc idealnie dopasowane miejsce! Czy jest to początkująca osoba czy świetnie radzący sobie w wodzie pływak.

Pierwsze zajęcia są próbne i niezobowiązujące.

W razie ewentualnych dodatkowych pytań prosimy o kontakt:

501036604

e-mail: szkola.aligator.pl