szkola.aligator@gmail.com +48 501 036 604

Godziny otwarcia: 8:30-18:00

Zapisy na nowy rok szkolny 21/22 BASEN

2021-08-07

Zapisy na nowy rok szkolny 21/22 BASEN

Połowa wakacji za nami! To był świetny czas, nie spodziewaliśmy, że nasze wszystkie wyjazdy zostaną wyprzedane w 100%, na niektóre powstały nawet listy rezerwowe. Cieszymy się, że mogliśmy być częścią Waszych wakacyjnych przygód. Przez całe wakacje dużym zainteresowaniem cieszyły się również półkolonie w Niepołomicach i Krakowie oraz kursy pływania i jazdy na rolkach. Nie osiadamy jednak na laurach i już przygotowujemy dla Was ofertę na zbliżający się rok szkolny.

Wracamy na baseny!
Od dziś ruszają zapisy na zbliżający się rok szkolny 2021/2022 w Krakowie i Niepołomicach. Na wszystkich basenach panują zasady, jakie były w zeszłym roku z zachowaniem bezpieczeństwa i dodatkowych środków higienicznych. Mamy dla Was parę nowości między innymi nowe lokalizacje w których będziemy prowadzić zajęcia.

  • basen Com Com Zone Nowa Huta przy ul. Tadeusza Ptaszyckiego 6 (harmonogram jest już dostępny na naszej stronie) oraz
  • basen przy al. Kijowskiej 8 (zapisy od 15 sierpnia czekamy na potwierdzenie wynajętych torów od kierownika obiektu).

W pozostałych lokalizacjach: basen przy osiedlu 2 Pułku Lotniczego (Sp.155), basen AWF Kraków, basen przy ul. Strąkowej, HARMONOGRAMY SĄ JUŻ NA STRONIE nie czekajcie i złapcie najlepszą lokalizację oraz termin.

WAŻNE!!!

Wszyscy nasi obecni klienci (to wszyscy, którzy otrzymali tego e-maila) posiadają już konto na platformie Active Now. W celu zapisania dziecka/siebie na zajęcia w nowym semestrze prosimy o zalogowanie się na obecne konto i poprzez nie wybór odpowiednich zajęć (basen/rolki/termin/poziom umiejętności). Prosimy nie robić tego przez formularz na stronie internetowej. Spowodowałoby to powielenie konta tej samej osoby. Po zapisaniu przez Active Now zostanie wysłany e-mail zwrotny z potwierdzeniem przyjęcia do wybranej grupy. System automatycznie wyliczy kwotę, jaką należy wpłacić na nasze konto (inne konto dla Niepołomic, inne dla Krakowa oraz przedszkola słoneczna kraina, dane do przelewów są na naszej stronie www.szkolaaligator.pl w zakładce kontakt). W przypadku rodzeństw obowiązuje zniżka 10% (tyko na drugie bądź trzecie dziecko). Wpłaty należy dokonać tydzień przed pierwszymi zajęciami. Po zaksięgowaniu pieniędzy w banku na profilu pojawi się wiadomość: „rozliczono”. Będzie również możliwość wpłaty gotówką przed pierwszymi zajęciami do przedstawicieli naszej firmy. Organizacja zajęć na basenie opiera się na schemacie roku szkolnego. Powoduje to bardzo długi pierwszy semestr jesienno-zimowy do małopolskich ferii. Zapisy przyjmujemy na cały semestr, bez możliwości rezygnacji w trakcie trwania edycji jesień. Jest to gwarancja posiadania miejsca w grupie. Zapis dziecka na zajęcia jest równoznaczny z akceptacją regulaminu!

Miniony rok szkolny (2019/2020), jeśli chodzi o możliwość prowadzenia zajęć, był w kratkę, ponad 4 miesiące baseny były zamknięte. Brak systematyczności w zajęciach spowodowały, że nie każdemu dziecku udało się nabyć umiejętności, aby awansować do wyższej grupy. Dlatego też w zbliżającym się roku szkolnym stworzyliśmy grupy zielone oraz różowe z dopiskiem „kontynuacja” są one skierowane dla dzieci, które chodziły na zajęcia w semestrze wiosennym bądź wakacyjnym i ich umiejętności nie są zupełnie podstawowe.

 

CZY MOJE PIENIĄDZE SĄ BEZPIECZNE?? CO JEŚLI ZNÓW ZAMKNĄ BASENY???

Oczywiście tak! W przypadku odwołania zajęć z przyczyn od nas niezależnych lub zamknięcia któregokolwiek z basenów, Państwa pieniądze nie przepadną. Wzorem poprzednich edycji, semestr jesienny zostanie przedłużany o ilość ewentualnych tygodniu, w których baseny będą zamknięte (w panelu Active Now wprowadzimy odpowiednie przerwy).  Mamy wielką nadzieję, że w zbliżającym się roku szkolnym nie będzie zamknięć basenów oraz nieplanowanych przerw.

 

LEKCJE INDYWIDUALNE I DWUOSOBOWE

Zajęcia indywidualne będziemy prowadzić na wszystkich naszych obiektach tj.: basen przy Osiedlu II Pułku Lotniczego, basen Com Com Zone Nowa Huta, kryta pływania w Niepołomicach, basen przy ulicy Strąkowej (Ruczaj) oraz basen przy al. Kijowskiej 8 (zapisy od 15 sierpnia). Harmonogram zajęć indywidualnych znajdziecie Państwo w panelu Active Now, a także na naszej stronie internetowej www.szkolaaligator.pl w zakładce „Baseny i Cenniki” po wybraniu dogodnej dla Państwa lokalizacji poprzez wybór opcji „sprawdź cennik”.  W celu zapisania się na lekcje dwuosobowe prosimy o kontakt telefoniczny 501 036 604 lub e-mailowy szkola.aligator@gmail.com. Koszt lekcji indywidualnej to 100zł (Kraków, bilet wstępu na basen wliczony w koszt lekcji) 75 zł (Niepołomice, cena nie zawiera biletu wstępu na basen). Koszt lekcji dwuosobowej to 130zł (Kraków, bilet wstępu na basen wliczony w koszt lekcji), 90zł (Niepołomice, cena nie zawiera biletu wstępu na basen). Opłaty za lekcje indywidualne/dwuosobowe należy dokonać przed pierwszą lekcją kolejnego miesiąca.

GRUPA ŻÓŁTA

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, zdecydowaliśmy się na uruchomienie kursu dla starszych dzieci rozpoczynających przygodę z pływaniem. Zgodnie z tym utworzyliśmy grupę o kolorze żółtym przeznaczoną dla początkujących dzieci w wieku 8-11 lat. 

 

WOLNE PŁYWANIE DLA DOROSŁYCH NA BASENIE AWF

Basen AWF to unikatowy obiekt sportowy, ponieważ można tam wejść tylko na nasze zajęcia! Nie są prowadzone sprzedaże biletów indywidualnych, co daje bardzo duży komfort pracy. Wychodzimy jednak naprzeciw Państwa potrzebom i specjalnie dla Państwa wynajmujemy dodatkowy tor dla rodziców, z którego można korzystać podczas zajęć dzieci za dodatkową opłatą – 25zł/45minut.

ZNIŻKA DLA RODZEŃSTW

W przypadku rodzeństw zniżka 10% obowiązuje na drugie bądź drugie i trzecie dziecko.

 

PRZYPROWADZANIE ORAZ ODBIERANIE DZIECI NA ZAJĘCIA

Ze względu na bezpieczeństwo prosimy, żeby rodzic oddawał swoją pociechę bezpośrednio do instruktora prowadzącego zajęcia. Szczególnie tyczy się to najmłodszych grup (różowa, zielona) oraz osób spóźnionych na zajęcia. Instruktorzy rozpoczynają lekcje punktualnie z grupką dzieci i nie są w stanie szukać oraz kontrolować osób spóźniających się na zajęcia. Nie może być sytuacji, gdzie dziecko znajduje się w okolicy niecki basenowej bez opieki osoby dorosłej.

            Po zakończonych zajęciach instruktorzy odprowadzają uczestników do wyjścia z basenu w kierunku szatni. Z tego miejsca rodzic ma obowiązek odebrać dziecko. Prosimy o punktualność przy odbiorze dzieci. Instruktorzy nie ponoszą odpowiedzialności za dzieci poza czasem trwania lekcji (45 minut).