szkola.aligator@gmail.com +48 501 036 604

Godziny otwarcia: 8:30-18:00

Oferta zima 2022

2021-10-18

Oferta zima 2022

Zapisy na nasze OBOZY ZIMOWE 2022 rozpoczęły się w poprzednim tygodniu.😎❄️⛷🏂 Pierwsi szczęśliwcy mają już zagwarantowanie miejsce i są pewni wyjazdu z nami do Poronina.

Nasza oferta została już dopracowana na tip-top 💪 W tym sezonie zapraszamy was na białe szaleństwo w następujących odsłonach:

❄️Zimowe Szaleństwo 16-22.01.22 oraz 22-28.01.22

❄️Aktywna Rodzinka 22-28.01.22

❄️Aktywne weekendy na stoku- pierwszy wyjazd już 18.12 ‼️

Na obozy zimowe ponownie zawitamy do Poronina gdzie naszą bazą wypadową będzie Limba Grand & Resort o wysokim standardzie ⭐️ poza codziennymi szkoleniami ski/snb będziemy mieli wiele atrakcji dodatkowych🤩  https://szkolaaligator.pl/lista-obozow-2022/🔍

Nasza oferta obozowa jest tak stworzona żeby każdy znalazł coś dla siebie. W pierwszym tygodniu ferii zapraszamy same dzieciaki. Rodzice mogą wtedy odetchnąć a my wymęczymy wasze pociechy na 100 różnych sposobów. Jeśli chcecie spędzić ferie w rodzinnym gronie to zapraszamy na drugi termin ( mogą jechać również same dzieci). Program  idealnie dopasowany zarówno do dzieci jak i rodziców! Kiedy najmłodsi będą bawić się pod opieką kadry, Wy możecie zrelaksować się lub aktywnie uczestniczyć w atrakcjach!

Przypominamy o możliwości skorzystania z BONU TURYSTYCZNEGO 500ZŁ 😊

 

Dodatkowo zapraszamy na sobotnie wyjazdy szkoleniowe 🌤❄️🗻

📍8 dni szkoleniowych

📍różne stoki

📍wykwalifikowana kadra

📍*bonus dla tych co zaliczą wszystkie wyjazdy💥

Dzieci zabierać będziemy z Niepołomic oraz Krakowa w sobotę w okolicach godziny 7:00/7:30, powrót zaplanowany jest na godzinę około 16:00. Każdy wyjazd to około 4 godzin szkolenia w grupach maksymalnie 6/7 osobowych.

Zakończenie sezonu zaplanowaliśmy wyjazdem na KASPROWY WIERCH 19.03. 🗻🔥🔥🔥 tutaj zapraszamy wszystkich- rodziców oraz dzieciaki. Dla tych co będą na wszystkich wyjazdach sobotnim wyjazd ZA DARMO 💲💚(nie wliczając karnetów)

Pełna oferta oraz zapisy na stronie ⬇️⬇️

W razie pytań zapraszamy także do kontaktu telefonicznego📞501036604

Liczba miejsc jest mocno OGRANICZONA. Nie czekajcie z zapisami 😁nasze ostatnie 8 obozów zostało wyprzedane do ostatniego miejsca