szkola.aligator@gmail.com +48 501 036 604

Godziny otwarcia: 8:30-18:00

EDYCJA WIOSNA – BASEN

2021-12-20

EDYCJA WIOSNA – BASEN

Wielkimi korkami zbliżamy się do końca edycji jesiennej, przerwy świątecznej oraz zimowych ferii małopolskich. W związku z tym mamy dla Państwa garść ważnych informacji dotyczących edycji wiosennej oraz aktywności jakie zaplanowaliśmy do wakacji. Prosimy o zapoznanie się z całą wiadomością 😊

Kończąca się edycja jesienna

Za nami większa część edycji jesiennej na basenach w Krakowie oraz Niepołomicach. Tym razem bez większych niespodzianek i nieplanowanych przerw w zajęciach. Trwający semestr kończymy 14.01.  Przed tym czeka nas jednak jeszcze przerwa świąteczno-noworoczna. Na wszystkich basenach odpoczywamy w termiach 24.12-02.01.  Dodatkowo dniem wolnym od zajęć  jest 06.01 (święto 3 króli. Wyjątkiem jest basen przy al.Kijowskiej, gdzie ostatnie zajęcia przed przerwą odbyły się 15.12. Przypominamy, że możliwość odrobienia zajęć grupowych jest tylko do końca trwającej edycji (14.01). Wyjątek stanowią kursanci, którzy opłacą i będą kontynuować kurs. W takim wypadku odwołane zajęcia z jesieni będzie można odrobić do końca roku szkolnego. Obecne impulsy na odrobienie mają „ważność” do 14.01. Osoby, chcące odrobić zaległości w nowym okresie proszone są o wysłanie do nas emaila. W systemie musimy „ręcznie” wydłużyć możliwość odrabiania.

 

WAŻNE!!! Edycja wiosenna na basenie w Niepołomicach- PRZEDŁUŻANIE KURSU

Nowa edycja rozpocznie się równo z początkiem drugiego semestru w szkole, czyli 31.01. i potrwa do 24.06. W zależności od dnia tygodnia odbędzie się między 19 a 21 zajęć. Osoby które opłacą naukę wiosenną będą mogły odrabiać nieobecności z jesieni. Wszyscy obecni klienci (biorący udział w edycji jesiennej) zostają automatycznie przepisani na edycję wiosna. Ze względu na bardzo duże zainteresowanie lekcjami oraz pełne grupy a także basen, brak wpłaty do 14.01 będzie oznaczał usunięcie uczestnika z kursu. Od 15.01 rozpoczynamy nabór uzupełniający oraz tworzenie nowych grup. Z założenia grupy zostają w tych samych składach. Może zdarzyć się sytuacja, że dana grupa zmieni kolor- decydować o tym będzie instruktor prowadzący. Zmiany osobowe w grupach również są możliwe i o tym także zadecyduje instruktor.

 

Jak zapewne Państwo zauważyli, mały basen w Niepołomicach wymaga remontu. Został wybrany wykonawca i ma rozpocząć prace do 60 dni ( nie znamy dokładnej daty), co nie powinno przeszkodzić w dokończeniu obecnej edycji. Remont potrwa około 4/5 tygodni. Niektóre z grup pływających obecnie na małym basenie od nowej edycji zostaną przeniesione na basen sportowy. Grupy różowe z pewnością zostaną na niecce rekreacyjnej. Terminy dla tych grup zostaną utworzone jak dla wszystkich pozostały prosimy jednak nie wpłacać pieniędzy do czasu otrzymania od nas informacji o wznowieniu szkolenia.

 

LEKCJE INDYWIDUALNE/DWUOSOBOWE- odbywać się będą na tej samej zasadzie co do tej pory. Płatność za lekcje należy dokonać z góry przed zakończeniem miesiąca poprzedzającego. W celu odrobienia odwołanych obecności kontaktować się będzie nasze biuro lub prosimy o telefon z państwa strony.

 

BASEN AWF

Nowa edycja rozpocznie się równo z początkiem drugiego semestru w szkole, czyli 31.01. i potrwa do 24.06. W zależności od dnia tygodnia odbędzie się między 19 a 21 zajęć. Osoby które opłacą naukę wiosenną będą mogły odrabiać nieobecności z jesieni. Wszyscy obecni klienci (biorący udział w edycji jesiennej) zostają automatycznie przepisani na edycję wiosna. Ze względu na bardzo duże zainteresowanie lekcjami oraz pełne grupy a także basen, brak wpłaty do 14.01 będzie oznaczał usunięcie uczestnika z kursu. Od 15.01 rozpoczynamy nabór uzupełniający oraz tworzenie nowych grup. Wysokość należności za zajęcia widnieje od dzisiaj na profilu w systemie Active Now. Należy uregulować ją w całości na numer konta lub gotówką. Płatności gotówkowej będzie można dokonać u naszego przedstawiciela (będzie on czekał w zielonej koszulce przy wyjściu z szatni na nieckę basenu) w terminach 10 i 14.01 w trakcie zajęć dziecka. Z założenia grupy zostają w tych samych składach. Może zdarzyć się sytuacja, że dana grupa zmieni kolor- decydować o tym będzie instruktor prowadzący. Zmiany osobowe w grupach również są możliwe i o tym także zadecyduje instruktor.

 

BASEN II PUŁKU LOTNICZEGO

Nowa edycja rozpocznie się równo z początkiem drugiego semestru w szkole, czyli 31.01. i potrwa do 24.06. W zależności od dnia tygodnia odbędzie się między 19 a 21 zajęć. Osoby które opłacą naukę wiosenną będą mogły odrabiać nieobecności z jesieni. Wszyscy obecni klienci (biorący udział w edycji jesiennej) zostają automatycznie przepisani na edycję wiosna. Ze względu na bardzo duże zainteresowanie lekcjami oraz pełne grupy a także basen, brak wpłaty do 14.01 będzie oznaczał usunięcie uczestnika z kursu. Od 15.01 rozpoczynamy nabór uzupełniający oraz tworzenie nowych grup. Wysokość należności za zajęcia widnieje od dzisiaj na profilu w systemie Active Now. Należy uregulować ją w całości na numer konta lub gotówką. Płatności gotówkowej będzie można dokonać u naszego przedstawiciela (będzie on czekał w zielonej koszulce przy kasach basenowych) w terminach od 04-14.01 w trakcie zajęć dziecka. Z założenia grupy zostają w tych samych składach. Może zdarzyć się sytuacja, że dana grupa zmieni kolor- decydować o tym będzie instruktor prowadzący. Zmiany osobowe w grupach również są możliwe i o tym także zadecyduje instruktor.

 

 

BASEN STRĄKOWA

Nowa edycja rozpocznie się równo z początkiem drugiego semestru w szkole, czyli 31.01. i potrwa do 24.06. W semestrze wiosennym odbędzie się 19 zajęć. Osoby które opłacą naukę wiosenną będą mogły odrabiać nieobecności z jesieni. Wszyscy obecni klienci (biorący udział w edycji jesiennej) zostają automatycznie przepisani na edycję wiosna. Ze względu na bardzo duże zainteresowanie lekcjami oraz pełne grupy a także basen, brak wpłaty do 14.01 będzie oznaczał usunięcie uczestnika z kursu. Od 15.01 rozpoczynamy nabór uzupełniający oraz tworzenie nowych grup. Wysokość należności za zajęcia widnieje od dzisiaj na profilu w systemie Active Now. Należy uregulować ją w całości na numer konta lub gotówką. Płatności gotówkowej będzie można dokonać u naszego przedstawiciela (będzie on czekał w zielonej koszulce przy kasach basenowych) w terminach 10.01 oraz 08.01 w trakcie zajęć dziecka. Z założenia grupy zostają w tych samych składach. Może zdarzyć się sytuacja, że dana grupa zmieni kolor- decydować o tym będzie instruktor prowadzący. Zmiany osobowe w grupach również są możliwe i o tym także zadecyduje instruktor.

 

 

BASEN KIJOWSKA

Nowa edycja rozpocznie się równo z początkiem drugiego semestru w szkole, czyli 31.01. i potrwa do 24.06. W zależności od dnia tygodnia odbędzie się między 19 a 21 zajęć. Osoby które opłacą naukę wiosenną będą mogły odrabiać nieobecności z jesieni. Wszyscy obecni klienci (biorący udział w edycji jesiennej) zostają automatycznie przepisani na edycję wiosna. Ze względu na bardzo duże zainteresowanie lekcjami oraz pełne grupy a także basen, brak wpłaty do 14.01 będzie oznaczał usunięcie uczestnika z kursu. Od 15.01 rozpoczynamy nabór uzupełniający oraz tworzenie nowych grup. Wysokość należności za zajęcia widnieje od dzisiaj na profilu w systemie Active Now. Należy uregulować ją w całości na numer konta lub gotówką. Płatności gotówkowej będzie można dokonać u naszego przedstawiciela (będzie on czekał w zielonej koszulce przy kasach basenowych) w terminach 10-14.01 w trakcie zajęć dziecka. Z założenia grupy zostają w tych samych składach. Może zdarzyć się sytuacja, że dana grupa zmieni kolor- decydować o tym będzie instruktor prowadzący. Zmiany osobowe w grupach również są możliwe i o tym także zadecyduje instruktor.

Co w wypadku zamknięć basenów spowodowanych obostrzeniami?!

Żyjemy nadzieją, że będzie nam dane spotykać się na zorganizowanych zajęciach bez przeszkód. Wiemy jednak jak ostatnio wygląda sytuacja i mogą się przytrafić nieprzewidziane przerwy w naszej działalności. W takim wypadku żadne zajęcia, ani pieniądze nie przepadają. W systemie Active Now zostaje wprowadzona przerwa, a nadpłatę za zajęcia, które się nie odbyły będzie można wykorzystać na kolejnych kursach.

Regulamin

Zamieszczamy  na stronie nowy regulamin zajęć prowadzonych przez Aligatora. Prosimy o zapoznanie się z nim. Uczestnictwo w kursie wiosennym wiąże się z akceptacją regulaminu.

https://szkolaaligator.pl/wp-admin/upload.php?item=10282

Idziemy do przodu 😊

Po latach postanowiliśmy odświeżyć nasze logo. Motyw sympatycznego aligatorka zostaje ale jest uproszczony. Postanowiliśmy zmienić także nazwę. Nasza działalność głównie opiera się na nauce i doskonaleniu pływania ale… nie tylko. Jeździmy na nartach, rolkach, rowerach oraz organizujemy sporotwo-rekreacyjne obozy, pływamy na żaglach oraz windsurfingu, gramy w tenisa i wiele innych. A kto wie co nam przyjdzie jeszcze do głowy 😊 Wiemy jedno! Wychowanie przez SPORT w duchu zdrowej rywalizacji oraz szeroko pojętej aktywności fizycznej to sposób na zdrowy i silny organizm.

Co przed nami??

Jeszcze zima 😊

W komplecie udajemy się na zimowe obozy do Poronina. Jeżeli ktoś się nie załapał na ferie to nic straconego. Od 18.12 rusza cykl narciarskich sobót szkoleniowych. Zapraszamy wszystkich chcących nauczyć się lub doskonalić jazdę na nartach. Wyjazd na narty planujemy także 23.12 (czwartek) tak, żeby rodzice mieli czas na świąteczne przygotowania 😊 Dzieciaki są pod naszą opieką 8-16 w tym jest 4h szkolenia narciarskiego.

 

Rolki w Krakowie i Niepołomicach

Jak tylko za oknem zacznie się robić cieplej, a dzień będzie dłuższy, rozpoczynamy kursy jazdy na rolkach. Tym razem także w Krakowie. Wstępnie planujemy wystartować z rolkami już na początku Kwietnia. O zapisach będziemy informować w kolejnych wiadomościach.

 

LATO, LATO

Lato jak zawsze jest u nas bardzo aktywne. Przez lipiec i sierpień będą się odbywać wakacyjne kursy nauki pływania oraz jazdy na rolkach. Planujemy także 5 obozów wyjazdowych z nowościami oraz tematyczne półkolonie w Krakowie oraz Niepołomicach. Oferta obozów i półkolonii pojawi się z początkiem lutego. Już teraz podamy jednak terminy wyjazdów.

-Letnie szaleństwo- Piękna Góra/Giżycko- 25.06-04.07

-Letnia Frajda- Rytro- 09-16.07

-Rejs Mazury- 30.07-06.08

-Hit Lata- Lidzbark- 16-26.08- Nowość! https://www.youtube.com/watch?v=RRk_DEzTGSY

-Mój pierwszy obóz- Borek k.Bochni- 22-26.08

 

Zapraszamy do śledzenia naszego profilu na facebooku. Znajdą tam Państwo bieżące informacje oraz relacje z zajęć oraz obozów.

 

W razie pytań zapraszamy do kontaktu.