szkola.aligator@gmail.com +48 501 036 604

Godziny otwarcia: 8:30-18:00

Oferta Lato 2022

2022-03-01

Oferta Lato 2022

Zima powoli dobiega końca, a to znak, że trzeba myśleć o lecie oraz wakacjach. Jak co roku mamy przygotowaną ofertę wyjazdowych obozów letnich oraz stacjonarnych półkolonii w Krakowie i Niepołomicach. Program poszczególnych wydarzeń został tak skonstruowany, żeby każdy znalazł coś dla siebie. W te wakacje będzie można się z nami bawić przez całe dwa miesiące! Znajdziecie kilka nowości, ale oczywiście nie zabraknie naszego klasyka.
 
3.png
 
Pięć obozów wyjazdowych!
  • Letnie Szaleństwo (multisportowy)- Piękna Góra k.Giżycka 25.06-04.07
  • Letnia Frajda (rowery/tenis/rolki)- Rytro 09-16.07
  • Rejs Mazury (żeglarski)- obóz wędrowny- 30.07-06.08
  • HIT LATA- (superowo-sportowy)- Lidzbark 16-26.08
  • Mój pierwszy obóz-(superowy)-Borek k.Bochni 22-26.08
 
Dwa profile półkolonii i aż 6 tygodni super zabawy!
W tym roku się nie ograniczamy i w przerwach między obozami bawimy się na półkoloniach stacjonarnych. Zarówno w Krakowie jak i Niepołomicach mamy przygotowane dwa profile, a każdy z nich odbędzie się trzy razy.
  • Półkolonia Adventure week 27.06-01.07; 25-29.07; 1-5.08.
  • Półkolonia Water week 4-8.07; 8-12.08; 15.-19.08.
 
Start zapisów na obozy?!?! JUŻ!!! 
Jesteśmy pod wrażeniem czujności niektórych z Państwa 🙂 W piątek na naszej stronie w zakładce obozy ukazała się lista z możliwością zapisów, o której nikogo nie informowaliśmy, przez weekend spłynęło do nas kilkanaście zgłoszeń. Zarówno obozy lato 2021 jak i zima 2022 zostały wyprzedane do ostatniego miejsca na długo przed wyjazdem. Zachęcamy do wysyłania zgłoszeń oraz rezerwowania obozów. Pula miejsc jest ograniczona, a kolejność zgłoszeń decyduje o przyjęciu na obóz!
 
SZCZEGÓŁY OFERTY ORAZ ZAPISY NA NASZEJ STRONIE https://szkolaaligator.pl/lista-obozow-2022/
 
Umowa oraz zadatek
Ze względu na zmiany organizacyjne (formalne) jakie wprowadzimy umowa oraz numer konta zostaną Państwu wysłane w okolicy 10.03. Wiele osób pytało o nasze wyjazdy, więc postanowiliśmy już teraz umożliwić planowanie wakacji oraz zgłaszanie dzieciaków na obozy. Po otrzymaniu umowy oraz numeru konta będą Państwo mieć tydzień na dopełnienie formalności, które zagwarantują miejsce na danym wydarzeniu.
 
W wakacje będziemy pływać i jeździć na rolkach!
W czasie wakacji będziemy prowadzić także regularne zajęcia z pływania oraz kursy jazdy na rokach. W tym roku na rolkach będziemy się szkolić w Niepołomicach oraz Krakowie! Szczegóły dotyczące wakacyjnego kursu pływania pojawią się z początkiem maja. Na rolki wskakujemy jak tylko pogoda nam pozwoli. Zapisy ruszą pod koniec marca, a pierwsze spotkania odbędą się  około połowy kwietnia.
 
 
Good neews!
Spieszymy Państwa poinformować, że od 01.03 zostały zniesione wszelkiego rodzaju obostrzenia dotyczące limitów osób na basenach. W zależności od lokalizacji uczęszczanie na zajęcia nauki pływania było organizacyjnie trudniejsze bądź bez żadnych przeszkód. Zdajemy sobie sprawę, że w szczególności na basenie w Niepołomicach oraz przy al.Kijowskiej w Krakowie bywały sytuacje, że ktoś musiał czekać na wejście na basen lub zmienialiśmy jego stały termin zajęć na inny. Za te wszystkie niedogodności przepraszamy.  W każdym tygodniu staraliśmy się analizować sytuacje w grupach i na bieżąco  układać plan w taki sposób, żeby każdy miał możliwość skożystania z lekcje. Od marca ułatwione będzie odrabianie zajęć! W grupach pojawiło się więcej miejsc na które można się zapisywać poprzez platformę Active Now i nadrabiać zaległości.
 
1% podatku za nasze 120% zaangażowania
Jeśli jeszcze się Państwo nie rozliczyli za poprzedni rok zachęcamy do przekazania 1% podatku na działalność Aligatora to proste działanie, które ma wielką moc. Poszerzamy horyzonty, rozwijamy się i idziemy do przodu. 
W rozliczenie roczne PIT wystarczy wpisać:
KRS: 0000457030 oraz cel szczegółowy: Aligator Sport
 
 
Ps. Jeśli ktoś chce jeszcze skorzystać z zimy, to zapraszamy na dwa sobotnie wyjazdy narciarskie. Najbliższy już 05.03, a kolejny 12.03. Zapisy poprzez naszą stronę https://szkolaaligator.pl/lista-obozow-2022/obozy-zimowe/aktywne-weekendy-4/