szkola.aligator@gmail.com +48 501 036 604

Godziny otwarcia: 8:30-18:00

Rolki w Krakowie i Niepołomicach!

2022-03-30

Rolki w Krakowie i Niepołomicach!

Przyjmij wyzwanie na rok 2022 i naucz się jeździć na rolkach pod okiem naszych instruktorów! Otwieramy zapisy do nowych grup rolkowych, które już w kwietniu na własnej skórze przekonają się, dlaczego warto jeździć na rolkach i  jak wiele możliwości daje nauka jazdy pod okiem naszych prowadzących! Połącz przyjemne z pożytecznym i spróbuj swoich sił w nowej dyscyplinie sportowej. Jeśli chcesz wykorzystać wiosenne popołudnia na aktywne spędzenie czasu, ten wpis jest dla Ciebie! 

Ruszamy z kursami dla dzieci (od 5 roku życia) i dorosłych na poziomie podstawowym oraz doskonalenia. Podczas kursu wprowadzimy Cię w świat ośmiu kółek, a dzięki sprawdzonym ćwiczeniom i efektywnym metodom nauczania sprawimy, że poczujesz się pewnie na rolkach. Nauczymy Cię poprawnej pozycji, przekładanki, zmiany kierunku jazdy, a także pojedziemy do przodu i do tyłu, nauczymy się jeździć na jednej nodze, hamować, skręcać, skakać i pokonywać najróżniejsze przeszkody!

Zajęcia będą odbywać się w 3 lokalizacjach: 

  • Puszcza Niepołomice – poniedziałek, czwartek,
  • Tauron Arena – środa, czwartek, 
  • Park Jordana – wtorek, środa

Zapisz się już teraz, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona. 

Skorzystaj z pierwszej próbnej lekcji. Więcej informacji znajdziesz w poniższym linku:

https://szkolaaligator.pl/rolki/