Zadzwoń do nas! +48 501 036 604

Nauka pływania Kraków AWF - Harmonogram

*wszystkie podane ceny zawierają bilet wstępu na basen
Z-Grupa Zielona- Przeznaczona dla osób początkujących. Adaptacja do środowiska wodnego, nauka podstawowych elementów pływania oraz prawidłowego oddychania
P-Grupa Pomarańczowa- Przeznaczona dla osób po adaptacji wstępnej do środowiska wodnego oraz z umiejętnością pływania przynajmniej jednym stylem pływackim. Nauka i doskonalenie nowy stylów pływackich
N-Grupa Niebieska- Przeznaczona dla osób umiejących pływać przynajmniej dwoma stylami pływackimi. Doskonalenie poszczególnych stylów pływackich oraz nauka nawrotów i skoków do wody. Elementy sportowego pływania.
T-Trening pływacki- Przeznaczony dla osób umiejących pływać. Przygotowanie do zawodów sportowych.
I-Zajęcia Indywidualne.

Zarezerwuj lekcję!

Jesteś nowym kursantem ?

W celu skorzystania z pierwszej lekcji próbnej należy wypełnić elektroniczny formularz zgłoszeniowy. W odpowiedzi otrzymają Państwo potwierdzenie wniosku oraz zaproszenie do rejestracji na platformie internetowej AcitvNow. Poprzez login w postaci e-maila należy wygenerować hasło. Po zalogowaniu w łatwy i szybki sposób system zapewnia klientom wszystkie funkcje do interakcji ze szkółką w obszarach rezerwacji, płatności, zgłaszania oraz odrabianie nieobecności.


Jestem stałym klientem, chcesz kontynuować kurs?

W celu kontynuowania kursu pływania należy wypełnić elektroniczny formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie internetowej. W odpowiedzi otrzymają Państwo potwierdzenie wniosku oraz zaproszenie do rejestracji na platformie internetowej AcitvNow. Poprzez login w postaci e-maila należy wygenerować hasło. Po zalogowaniu w łatwy i szybki sposób system zapewnia klientom wszystkie funkcje do interakcji ze szkółką w obszarach rezerwacji, płatności, zgłaszania oraz odrabianie nieobecności.


Regulamin

Zmianie uległy dane do przelewu, prosimy o wpłatę na poniższe dane:
Ewa Szkoła Pływania Aligator
ul.Rżącka 25, 30-687 Kraków
NIP:6793046068
numer konta bankowego: 59 1050 1445 1000 0091 4904 4415


Zniżka dla rodzeństw

Przy zapisie rodzeństwa oferujemy zniżkę 10% za kurs dla każdego dziecka. Ceny uwzględniające rabat zamieszczone są w naszym harmonogramie.Zgłaszanie nieobecności

Istnieje możliwość odrobienia każdej nieobecności, po uprzednim jej zgłoszeniu z 24 godzinnym wyprzedzeniem. Zgłoszenie nieobecności odbywa się tylko i wyłącznie poprzez system ActiveNow.


Odrabianie nieobecności

Umożliwiamy odrobienie zajęć na 3 lokalizacjach: basen AWF, basen Sp. 158, Kryta Pływalnia w Niepołomicach. W celu odrobienia nieobecności należy zalogować się na platformę ActivNow, a następnie poprzez wybór grupy o tym samym poziomie oraz dogodnego terminu zarezerwować odrobienie lekcji.


Basen AWF-u – tak potocznie nazywamy basen, który mieści się przy al. Jana Pawła II 78. Jest to nowy obiekt oddany do użytku 2 lata temu. Miejsce to jest unikatowe ponieważ można tam wejść tylko na nasze zajęcia! Nie są prowadzone sprzedaże biletów indywidualnych, co daje bardzo duży komfort pracy. Wszystkie koszty jakie ponosi kursant są rozliczane bezpośrednio z nami. Prowadzimy zajęcia dla dzieci jak i dorosłych na każdym poziomie zaawansowania. Lekcje z nauki pływania odbywają się w grupach maksymalnie 6-osobowych. Istnieje możliwość wykupienia lekcji indywidualnych lub 2-osobowych instruktorem pływania. Basen na Jan Pawła II 78 nie honoruje żadnych dodatkowych kart ulgowych. Wychodzimy naprzeciw Państwa potrzebom i wynajmujemy specjalnie dla rodziców dodatkowy tor. Z którego można korzystać podczas zajęć dzieci za dodatkową opłatą.

Charakterystyka basenu

Basen sportowy wymiary: 25m x 21m z 8 torami o szerokości 2,5m, głębokość od 2,0m - 2,5m, temperatura wody: 27°-28°.


Informacje dotyczące korzystania z pływalni:


W obiekcie znajduje się 8 szatni basenowych damskich, męskich oraz dodatkowa dla rodzin posiadająca przewijaki. W holu można skorzystać z suszarek. Szafki na buty są zamykane na monety 2 zł zwrotne. Szatnia zewnętrzna znajduje się po wejściu do obiektu z prawej strony. W szatniach basenowych są do dyspozycji szafki zamykane na monety 2 zł zwrotne. Czepki są obowiązkowe oraz obuwie zamienne. Na terenie pływalni znajdują się przestronne trybuny z których można obserwować postępy swoich pociech. Dużą zaletą basenu jest brak naliczanego czasu, dzięki czemu bez pośpiechu można przygotować się do lekcji oraz opuścić szatnie po zajęciach


Parking mieści się przy Zespole Krytych Pływalni na terenie Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie (wjazd od ul. Nowohuckiej) objęty jest opłatą : 8 zł za każdy wjazd lub 50 zł opłata jednorazowa (możliwość wykupienia karnetu obowiązującego w okresie od 1 września do 31 sierpnia bieżącego rok po przez naszą szkółkę).


Co należy zabrać na basen: Wybierając się z dzieckiem na basen, należy pamiętać o spakowaniu stroju kąpielowego, czepka oraz okularków pływackich. W plecaku nie może zabraknąć klapek, dzięki którym unikniemy chorób skórnych. Warto również zabrać żel po prysznic oraz ręcznik.