szkola.aligator@gmail.com +48 501 036 604

Godziny otwarcia: 8:30-18:00

HARMONOGRAM BASEN Szkoła Podstawowa nr 5.

HARMONOGRAM BASEN SP. NR 5

SOBOTA
WRZESIEŃ-LUTY
GODZINY ZAJĘĆ

9:00-9:45

9:45-10:30

10:30-11:15

CENA ZA ZAJĘCIA LEKCJA INDYWIDUALNA 90 ZŁ LEKCJA DWUOSOBOWA 120 ZŁ
LEKCJE INDYWIDUALNE
SOBOTA OD 19.09
WRZESIEŃ
160zł
PAŹDZIERNIK
320zł
LISTOPAD
320zł
GRUDZIEŃ
240zł
STYCZEŃ
320zł
LUTY
80zł
LEKCJE DWUOSOBOWE
SOBOTA OD 19.09
WRZESIEŃ
200zł
PAŹDZIERNIK
400zł
LISTOPAD
400zł
GRUDZIEŃ
300zł
STYCZEŃ
400zł
LUTY
100zł

ZAPISZ SIĘ NA LEKCJe

JESTEŚ NOWYM KURSANTEM?

 

W celu skorzystania z pierwszej lekcji próbnej należy wypełnić elektroniczny formularz zgłoszeniowy. W odpowiedzi otrzymają Państwo potwierdzenie wniosku oraz zaproszenie do rejestracji na platformie internetowej AcitvNow. Poprzez login w postaci e-maila należy wygenerować hasło. Po zalogowaniu w łatwy i szybki sposób system zapewnia klientom wszystkie funkcje do interakcji ze szkółką w obszarach rezerwacji, płatności, zgłaszania oraz odrabianie nieobecności.

*regulamin

ZAPISZ SIĘ NA LEKCJe

Close up action portrait of teen boy swimming backstroke.Top view of young swimmer with cap and goggles.
Portrait Of Girl Wearing Armbands Standing By Edge Of Swimming Pool Ready For Lesson

JESTEM STAŁYM KLIENTEMCHCESZ KONTYNUOWAĆ KURS?

 

W celu kontynuowania kursu pływania należy wypełnić elektroniczny formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie internetowej. W odpowiedzi otrzymają Państwo potwierdzenie wniosku oraz zaproszenie do rejestracji na platformie internetowej AcitvNow. Poprzez login w postaci e-maila należy wygenerować hasło. Po zalogowaniu w łatwy i szybki sposób system zapewnia klientom wszystkie funkcje do interakcji ze szkółką w obszarach rezerwacji, płatności, zgłaszania oraz odrabianie nieobecności.

*regulamin

ZALOGUJ SIĘ DO ACTIVE NOW

NIEOBECNOŚCI

Zgłaszanie

Istnieje możliwość odrobienia każdej nieobecności, po uprzednim jej zgłoszeniu z 12 godzinnym wyprzedzeniem. Zgłoszenie nieobecności odbywa się tylko i wyłącznie poprzez system ActiveNow.

Odbrabianie

Umożliwiamy odrobienie zajęć na 3 lokalizacjach: basen AWF, basen Sp. 158, Kryta Pływalnia w Niepołomicach. W celu odrobienia nieobecności należy zalogować się na platformę ActivNow, a następnie poprzez wybór grupy o tym samym poziomie oraz dogodnego terminu zarezerwować odrobienie lekcji.

Dane do przelewu:

 

Ewa Szybowska Szkoła Pływania Aligator

ul. Rżącka 25, 30-687 Kraków

NIP:6793046068

Numer konta bankowego: 59 1050 1445 1000 0091 4904 4415

Zniżka dla rodzeństw

Przy zapisie rodzeństwa oferujemy zniżkę 10% za kurs
dla każdego dziecka. Ceny uwzględniające rabat zamieszczone
są w naszym harmonogramie.

BASEN Szkoły Podstawowej nr.5 przy ul. Kijowskiej 8

Prowadzimy na tym basenie zajęcia zarówno dla dorosłych jaki dzieci. W związku z barkiem basenu rekreacyjnego z ciepłą wodą, nie prowadzimy w tej lokalizacji lekcji dla dzieci poniżej 5 roku życia. Młodszym dzieciom zalecamy pianki docieplające, aby czuły większy komfort podczas nauki pływania. Lekcje odbywają się w formie zajęć grupowych oraz indywidualnych. Nie jest to na pewno park wodny z wieloma atrakcjami, ale dzięki swej prostocie stwarza bardzo dobre warunki do nauki pływania, ponieważ nie jest przeludniony. Posiada również bardzo dobrą akustykę ułatwiającą prowadzenie zajęć.

 

Charakterystyka basenu

Basen sportowy: 25×16 m z częściowo ruchomym dnem, 6 torów, (3 tory gł. 0-3 m, komunikacja szer. 0,6 m, gł. 0-3 m, 3 tory gł. 3 m)
– wanna do hydromasażu (jacuzzi) do 6 os.

INFORMACJE DOTYCZĄCE KORZYSTANIA Z PŁYWALNI

W obiekcie znajduje się szatnie basenowe damska i męska oraz rodzinna. W holu można skorzystać z suszarek. Na terenie obiektu znajdują się szafki na buty (nie zamykane). Można również oddać obuwie w foliowym worku do szatnia głównej w której przechowywane są nakrycia wierzchnie. Czepki oraz obuwie zamienne są obowiązkowe. Na terenie obiektu są trybuny.

Parking

wjazd od ulicy Kijowskiej.

Co należy zabrać na basen

Wybierając się z dzieckiem na basen, należy pamiętać o spakowaniu stroju kąpielowego, czepka oraz okularków pływackich. W plecaku nie może zabraknąć klapek, dzięki którym unikniemy chorób skórnych. Warto również zabrać żel po prysznic oraz ręcznik. Istnieje możliwość zakupu czepka firmowego w cenie 30 zł.

MAPA Z LOKALIZACJĄ