HARMONOGRAM BASEN EKONOMICZNY

100zł

ZAPISZ SIĘ NA LEKCJe

JESTEŚ NOWYM KURSANTEM?

W celu skorzystania z pierwszej lekcji próbnej należy wypełnić elektroniczny formularz zgłoszeniowy. W odpowiedzi otrzymają Państwo potwierdzenie wniosku oraz zaproszenie do rejestracji na platformie internetowej AcitvNow. Poprzez login w postaci e-maila należy wygenerować hasło. Po zalogowaniu w łatwy i szybki sposób system zapewnia klientom wszystkie funkcje do interakcji ze szkółką w obszarach rezerwacji, płatności, zgłaszania oraz odrabianie nieobecności.

*regulamin

ZAPISZ SIĘ NA LEKCJe

Close up action portrait of teen boy swimming backstroke.Top view of young swimmer with cap and goggles.
Portrait Of Girl Wearing Armbands Standing By Edge Of Swimming Pool Ready For Lesson

JESTEM STAŁYM KLIENTEMCHCESZ KONTYNUOWAĆ KURS?

W celu kontynuowania kursu pływania należy wypełnić elektroniczny formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie internetowej. W odpowiedzi otrzymają Państwo potwierdzenie wniosku oraz zaproszenie do rejestracji na platformie internetowej AcitvNow. Poprzez login w postaci e-maila należy wygenerować hasło. Po zalogowaniu w łatwy i szybki sposób system zapewnia klientom wszystkie funkcje do interakcji ze szkółką w obszarach rezerwacji, płatności, zgłaszania oraz odrabianie nieobecności.

*regulamin

ZALOGUJ SIĘ DO ACTIVE NOW

NIEOBECNOŚCI

Zgłaszanie

Istnieje możliwość odrobienia każdej nieobecności, po uprzednim jej zgłoszeniu z 12 godzinnym wyprzedzeniem. Zgłoszenie nieobecności odbywa się tylko i wyłącznie poprzez system ActiveNow.

Odbrabianie

Umożliwiamy odrobienie zajęć na 3 lokalizacjach: basen AWF, basen Sp. 158, Kryta Pływalnia w Niepołomicach. W celu odrobienia nieobecności należy zalogować się na platformę ActivNow, a następnie poprzez wybór grupy o tym samym poziomie oraz dogodnego terminu zarezerwować odrobienie lekcji.

Ewa Szybowska Szkoła Pływania Aligator

ul. Rżącka 25, 30-687 Kraków

NIP:6793046068

Numer konta bankowego: 59 1050 1445 1000 0091 4904 4415

Zniżka dla rodzeństw

Przy zapisie rodzeństwa oferujemy zniżkę 10% za kurs
dla każdego dziecka. Ceny uwzględniające rabat zamieszczone
są w naszym harmonogramie.

BASEN EKONOMICZNY

Prowadzimy na tym basenie zajęcia zarówno dla dorosłych jaki dzieci. W związku z barkiem basenu rekreacyjnego z ciepłą wodą, nie prowadzimy w tej lokalizacji lekcji dla dzieci poniżej 5 roku życia. Młodszym dzieciom zalecamy pianki docieplające, aby czuły większy komfort podczas nauki pływania. Lekcje odbywają się głównie w formie indywidualnej lub 2, 3-osobowej. Nie jest to na pewno park wodny z wieloma atrakcjami, ale dzięki swej prostocie stwarza bardzo dobre warunki do nauki pływania, ponieważ nie jest przeludniony. Posiada również bardzo dobrą akustykę ułatwiającą prowadzenie zajęć.

Charakterystyka basenu

Basen sportowy:

wymiary 25m x 18m z 6 torami o szerokości 2m,głębokość od 1,2 m

temperatura wody: 27°-28°.

INFORMACJE DOTYCZĄCE KORZYSTANIA Z PŁYWALNI

W obiekcie znajduje się 2 szatnie basenowe damska i męska. W holu można skorzystać z suszarek. Na terenie obiektu znajdują się szafki na buty (nie zamykane). Można również oddać obuwie w foliowym worku do szatnia głównej w której przechowywane są nakrycia wierzchnie. Dużą zaletą basenu jest brak naliczanego czasu, dzięki czemu bez pośpiechu można przygotować się do zajęć oraz opuścić szatnie po zajęciach. Czepki oraz obuwie zamienne są obowiązkowe. Na terenie obiektu nie ma trybun.

Parking

wjazd od ulicy Rakowickiej 27, płatny.

Co należy zabrać na basen

Wybierając się z dzieckiem na basen, należy pamiętać o spakowaniu stroju kąpielowego, czepka oraz okularków pływackich. W plecaku nie może zabraknąć klapek, dzięki którym unikniemy chorób skórnych. Warto również zabrać żel po prysznic oraz ręcznik.

MAPA Z LOKALIZACJĄ