szkola.aligator@gmail.com +48 501 036 604

Godziny otwarcia: 8:30-18:00

HARMONOGRAM BASEN Szkoła Podstawowa nr 5.

HARMONOGRAM BASEN SP. NR 5

Legenda:

Zajęcia indywidualne i dwuosobowe

Grupa Zielona– Przeznaczona dla osób początkujących w wieku 5-6 lat.

Adaptacja do środowiska wodnego, nauka podstawowych elementów pływania oraz prawidłowego oddychania.

Grupa Żółta – Przeznaczona dla dzieci początkujących w wieku 8-11 lat. 

 Grupa Pomarańczowa– Nauka i doskonalenie nowy stylów pływackich

Grupa przeznaczona dla osób po adaptacji wstępnej do środowiska wodnego oraz z umiejętnością pływania przynajmniej jednym stylem pływackim. 

Grupa Niebieska– Doskonalenie poszczególnych stylów pływackich i skoków do wody.

Przeznaczona dla osób umiejących pływać przynajmniej dwoma stylami pływackimi. Elementy sportowego pływania.

Trening pływacki– Przeznaczony dla osób umiejących pływać. Przygotowanie do zawodów sportowych.

W Wolne pływanie rodzica

 Grupa różowa– skierowana dla najmłodszych adeptów wiek 3-4 lata.

Adaptacja do środowiska wodnego, zajęcia w formie gier i zabaw. Elementy nauki pływania Czas trwania 30 minut (basen Niepołomice)/ 45 minut (Basen Sp. 155)

ZAPISZ SIĘ NA LEKCJe

JESTEŚ NOWYM KURSANTEM?

 

W celu skorzystania z pierwszej lekcji próbnej należy wypełnić elektroniczny formularz zgłoszeniowy. W odpowiedzi otrzymają Państwo potwierdzenie wniosku oraz zaproszenie do rejestracji na platformie internetowej Acitve Now. Poprzez login w postaci e-maila należy wygenerować hasło. Po zalogowaniu w łatwy i szybki sposób system zapewnia klientom wszystkie funkcje do interakcji ze szkółką w obszarach rezerwacji, płatności, zgłaszania oraz odrabianie nieobecności.

*regulamin

ZAPISZ SIĘ NA LEKCJe

ruczaj strakowa
ES_niepowt-3

JESTEŚ STAŁYM KLIENTEM, CHCESZ KONTYNUOWAĆ KURS?

 

W celu kontynuowania kursu pływania należy wypełnić elektroniczny formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie internetowej. W odpowiedzi otrzymają Państwo potwierdzenie wniosku oraz zaproszenie do rejestracji na platformie internetowej AcitvNow. Poprzez login w postaci e-maila należy wygenerować hasło. Po zalogowaniu w łatwy i szybki sposób system zapewnia klientom wszystkie funkcje do interakcji ze szkółką w obszarach rezerwacji, płatności, zgłaszania oraz odrabianie nieobecności.

*regulamin

ZALOGUJ SIĘ DO ACTIVE NOW

NIEOBECNOŚCI

Zgłaszanie

Istnieje możliwość odrobienia każdej nieobecności, po uprzednim jej zgłoszeniu z 12 godzinnym wyprzedzeniem. Zgłoszenie nieobecności odbywa się tylko i wyłącznie poprzez system ActiveNow.

Odbrabianie

Umożliwiamy odrobienie zajęć na 4 lokalizacjach: basen przy Sp. 155, basen AWF, basen Sp. 158, Kryta Pływalnia w Niepołomicach. W celu odrobienia nieobecności należy zalogować się na platformę ActivNow, a następnie poprzez wybór grupy o tym samym poziomie oraz dogodnego terminu zarezerwować odrobienie lekcji.

Dane do przelewu:

 

Ewa Szybowska Szkoła Pływania Aligator

ul. Rżącka 25, 30-687 Kraków

NIP:6793046068

Numer konta bankowego: 59 1050 1445 1000 0091 4904 4415

Zniżka dla rodzeństw

Przy zapisie rodzeństwa oferujemy zniżkę 10% na drugie dziecko.

Zniżka zostaje wprowadzona ręcznie w systemie Active now po potwierdzeniu kursu przez opiekuna/uczestnika telefonicznie lub e-mailowo.  

BASEN Sp.5 przy al. Kijowskiej 8

Nowy basen w naszej ofercie!

Pływalnia przy Kijowskiej to nowy obiekt oddany do użytku publicznego na początku 2021 roku.  Basen znajduje się w centrum Krakowa. Dzięki swej lokalizacji na pływalnię mają dobry dojazd  mieszkańcy  Krowodrzy ale również Śródmieścia, Bronowic czy  Azorów! 

 

 

Prowadzimy na tym basenie zajęcia zarówno dla dzieci oraz dorosłych. W związku z brakiem basenu rekreacyjnego z ciepłą wodą, nie prowadzimy w tej lokalizacji lekcji dla dzieci poniżej 5 roku życia. Młodszym dzieciom zalecamy pianki docieplające, aby czuły większy komfort podczas nauki pływania. Lekcje odbywają się w formie zajęć grupowych oraz indywidualnych.  Basen posiada bardzo dobrą akustykę ułatwiającą prowadzenie zajęć.

 

Charakterystyka basenu

Basen sportowy: 25×16 m z częściowo ruchomym dnem, 6 torów, (3 tory gł. 0-3 m, komunikacja szer. 0,6 m, gł. 0-3 m, 3 tory gł. 3 m)
– wanna do hydromasażu (jacuzzi) do 6 os.

INFORMACJE DOTYCZĄCE KORZYSTANIA Z PŁYWALNI

W obiekcie znajdują się szatnie basenowe damska i męska oraz rodzinna. W holu można skorzystać z suszarek. Czepki oraz obuwie zamienne są obowiązkowe. Na terenie obiektu są trybuny oraz kawiarenka na pierwszym piętrze. 

Parking

wjazd od alei Kijowskiej.

Co należy zabrać na basen

Wybierając się z dzieckiem na basen, należy pamiętać o spakowaniu stroju kąpielowego, czepka oraz okularków pływackich. W plecaku nie może zabraknąć klapek, dzięki którym unikniemy chorób skórnych. Warto również zabrać żel po prysznic oraz ręcznik. Istnieje możliwość zakupu czepka firmowego w cenie 30 zł.

MAPA Z LOKALIZACJĄ