szkola.aligator@gmail.com +48 501 036 604

Godziny otwarcia: 8:30-18:00

HARMONOGRAM BASEN NIEPOŁOMICE

 

 

HARMONOGRAM BASEN NIEPOŁOMICE

*podane ceny nie zawierają biletu wstępu na basen. Klient opłaca wejście we własnym zakresie na zajęcia grupowe/indywidualne/ dwuosobowe.

Legenda:

 Zajęcia indywidualne i dwuosobowe

 Grupa Zielona– Przeznaczona dla osób początkujących w wieku 5-6 lat.

Adaptacja do środowiska wodnego, nauka podstawowych elementów pływania oraz prawidłowego oddychania.

Grupa Żółta – Przeznaczona dla dzieci początkujących w wieku 8-11 lat. 

Grupa Pomarańczowa– Nauka i doskonalenie nowy stylów pływackich

Grupa przeznaczona dla osób po adaptacji wstępnej do środowiska wodnego oraz z umiejętnością pływania przynajmniej jednym stylem pływackim. 

 Grupa Niebieska– Doskonalenie poszczególnych stylów pływackich i skoków do wody.

Przeznaczona dla osób umiejących pływać przynajmniej dwoma stylami pływackimi. Elementy sportowego pływania.

Trening pływacki– Przeznaczony dla osób umiejących pływać. Przygotowanie do zawodów sportowych.

W Wolne pływanie rodzica

 Grupa różowa– skierowana dla najmłodszych adeptów wiek 3-4 lata.

Adaptacja do środowiska wodnego, zajęcia w formie gier i zabaw. Elementy nauki pływania Czas trwania 30 minut (basen Niepołomice)/ 45 minut (Basen Sp. 155)

ZAPISZ SIĘ NA LEKCJe

JESTEŚ NOWYM KURSANTEM?

 

W celu skorzystania z pierwszej lekcji próbnej należy wypełnić elektroniczny formularz zgłoszeniowy. W odpowiedzi otrzymają Państwo potwierdzenie wniosku oraz zaproszenie do rejestracji na platformie internetowej Acitve Now. Poprzez login w postaci e-maila należy wygenerować hasło. Po zalogowaniu w łatwy i szybki sposób system zapewnia klientom wszystkie funkcje do interakcji ze szkółką w obszarach rezerwacji, płatności, zgłaszania oraz odrabianie nieobecności.

*regulamin

ZAPISZ SIĘ NA LEKCJE

ruczaj strakowa
ES_niepowt-3

JESTEŚ STAŁYM KLIENTEM, CHCESZ KONTYNUOWAĆ KURS?

 

W celu kontynuowania kursu pływania należy wypełnić elektroniczny formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie internetowej. W odpowiedzi otrzymają Państwo potwierdzenie wniosku oraz zaproszenie do rejestracji na platformie internetowej AcitvNow. Poprzez login w postaci e-maila należy wygenerować hasło. Po zalogowaniu w łatwy i szybki sposób system zapewnia klientom wszystkie funkcje do interakcji ze szkółką w obszarach rezerwacji, płatności, zgłaszania oraz odrabianie nieobecności.

*regulamin

ZALOGUJ SIĘ DO ACTIVE NOW

Dane do przelewu:

 

Szkoła Pływania Aligator,
ul.Senatorska 17/7, 30-106 Kraków,
NIP: 6762445502.
Numer konta 60 1050 1445 1000 0092 6967 4470
Tytuł do przelewu: imię i nazwisko dziecka, semestr, dzień .

Zniżka dla rodzeństw

Przy zapisie rodzeństwa oferujemy zniżkę 10% na drugie dziecko.
Zniżka zostaje wprowadzona ręcznie w systemie Active now po potwierdzeniu kursu przez opiekuna/uczestnika telefonicznie bądż e-mailowo.  

BASEN NIEPOŁOMICE

Kryta Pływalnia w Niepołomicach, mieści się przy ulicy Janusza Korczaka 5. Prowadzimy tam naukę pływania dla dzieci na wszystkich poziomach zaawansowania, naukę pływania dla dorosłych na poziomie podstawowym i zaawansowanym. Zajęcia z nauki pływania odbywają się w grupach maksymalnie 6-osobowych. Istnieje możliwość wykupienia lekcji indywidualnych lub 2-osobowych z instruktorem pływania (terminy ustalane są telefonicznie lub e-mailowo).
Kryta Pływalnia w Niepołomicach jest obiektem, który cały czas prężnie się rozwija. Mamy to szczęście, że jako szkoła pływania pojawiliśmy się tam prawie od początku, dzięki czemu basen ten stał się naszym drugim domem.

 

CHARAKTERYSTYKA BASENU

Basen sportowy:

wymiary 25×12,5 m z 6 torami,

głębokość od 1,2m do 1,8m,

temperatura wody 27 °C – 28 °C.

Basen rekreacyjny:

wymiary 8,8×12,5 m,

głębokość od 0,6 m do 1,2m,

temperatura wody 30 °C – 32 °C.

INFORMACJE DOTYCZĄCE KORZYSTANIA Z PŁYWALNI

Pływalnia oferuje również basen rekreacyjny, a w nim: podwodne masażery, przeciwprąd, gejzer, masaż karku, grzybek. Dodatkowo można zrelaksować się w sunie fińskiej lub jacuzzi. W tym czasie dzieci mogą oddać się wodnemu szaleństwu na 60 metrowej zjeżdżalni.

Parking

bezpłatny przy basenie


Co należy zabrać na basen

Wybierając się z dzieckiem na basen, należy pamiętać o spakowaniu stroju kąpielowego, czepka oraz okularków pływackich. W plecaku nie może zabraknąć klapek, dzięki którym unikniemy chorób skórnych. Warto również zabrać żel po prysznic oraz ręcznik. Istnieje możliwość zakupienia czepka naszego firmowego w cenie 30 zł.

MAPA Z LOKALIZACJĄ