szkola.aligator@gmail.com +48 501 036 604

Godziny otwarcia: 8:30-18:00

HARMONOGRAM BASEN STRĄKOWA

 

HARMONOGRAM BASEN STRĄKOWA

 

Legenda:

Zajęcia indywidualne i dwuosobowe

Grupa Zielona– Przeznaczona dla osób początkujących dla dzieci w wieku 5-6 lat.

Adaptacja do środowiska wodnego, nauka podstawowych elementów pływania oraz prawidłowego oddychania.

Grupa Żółta – Przeznaczona dla dzieci początkujących w wieku 8-11 lat. 

Grupa Pomarańczowa– Nauka i doskonalenie nowy stylów pływackich

Grupa przeznaczona dla osób po adaptacji wstępnej do środowiska wodnego oraz z umiejętnością pływania przynajmniej jednym stylem pływackim. 

Grupa Niebieska– Doskonalenie poszczególnych stylów pływackich i skoków do wody.

Przeznaczona dla osób umiejących pływać przynajmniej dwoma stylami pływackimi. Elementy sportowego pływania.

Trening pływacki– Przeznaczony dla osób umiejących pływać. Przygotowanie do zawodów sportowych.

W Wolne pływanie rodzica

Grupa różowa– skierowana dla najmłodszych adeptów wiek 3-4 lata.

Adaptacja do środowiska wodnego, zajęcia w formie gier i zabaw. Elementy nauki pływania Czas trwania 30 minut (basen Niepołomice)/ 45 minut (Basen Sp. 155)

ZAPISZ SIĘ NA LEKCJe

JESTEŚ NOWYM KURSANTEM?

 

W celu skorzystania z pierwszej lekcji próbnej należy wypełnić elektroniczny formularz zgłoszeniowy. W odpowiedzi otrzymają Państwo potwierdzenie wniosku oraz zaproszenie do rejestracji na platformie internetowej AcitvNow. Poprzez login w postaci e-maila należy wygenerować hasło. Po zalogowaniu w łatwy i szybki sposób system zapewnia klientom wszystkie funkcje do interakcji ze szkółką w obszarach rezerwacji, płatności, zgłaszania oraz odrabianie nieobecności.

*regulamin

ZAPISZ SIĘ NA LEKCJe

Close up action portrait of teen boy swimming backstroke.Top view of young swimmer with cap and goggles.
Portrait Of Girl Wearing Armbands Standing By Edge Of Swimming Pool Ready For Lesson

JESTEM STAŁYM KLIENTEMCHCESZ KONTYNUOWAĆ KURS?

 

W celu kontynuowania kursu pływania należy zalogować się na platformie Active now oraz wybrać preferowany termin i grupę o odpowiednim poziomie. W odpowiedzi otrzymają Państwo potwierdzenie wniosku oraz w systemie będzie widoczna kwota do uregulowania. Przypominamy, że tylko i wyłącznie za pośrednictwem systemu Active now zgłaszamy nieobecności i ustalamy termin odrabiania zajęć.

*regulamin

ZALOGUJ SIĘ DO ACTIVE NOW

NIEOBECNOŚCI

Zgłaszanie

Istnieje możliwość odrobienia każdej nieobecności, po uprzednim jej zgłoszeniu z 12 godzinnym wyprzedzeniem. Zgłoszenie nieobecności odbywa się tylko i wyłącznie poprzez system ActiveNow.

Odbrabianie

Umożliwiamy odrobienie zajęć na 4 lokalizacjach: basen AWF, basen Sp. 155, basen przy Sp. 5, Kryta Pływalnia w Niepołomicach. W celu odrobienia nieobecności należy zalogować się na platformę ActivNow, a następnie poprzez wybór grupy o tym samym poziomie oraz dogodnego terminu zarezerwować odrobienie lekcji.

Dane do przelewu:

 

Ewa Szybowska Szkoła Pływania Aligator

ul. Rżącka 25, 30-687 Kraków

NIP:6793046068

Numer konta bankowego: 59 1050 1445 1000 0091 4904 4415

Zniżka dla rodzeństw

Przy zapisie rodzeństwa oferujemy zniżkę 10% na drugie dziecko.

Zniżka zostaje wprowadzona ręcznie w systemie Active now po potwierdzeniu kursu przez opiekuna/uczestnika telefonicznie lub e-mailowo.  

BASEN STRĄKOWA

Basen należący do Sp. numer 158 mieści się na ul. Strąkowej 3a. Basen posiada ruchome dno na trzech torach, umożliwiając prowadzenie nauki pływalnia nawet dla najmłodszych. Obiekt został także wyposażony w urządzenia ułatwiające korzystanie z pływalni przez osoby niepełnosprawne.
Prowadzimy tam naukę pływania dla dzieci na wszystkich poziomach zaawansowania, naukę pływania dla dorosłych na poziomie podstawowym i zaawansowanym. Zajęcia z nauki pływania odbywają się w grupach maksymalnie 6-osobowych. Istnieje możliwość wykupienia lekcji indywidualnych lub 2-osobowych instruktorem pływania.

 

Dodatkowe atrakcje

jacuzzi.

INFORMACJE DOTYCZĄCE KORZYSTANIA Z PŁYWALNI

Parking

Znajduje się na terenie szkoły przy basenie.

Co należy zabrać na basen

Wybierając się z dzieckiem na jakikolwiek basen, należy pamiętać o spakowaniu stroju kąpielowego, czepka na głowę oraz okularków pływackich. W plecaku nie może zabraknąć klapek, dzięki którym profilaktycznie zabezpieczymy się przed choróbami skórnymi. Warto również zabrać żel po prysznic oraz ręcznik.

MAPA Z LOKALIZACJĄ