NAUKA PŁYWANIA

Basen Strąkowa Kraków

Basen należący do Sp. 158 mieści się przy

ul. Strąkowej 3a. Basen posiada ruchome dno na trzech torach, umożliwiając prowadzenie nauki pływalnia nawet dla najmłodszych.

HARMONOGRAM ZAJĘĆ

Cennik

Obowiązujący od 26 lutego 2024

Cena pojedynczej lekcji grupowej 60 zł

Cena lekcji indywidualnej 140 zł

Cena lekcji dwuosobowej 190 zł

Podane ceny to całkowity koszt lekcji.

Zajęcia trwają 45 minut.

Legenda:

Grupa Zielona

Przeznaczona dla dzieci początkujących w wieku 5-7 lat.

Adaptacja do środowiska wodnego, nauka podstawowych elementów pływania oraz prawidłowych wydechów do wody.

Grupa Żółta

Przeznaczona dla dzieci początkujących w wieku 8-11 lat.

Grupa Pomarańczowa

Grupa przeznaczona dla dzieci średniozaawansowanych w wieku 7-9 lat.

Uczestnicy tej grupy potrafią pływać przynajmniej jednym, pełnym stylem pływackim - grzbietem.

Grupa Niebieska

Grupa przeznaczona dla dzieci zaawansowanych w wieku 10-13 lat.

Warunkiem dołączenia do grupy jest umiejetność pływania minimum dwoma pełnymi stylami pływackimi - grzbiet oraz kraul.

BASEN STRĄKOWA KRAKÓW

Nowi kursanci, pierwsza lekcja próbna

W celu skorzystania z pierwszej lekcji próbnej należy wypełnić elektroniczny formularz zgłoszeniowy. W odpowiedzi otrzymają Państwo potwierdzenie wniosku oraz zaproszenie do rejestracji na platformie internetowej AcitveNow.

Poprzez login w postaci e-maila należy wygenerować hasło. Po zalogowaniu w łatwy i szybki sposób system zapewnia klientom wszystkie funkcje do interakcji ze szkółką w obszarach rezerwacji, płatności, zgłaszania oraz odrabianie nieobecności.

BASEN STRĄKOWA KRAKÓW

Aktualni kursanci, kontynuacja obecnych zajęć

W celu kontynuowania kursu pływania należy dokonać zapisu na zajęcia poprzez aktywne konto klienta w panelu Active Now lub wypełnić elektroniczny formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie internetowej. W odpowiedzi otrzymają Państwo mailowe potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia.

Panel Active Now umożliwi łatwe zarządzanie zajęciami o każdej porze dnia i nocy, bez konieczności kontaktu z naszym biurem.

System umożliwi szybkie sprawdzenie aktualnego rozliczenia, zgłoszenie nieobecności czy rezerwację terminu zajęć w ramach odrabiania lekcji.

Nieobecności

Zgłaszanie

Istnieje możliwość odrobienia każdej nieobecności, po uprzednim jej zgłoszeniu z 8 godzinnym wyprzedzeniem.

Zgłoszenie nieobecności odbywa się tylko i wyłącznie poprzez system ActiveNow.

Odrabianie

Umożliwiamy odrobienie zajęć we wszystkich 6 lokalizacjach dostępnych w naszej ofercie. W celu odrobienia nieobecności należy zalogować się do panelu ActiveNow, a następnie poprzez wybór grupy o odpowiednim poziomie oraz dogodnego terminu zarezerwować odrabianie lekcji. Klienci z Krakowa chcący odrabiać zajęcia na Krytej Pływalni w Niepołomicach zobowiązani są do wykupienia biletu wstępu na basen we własnym zakresie. Zalecamy odrabianie zajęć na basenach w Krakowie.

Odbiorca przelewu: Ewa Szybowska Szkoła Pływania Aligator,

Adres odbiorcy: ul. Senatorska 17/7, 30-106 Kraków,

Numer rach.: 59 1050 1445 1000 0091 4904 4415

Tytuł do przelewu: imię i nazwisko dziecka, semestr, dzień

W przypadku kursów grupowych, przy zapisie rodzeństwa oferujemy zniżkę 10% ceny kursu na drugie i każde kolejne dziecko.

Zniżka zostaje wprowadzona do systemie Active Now na prośbę klienta, po telefonicznym lub mailowym potwierdzeniu kontynuacji nauki przez opiekuna/uczestnika zajęć.

Zajęcia dla dzieci na wszystkich poziomach zaawansowania, od 5 do 13 roku życia

Zajęcia z nauki pływania odbywają się w grupach maksymalnie 6-osobowych. Istnieje możliwość wykupienia lekcji w formie zajęć indywidualnych lub 2-osobowych.

Parking znajduje się na terenie szkoły przy basenie.

Co należy zabrać na basen

Wybierając się z dzieckiem na basen, należy pamiętać o spakowaniu stroju kąpielowego, czepka oraz okularków pływackich. W plecaku nie może zabraknąć klapek, dzięki którym unikniemy chorób skórnych oraz ręcznika.

Istnieje możliwość zakupienia czepka naszego firmowego w cenie 30 zł.

Basen  - szczegóły

• 6 torowa niecka (3 tory o głębokości 180 cm oraz 3 tory z możliwością regulacji wysokości dna).
  • Dzięki możliwości regulacji głębokości basenu, pływalnia umożliwia prowadzenie zajęć dla najmłodszych pływaków rozpoczynających naukę pływania. Obiekt został także wyposażony w urządzenia ułatwiające korzystanie z pływalni przez osoby niepełnosprawne.

Dodatkowe atrakcje

Jacuzzi.