Basen Uniwersytetu Ekonomicznego

*wszystkie podane ceny zawierają bilet wstępu na basen
I-Zajęcia Indywidualne ( jednoosobowe lub dwuosobowe)

Zarezerwuj lekcję!

Jesteś nowym kursantem ?

W celu skorzystania z pierwszej lekcji próbnej należy wypełnić elektroniczny formularz zgłoszeniowy. W odpowiedzi na zgłoszenie otrzymają prześlemy wiadomość e-mali potwierdzającą rezerwację miejsca w wybranej grupie. Jeżeli zdecydują się Państwo na zapisanie dziecka na całą edycje należy uiścić wpłatę na nasze konto zgodnie z cennikiem.

Jestem stałym klientem, chce kontynuować kurs?

W celu kontunuowania kursu pływania należy wypełnić elektroniczny formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie internetowej. W odpowiedzi otrzymają Państwo zwrotnego e-maila potwierdzającego rezerwacje miejsca w grupie. Do trzech dni od potwierdzenia należy uiścić wpłatę na nasze konto zgodnie z cennikiem.

Dane firmy:
Szkoła Pływania Aligator,
ul.Senatorska 17/7, 30-106 Kraków,
NIP: 6762445502.
Numer konta 60 1050 1445 1000 0092 6967 4470
Tytuł do przelewu: imię i nazwisko dziecka, semestr, dzień .

Zniżka dla rodzeństw

Przy zapisie rodzeństwa oferujemy zniżkę 10% za kurs dla każdego dziecka. Ceny uwzględniające rabat zamieszczone są w naszym harmonogramie.

Zgłaszanie nieobecności

Istnieje możliwość odrobienia każdej nieobecności, po uprzednim zgłoszeniu z 24 godzinnym wyprzedzeniem, tylko i wyłącznie drogą mailową na adres szkola.aligator@gmail.com. W treści należy wpisać imię i nazwisko dziecka, pływalnie oraz dzień i godzinę odwoływanych zajęć. Wiadomości sms lub telefoniczne nie będą respektowane. Nie zwracamy pieniędzy za niewykorzystane lekcje.

Odrabianie nieobecności

Umożliwiamy odrobienie zajęć na 3 lokalizacjach: basen AWF, basen Sp. 158, Kryta Pływalnia w Niepołomicach. Należy zapoznać się z harmonogramem zajęć wybranego basenu, a następnie wybrać preferowany termin (grupa adekwatna do umiejętności). Prosimy o zgłaszanie chęci odrobienia zajęć tylko drogą mailową na adres szkola.aligator@gmail.com w odpowiedzi otrzymają Państwo informacje o dostępności miejsca oraz rezerwacji.

Prowadzimy na tym basenie zajęcia zarówno dla dorosłych jaki dzieci. W związku z barkiem basenu rekreacyjnego z ciepłą wodą, nie prowadzimy w tej lokalizacji lekcji dla dzieci poniżej 5 roku życia. Młodszym dzieciom zalecamy pianki docieplające, aby czuły większy komfort podczas nauki pływania. Lekcje odbywają się głównie w formie indywidualnej lub 2, 3-osobowej. Nie jest to na pewno park wodny z wieloma atrakcjami, ale dzięki swej prostocie stwarza bardzo dobre warunki do nauki pływania, ponieważ nie jest przeludniony. Posiada również bardzo dobrą akustykę ułatwiającą prowadzenie zajęć.

Charakterystyka basenu

Basen sportowy wymiary 25m x 18m z 6 torami o szerokości 2m, głębokość od 1,2 m –temperatura wody: 27°-28°.

Informacje dotyczące korzystania z pływalni:

W obiekcie znajduje się 2 szatnie basenowe damska i męska. W holu można skorzystać z suszarek. Na terenie obiektu znajdują się szafki na buty (nie zamykane). Można również oddać obuwie w foliowym worku do szatnia głównej w której przechowywane są nakrycia wierzchnie. Dużą zaletą basenu jest brak naliczanego czasu, dzięki czemu bez pośpiechu można przygotować się do zajęć oraz opuścić szatnie po zajęciach. Czepki oraz obuwie zamienne są obowiązkowe. Na terenie obiektu nie ma trybun.

Parking wjazd od ulicy Rakowickiej 27, płatny.

Co należy zabrać na basen: Wybierając się z dzieckiem na basen, należy pamiętać o spakowaniu stroju kąpielowego, czepka oraz okularków pływackich. W plecaku nie może zabraknąć klapek, dzięki którym unikniemy chorób skórnych. Warto również zabrać żel po prysznic oraz ręcznik.