Nauka pływania Niepołomice

Harmonogram oraz cennik zajęć na basenie w Niepołomicach

*wszystkie podane ceny zawierają bilet wstępu na basen
Z-grupa zielona- przeznaczona dla osób rozpoczynających swoją przygodę z pływaniem. Adaptacja do środowiska wodnego, nauka podstawowych elementów pływania oraz prawidłowego oddychania
P-grupa pomarańczowa- przeznaczona dla osób po adaptacji wstępnej do środowiska wodnego oraz z umiejętnością pływania przynajmniej jednym stylem pływackim. Nauka i doskonalenie nowy stylów pływackich
N-grupa niebieska- przeznaczona dla osób umiejących pływać przynajmniej dwoma stylami pływackimi. Doskonalenie poszczególnych stylów pływackich oraz nauka nawrotów i skoków do wody. Elementy sportowego pływania.
I-zajęcia indywidualne.
D- zajęcia grupowe dla dorosłych

Zarezerwuj lekcję!

Jesteś nowym kursantem ?

W celu skorzystania z pierwszej lekcji próbnej należy wypełnić elektroniczny formularz zgłoszeniowy. W odpowiedzi otrzymają Państwo potwierdzenie wniosku oraz zaproszenie do rejestracji na platformie internetowej AcitvNow. Poprzez login w postaci e-maila należy wygenerować hasło. Po zalogowaniu w łatwy i szybki sposób system zapewnia klientom wszystkie funkcje do interakcji ze szkółką w obszarach rezerwacji, płatności, zgłaszania oraz odrabianie nieobecności.

Jestem stałym klientem, chcesz kontynuować kurs?

W celu kontynuowania kursu pływania należy wypełnić elektroniczny formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie internetowej. W odpowiedzi otrzymają Państwo potwierdzenie wniosku oraz zaproszenie do rejestracji na platformie internetowej AcitvNow. Poprzez login w postaci e-maila należy wygenerować hasło. Po zalogowaniu w łatwy i szybki sposób system zapewnia klientom wszystkie funkcje do interakcji ze szkółką w obszarach rezerwacji, płatności, zgłaszania oraz odrabianie nieobecności.

Dane firmy:
Szkoła Pływania Aligator,
ul.Senatorska 17/7, 30-106 Kraków,
NIP: 6762445502.
Numer konta 60 1050 1445 1000 0092 6967 4470
Tytuł do przelewu: imię i nazwisko dziecka, semestr, dzień .

Zniżka dla rodzeństw

Przy zapisie rodzeństwa oferujemy zniżkę 10% za kurs dla każdego dziecka. Ceny uwzględniające rabat zamieszczone są w naszym harmonogramie.

Zgłaszanie nieobecności

Istnieje możliwość odrobienia każdej nieobecności, po uprzednim jej zgłoszeniu z 24 godzinnym wyprzedzeniem. Zgłoszenie nieobecności odbywa się tylko i wyłącznie poprzez system ActiveNow.

Odrabianie nieobecności

Umożliwiamy odrobienie zajęć na 3 lokalizacjach: basen AWF, basen Sp. 158, Kryta Pływalnia w Niepołomicach. W celu odrobienia nieobecności należy zalogować się na platformę ActivNow, a następnie poprzez wybór grupy o tym samym poziomie oraz dogodnego terminu zarezerwować odrobienie lekcji.

Naszym głównym basenem na którym uczymy pływać jest basen w Niepołomicach, mieści się przy ulicy Janusza Korczaka 5. Prowadzimy tam naukę pływania dla dzieci na wszystkich poziomach zaawansowania, naukę pływania dla dorosłych na poziomie podstawowym i zaawansowanym. Zajęcia z nauki pływania odbywają się w grupach maksymalnie 6-osobowych. Istnieje możliwość wykupienia lekcji indywidualnych lub 2-osobowych z instruktorem pływania.
Kryta Pływalnia w Niepołomicach jest obiektem, który cały czas prężnie się rozwija. Mamy to szczęście, że jako szkoła pływania pojawiliśmy się tam prawie od początku, dzięki czemu basen ten stał się naszym drugim domem.

Charakterystyka basenu

Basen sportowy: wymiary 25×12,5 m z 6 torami, głębokość od 1,2m do 1,8m, temperatura wody 27 °C – 28 °C.
Basen rekreacyjny: wymiary 8,8×12,5 m, głębokość od 0,6 m do 1,2m, temperatura wody 30 °C – 32 °C.

Dodatkowe atrakcje.

Pływalnia oferuje również basen rekreacyjny, a w nim: podwodne masażery, przeciwprąd, gejzer, masaż karku, grzybek. Dodatkowo można zrelaksować się w sunie fińskiej lub jacuzzi. W tym czasie dzieci mogą oddać się wodnemu szaleństwu na 60 metrowej zjeżdżalni.

Informacje dotyczące korzystania z pływalni:

W obiekcie znajdują się trzy szatnie: damska, męska, oraz dodatkowa dla rodzin, która posiada przewijaki i krzesło do karmienia. W holu do dyspozycji klientów są suszarki. Po przyjściu na basen buty można zostawić w zamykanych szafkach na monety 2 zł (zwrotne). Szatnia zewnętrzna znajduje się po lewej stronie od kas basenowych i jest samoobsługowa. Czas pobytu po wykupieniu biletu w kasie basenowej wynosi 60 minut, za przekroczenie czasu należy uiścić opłatę wg. cennika pływalni. Czepki oraz obuwie zamienne są obowiązkowe. Na terenie pływalni znajdują się trybuny z których można obserwować postępy swoich pociech.

Parking bezpłatny przy basenie

Co należy zabrać na basen: Wybierając się z dzieckiem na basen, należy pamiętać o spakowaniu stroju kąpielowego, czepka oraz okularków pływackich. W plecaku nie może zabraknąć klapek, dzięki którym unikniemy chorób skórnych. Warto również zabrać żel po prysznic oraz ręcznik. Należy również pamiętać o karnecie, będącym jedynym dokumentem uprawniającym do wejścia na nasze zajęcia nauki i doskonalenia pływania.