Basen na Ruczaju w Krakowie

*wszystkie podane ceny zawierają bilet wstępu na basen
Z-grupa zielona- przeznaczona dla osób rozpoczynających swoją przygodę z pływaniem. Adaptacja do środowiska wodnego, nauka podstawowych elementów pływania oraz prawidłowego oddychania
P-grupa pomarańczowa- przeznaczona dla osób po adaptacji wstępnej do środowiska wodnego oraz z umiejętnością pływania przynajmniej jednym stylem pływackim. Nauka i doskonalenie nowy stylów pływackich
N-grupa niebieska- przeznaczona dla osób umiejących pływać przynajmniej dwoma stylami pływackimi. Doskonalenie poszczególnych stylów pływackich oraz nauka nawrotów i skoków do wody. Elementy sportowego pływania.
I-zajęcia indywidualne.
D- zajęcia grupowe dla dorosłych

Zarezerwuj lekcję!

Jesteś nowym kursantem ?

W celu skorzystania z pierwszej lekcji próbnej należy wypełnić elektroniczny formularz zgłoszeniowy. W odpowiedzi otrzymają Państwo potwierdzenie wniosku oraz zaproszenie do rejestracji na platformie internetowej AcitvNow. Poprzez login w postaci e-maila należy wygenerować hasło. Po zalogowaniu w łatwy i szybki sposób system zapewnia klientom wszystkie funkcje do interakcji ze szkółką w obszarach rezerwacji, płatności, zgłaszania oraz odrabianie nieobecności.

Jestem stałym klientem, chce kontynuować kurs?

W celu kontynuowania kursu pływania należy wypełnić elektroniczny formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie internetowej. W odpowiedzi otrzymają Państwo potwierdzenie wniosku oraz zaproszenie do rejestracji na platformie internetowej AcitvNow. Poprzez login w postaci e-maila należy wygenerować hasło. Po zalogowaniu w łatwy i szybki sposób system zapewnia klientom wszystkie funkcje do interakcji ze szkółką w obszarach rezerwacji, płatności, zgłaszania oraz odrabianie nieobecności.

Dane firmy:
Szkoła Pływania Aligator,
ul.Senatorska 17/7, 30-106 Kraków,
NIP: 6762445502.
Numer konta 60 1050 1445 1000 0092 6967 4470
Tytuł do przelewu: imię i nazwisko dziecka, semestr, dzień .

Zniżka dla rodzeństw

Przy zapisie rodzeństwa oferujemy zniżkę 10% za kurs dla każdego dziecka. Ceny uwzględniające rabat zamieszczone są w naszym harmonogramie.

Zgłaszanie nieobecności

Istnieje możliwość odrobienia każdej nieobecności, po uprzednim jej zgłoszeniu z 24 godzinnym wyprzedzeniem. Zgłoszenie nieobecności odbywa się tylko i wyłącznie poprzez system ActiveNow.

Odrabianie nieobecności

Umożliwiamy odrobienie zajęć na 3 lokalizacjach: basen AWF, basen Sp. 158, Kryta Pływalnia w Niepołomicach. W celu odrobienia nieobecności należy zalogować się na platformę ActivNow, a następnie poprzez wybór grupy o tym samym poziomie oraz dogodnego terminu zarezerwować odrobienie lekcji.

Basen należący do Sp. numer 158 mieści się na ul. Strąkowej 3a. Basen posiada ruchome dno na trzech torach, umożliwiając prowadzenie nauki pływalnia nawet dla najmłodszych. Obiekt został także wyposażony w urządzenia ułatwiające korzystanie z pływalni przez osoby niepełnosprawne.
Prowadzimy tam naukę pływania dla dzieci na wszystkich poziomach zaawansowania, naukę pływania dla dorosłych na poziomie podstawowym i zaawansowanym. Zajęcia z nauki pływania odbywają się w grupach maksymalnie 6-osobowych. Istnieje możliwość wykupienia lekcji indywidualnych lub 2-osobowych instruktorem pływania.

Dodatkowe atrakcje: jacuzzi, grota solna.

Co należy zabrać na basen: Wybierając się z dzieckiem na basen, należy pamiętać o spakowaniu stroju kąpielowego, czepka oraz okularków pływackich. W plecaku nie może zabraknąć klapek, dzięki którym unikniemy chorób skórnych. Warto również zabrać żel po prysznic oraz ręcznik.