szkola.aligator@gmail.com +48 501 036 604

Godziny otwarcia: 8:30-18:00

Letnia Frajda

Miejsce

Rytro

Termin

9.07-16.07.2022

Cena/Zadatek

1890 zł / 700zł

Wiek

7-16 lat

Akceptujemy

BON TURYSTYCZNY

Profil

rowery/rolki/tenis

Obozowa miejscówka

W to lato z przyjemnością wrócimy do Rytra. Pierwszy nasz pobyt w Ryterskim był bardzo udany, o czym świadczą zadowolone dzieciaki a także rodzice. Jest to wymarzona miejscówka na niezapomniany aktywny wypoczynek dla dzieci i młodzieży w otoczeniu pięknych widoków na góry. Ośrodek położony jest w Popradzkim Parku Krajobrazowym, tuż przy granicy ze Słowacją. Ryterski ma do zaoferowanie wiele atrakcji. Na miejscu znajdują się korty tenisowe, siłownia zewnętrzna , wielofunkcyjne boisko sportowe, rolkowisko, strefa sportu dla najmłodszych. W najbliższym czasie do użytku ma zostać oddana hala tenisowa, która pozwoli na aktywności w przypadku złej pogody. W okolicy przebiega mnóstwo górskich szlaków pieszych oraz ścieżki rowerowe Euro Velo.

Wyżywienie

 

Na terenie ośrodka funkcjonuje “Rogasiowa Gospoda”.  Ze względu na dobrą kuchnię jaką serwują przyjeżdżają do niej także goście spoza ośrodka. Serwuje menu w niepowtarzalnym klimacie , mając na uwadze osoby ze specyficznymi preferencjami oferujemy trzy rodzaje diet: dietę bezbiałkową, bezglutenową oraz cukrzycową.   Menu jest dostosowane do potrzeb najmłodszych smakoszy. Domowe zupy jak u babci, pierożki, chrupiące naleśniki z serem lub z dżemem. Wszystko aby zaspokoić głód dzieciaków. Kucharze z przyjemnością przygotują dania kuchni regionalnej na bazie produktów dostarczanych przez lokalnych dostawców.

Jak będziemy się bawić

Na “Letniej frajdzie” będzie można wszystko! Trzy główne atrakcje to rowery, tenis oraz rolki. Obozowicze będą mogli sami wybrać z której aktywności chcą skorzystać. Ośrodek zapewni nam świetne warunki do gry w tenisa i jazdy na rolkach na przeznaczonych do tego obiektach. Okolica pozwoli na jazdę na rowerach i spacery w otoczeniu lasów i gór. Trasy przebiegają przez obszary cenne przyrodniczo i krajobrazowo oraz łączą lokalne ścieżki i szlaki rowerowe, co zdecydowanie podnosi atrakcyjność oraz zasięg turystyki w regionie.Po stronie dzieciaków leży decyzja czy będą jeździć na rowerach i rolkach czy wybiorą tylko jedną z powyższych atrakcji. Oprócz tego masa innych “czasoumilaczy”. Będzie wyjście na otwarty basen, buszowanie w parku linowym, czy spływ popradem.My już nie możemy się doczekać!!!Rowery

będziemy w regionie gdzie jest mnóstwo pięknych tras rowerowych o różnym stopniu trudności

Rolki

kolejna odsłona obozu na rolkach. Tym razem zapewnione mamy profesjonalne rolkowisko na terenie naszego ośrodka

Tenis

wcielimy się w rolę Igi Świątek i Huberta Hurkacza. Zobaczymy kto zaserwuje najwięcej asów.

Pakiet integracyjny

dobrze znane i lubiane każdemu gry planszowe, berki, skoki w workach, wyścigi, 

RAFTING!

podzieleni na zespoły doświadczymy namiastki raftingu podczas 10 kilometrowego spływu Popradem

Plac zabaw

ośrodek oferuje naprawdę wypasione atrakcje, które zachęcają każdego do zabawy

Wycieczki pisze

podróże małe i duże. Wokół będzie mnóstwo tras spacerowych. Nie będą to jednak takie zwykłe „spacerki”

Cross Kids

ćwiczenia ogólnorozwojowe mające na celu poprawę kondycji i wytrzymałości dzieci

Color fun

nasze letnie obozy bez colorowych proszków już się nie odbywają

Mega ślizgawka

dłuuuuuga folia, woda z mydłem i jazda. Absolutny hit, który znajdzie duże grono odbiorców

Obozowy chrzest

Każdy obozowicz będzie musiał przejść chrzest który uczyni go pełnoprawnym obozowiczem

Bieg komandosa

trasa naszpikowana przeszkodami i zadaniami specjalnymi. Tutaj sprawdzimy spryt, zwinność i szybkość, Każda trasa jest niepowtarzalna

Mega day

gry i zabawy XXL.  Jenga, Dooble,  bańki mydlane, bierki w rozmiarze mega, tego jeszcze nie było!

Park Linowy

zapraszamy miłosników wspinaczki. Do pokonania trasy o różnej trudności. Wiek i doświadczenie nie grają roli

Basen zewnętrzny

w upalny dzień, ochłodzimy się w pobliskim basenie. Gdzie czekać będą na nas super atrakcje.

Dyskoteka

weźmiemy udział w wieczornym szaleństwie przy dźwiękach najnowszych hitów

Kuchnia polowa

przygotuj posiłek w warunkach polowych 

Wieczorna gra terenowa

latarki, drużyny i nocna misja sprawia, że u każdego widać dreszczyk

Gry zespołowe

piłka nożna oraz ręczna do tego dwa ognie i wyścigi rzędów, unihokej to świetny sposób na integracje

Ognisko z pieczeniem kiełbasek

na pewno są jeszcze osoby, które nie wiedzą jak upiec kiełbaskę na wzór ośmiornicy 😉

Test białej rękawiczki

najskuteczniejsi w fachu sprzątania i porządkowania, dbający o czystość pokoju przez cały wyjazd na koniec obozu nagrodzeni zostaną wielką pizzą 

Wyobraźnia naszej kadry!

Sami lubimy się czasem zaskoczyć a co nie planowane wychodzi świetnie!

CO Z KORONAWIRUSEM???

Czasy są niepewne. My jednak patrzymy optymistycznie w przyszłość i liczymy, że obozy zimowe odbędą się tak jak odbyły się letnie. Jesteśmy przygotowani na wszelkie wytyczne MZ. W przypadku odgórnego odwołania obozów CAŁA KWOTA zostanie Państwu zwrócona.

BON TURYSTYCZNY 500ZŁ

Na każdym naszym wyjeździe można wykorzystać Polski BON TURYSTYCZNY o wartości 500zł. Zainteresowane osoby prosimy o zgłoszenie chęci skorzystania przed wpłatą drugiej raty.


Dodatkowe informacje

UBEZPIECZENIE – w obecnych czasach zachęcamy do skorzystania z UBEZPIECZENIA OD KOSZTÓW REZYGNACJI Z WYJAZDU, dane do ubezpieczyciela UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. oraz wszelkie szczegóły (kontakt ul. Kalwaryjska 35A, 2 piętro, lok. 211 30-504 Kraków kom. (+48) 608 841 379 tel. (+48) 12 656 10 53, e-mail:  urszula.otrysko@uniqapolska.pl. Ubezpieczenie nie jest obowiązkowe a DOBROWOLNE klient wykupuje je we własnym zakresie.

 Zastrzegamy prawo do zmiany w programu w  przypadku złych warunków atmosferycznych bądź przyczyn losowych. 

 

Dla każdego coś fajnego!

Z naszego obozu nikt nie wyjedzie z pustymi rękami. Poza workiem nowych doświadczeń i znajomości każdy otrzyma od nas okolicznościowy upominek przygotowany specjalnie na wyjazd. Dzięki temu sięgając po niego w domu będzie można przypomnieć sobie najlepsze chwile minionych wakacji i wyobrazić sobie już te w kolejnym roku. Na zakończenie pobytu wszyscy otrzymają  wyjątkowy medal oraz niepowtarzalny dyplom.  CODZIENNA FOTORELACJA pozwoli rodzicom śledzić obozowe poczynania swojej pociechy a po powrocie ułatwi opowieści dzieciaków 🙂

Jesteśmy wyjątkowi jak nasze wyjazdy 😉

Tworzymy wyjątkowe wyjazdy od lat, wypełnione atrakcjami i niezapomnianymi chwilami gdzie dzieciaki spędzają czas aktywnie i bezpiecznie. Każdy nasz wyjazd różni się od poprzedniego. Wszystko to za sprawą naszej kadry w głowach której aż roi się od nowych pomysłów. Pasja do pracy z dziećmi oraz zamiłowanie do sportu sprawiają, że bawimy się równie dobrze jak dzieci. Jesteśmy wyjątkową firmą. Prawdopodobnie jako jedyni organizatorzy i właściciele bierzemy czynny udział we wszystkich naszych wyjazdach czuwając nad organizacją i bezpieczeństwem wyjazdów. U nas nikt nie wraca do domu z pustymi rękami. Poza bagażem nowych doświadczeń, umiejętności oraz znajomości, każdy uczestnik dostaje obozowy gadżet, wyjątkowy dyplom oraz niepowtarzalny medal. Nie czekajcie z zapisami! U nas liczba miejsc jest ograniczona, a większość z nich jest zajmowana przez stałych obozowiczów.

Sprawdzona kadra

Jesteśmy pasjonatami, dużymi dziećmi, sportowcami, zespołem młodych ambitnych ludzi. Aligator to świetnie zgrana paczka uwielbiająca pracę z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Nic nie daje takiej satysfakcji jak przekazanie wiedzy drugiemu człowiekowi. I powiemy wam tak- jesteśmy szczęściarzami bo mamy chyba najbardziej wdzięczną „prace” jaką można sobie wymarzyć.  Młodość a zarazem doświadczenie to idealna mieszanka która daje świetny efekt końcowy w postaci zadowolonych klientów. Cechuje nas zaangażowanie, wiedza teoretyczna oraz praktyczna jak i bardzo dobry kontakt z podopiecznymi W naszej kadrze znajdziecie byłych zawodników nie tylko pływania, są także siatkarze, tenisiści, narciarze, rolkarze, piłkarze, wioślarze.

WOLNI OD ELEKTROZAMĘTU

Misją naszego wyjazdu jest inspirowanie młodych ludzi do poszukiwania własnych pasji, poprzez bezpieczny, aktywny wypoczynek oraz zachęcanie do kreowania własnej przestrzeni pełnej wyzwań, zabawy i przyjaźni. Zaspakajając głód przygody, otwieramy horyzont możliwości wszechstronnego rozwoju młodego człowieka. Wierząc, że jesteśmy w stanie zapewnić czas pełen twórczości na naszych obozach ograniczamy korzystanie z telefonów komórkowych i wszelkich gadżetów elektronicznych typu tablet, ipad, smartwatch. Dzięki temu jesteśmy wolni od elektrozamętu i bawimy się w gronie rówieśników.

 

 

Cena zawiera

 1890 zł to jest całkowity koszt wyjazdu.

Dojazd i powrót
autokarem

Transport rowerów

Program pełen atrakcji!

Zakwaterowanie Ośrodek "Ryterski"

Trzy posiłki
śniadanie, obiad,
kolacja

Ubezpieczenie NNW

Obozowy gadżet niespodzianka

Nagrody

Fotorelacje

Opiekę wykfalifikowanej kadry

Opiekę medyczną

Gwarantowana satysfakcja

Dane do przelewu:

Frajda Travel s.c. Ewa Szybowska Artur Szybowski Senatorska 17/7, 30-106 Kraków NIP: 6772475002

Numer nowego konta bankowego: 49 1050 1445 1000 0092 9388 0630 Tytuł do przelewu: imię i nazwisko dziecka, wybrany obóz/event

ZNIŻKI

50zł zniżki na drugie dziecko na obozie

50zł zniżki na drugi i każdy kolejny wyjazd

*zniżki nie łączą się

Dokumenty do Pobrania

Karta kwalifikacyjna

Umowa

12

lat
doświadczenia

800

zadowolonych
dzieci

37

wyjazdów
na obozy

Opinie