szkola.aligator@gmail.com +48 501 036 604

Godziny otwarcia: 8:30-18:00

Letnie Szaleństwo

Miejsce

Mazury- Piękna Góra

Termin

25.06-04.07.2022

Cena/Zadatek

2190 zł / 700zł

Wiek

7-16 lat

Akceptujemy

BON TURYSTYCZNY

Profil

Superowo/sportowy

Obozowa miejscówka

Mazury, Piękna Góra, Gwarek! Czyli coś co Aligator lubi najbardziej. Można powiedzieć, że jest to nasz drugi dom i tutaj czujemy się wyśmienicie. Do Gwarka udamy się po raz czwarty (!) i wiemy, że nudy nie będzie a w programie pojawią się nowości. Ten akapit jest w zasadzie dla naszych nowych obozowiczów, pozostali wiedzą, że po Gwarku można się spodziewać wszystkiego co najlepsze. Usytuowany tuż przy lesie z dostępem do własnej plaży i przystani ośrodek Gwarek to idealne miejsce na aktywne, niebanalne spędzenie czasu. Energia płynąca z uroków otaczającej przyrody oraz zróżnicowana infrastruktura ośrodka zachęcają do aktywności. Korzystanie z dobrodziejstw jeziora, lasu i okolicznej natury to najlepszy sposób na swobodny wypoczynek. Dzieci i młodzież szczególnie doceniają dwa boiska do siatkówki, boisko typu orlik, stanowiska łucznicze oraz plażę nad jeziorem Tajty. Zakwaterowani będziemy w pokojach 3-6 osobowych, każdy z nich z telewizorem i prywatną łazienką.

COŚ NA WZMOCNIENIE CZYLI WYŻYWIENIE

Centrum Aktywnego wypoczynku ogromną uwagę przykłada do jakości serwowanych dań, najważniejsze dla nich jest to aby goście jedli smacznie i zdrowo.. Zespół profesjonalistów dba o właściwie dobrane menu, przygotowywane z najwyższej jakości składników. Wszystkie posiłki podawane są na bogato zastawionym stole szwedzkim tak, żeby największe głodomory zaspokoiły swoje potrzeby 🙂 Na indywidualne potrzeby dzieci przygotowane będą diety bezglutenowe, bezlaktozowe lub wegetariańskie.

Jak będziemy się bawić

Świetnie, czadowo, superowo! Pomimo, że do Gwarka pojedziemy po raz 4 nie ma mowy o nudzie.  Każdy nasz obóz różni się od poprzedniego, a Gwarek zdążył nas przyzwyczaić do niespodzianek i nowych atrakcji. Piękna Góra nieprzypadkowo została wybrana przez nas po raz kolejny. Będzie masa atrakcji sportowych, ale też wiele różnych gier terenowych dla naszych obozowiczów. Ten obóz zawiera najwięcej urozmaiconych atrakcji 🙂 nie skupia się na żadnej konkretnej dyscyplinie sportu. Można spróbować absolutnie wszystkiego! Jest to obóz multisportowy, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie, a dodatkowo będzie też trochę czasu na odpoczynek podczas plażowania. Osoby wyjeżdżające po raz pierwszy zakochają się w tym obozie, za to nasi weterani na pewno będą zaskoczeni nowościami 🙂 Od zawsze marzyliśmy, aby w pełni wykorzystać możliwości obiektów sportowych na terenie naszego ośrodka i w tym roku to zrobimy! Będzie ogień! Pakujcie się i wyruszamy na wspólną przygodę! 

>

Archer games

poczuj walkę łuczników na własnej skórze! Zabawa strzałami zakończonymi pianką.

Mega ślizgawka

dłuuuuuga folia, woda z mydłem i jazda. Absolutny hit, który znajdzie duże grono odbiorców.

Baloniada

W upalny dzień nie ma nic lepszego niż przerzucanie balonów napełnionych wodą za pomocą ręczników.

Obozowy chrzest

każdy obozowicz będzie musiał przejść chrzest który uczyni go pełnoprawnym obozowiczem.

Western day-NOWOŚĆ!

pojedynki na pistolety z wodą napewno przypadną do gustu obozowiczom. Dodatkowo nauka rzutu lassem oraz podkową. 

Mega bańki

wielkie i małe, w przeróżnych kształtach. Bańki mydlane to dobra zabawa dla każdego!

Pakiet integracyjny

berki, dwa ognie, zbijaki, wyścigi szaleństwa i inne wygłupy. 

Gry zespołowe

dużo rywalizacji w zespołach w różnych sportach. Zwycięzcy otrzymują nagrody. 

Kuchnia polowa

w zeszłym roku wyszło pysznie. W środku lasu potrafiliśmy upiec pizzę. Ciekawe co tym razem upichcimy…

Bieg komandosa

trasa naszpikowana przeszkodami i zadaniami specjalnymi. Tutaj sprawdzimy spryt, zwinność i szybkość.

Plażówka​

 siatkówka na plaży zawsze dostarcza dużo emocji !

Dyskoteka z DJ-em

takich dyskotek jak w Gwarku nie ma nigdzie indziej. Na dodatek to właśnie nasza grupa zawsze bawi się najlepiej :). 

Flagi

jedna z ulubionych gier terenowych dzieciaków iiii…..kadry. Walka o zdobycie bazy i flag przeciwnika będzie na całego. 

Wieczorna gra terenowa

nocne misje z latarką w ręce zawsze przysparzają dreszczyk emocji. Pobliski lasek jest świetnym miejscem na taką “zabawę”.

Chillera na jeziorem

leżaczek, plażunia, jeziorko, zimne napoje i szaleństwo w wodzie. Czego chcieć więcej ?!

Ognisko z pieczeniem kiełbasek

wszystko w asyście zachodzącego słońca nad jeziorem oraz śpiewu i zabaw.

Historia twierdzy boyen i gra terenowa

gra terenowa na obszarze twierdzy tym razem będzie zupełnie inny scenariusz niż poprzednio.

Trampoliny NOWOŚĆ!

hulaj, siupaj,tupaj tu się liczy skok! Skorzystamy z zewnętrznego parku trampolin!

Color fun

każdy nasz obozowicz wie, że to nasza wizytówka obozów letnich i jest to stały punkt wyjazdów.

MEGA Day!

wszystko będzie wielkie! Mega bierki, mega dobble,mega bańki, mega jenga!

Wieczór kinowy

po aktywnych dniach przychodzi ochota na odpoczynek przy dobrym filmie w asyście popcornu.

Wodny plac zabaw

jest to wielki dmuchany tor na jeziorze. Świetna zabawa gwarantowana!

Kajaki

jedna z ulubionych atrakcji, w dwuosobowych składach poznamy pobliskie jeziora i nauczymy się manewrować kajakiem. Nie zabraknie elementów rywalizacji.

Wyobraźnia naszej kadry!

ojjjj będzie się działo.

Pompowańce​

 wielkie dmuchane zwierzęta i postacie uatrakcyjniają pobyt na plaży!

Test białej rękawiczki

nic innego jak konkurs czystości, najczystszy pokój zgarnia pyszną nagrodę!

CO Z KORONAWIRUSEM???

Czasy są niepewne. My jednak patrzymy optymistycznie w przyszłość i liczymy, że obozy letnie odbędą się tak jak odbyły się zimowe. Jesteśmy przygotowani na wszelkie wytyczne MZ. W przypadku odgórnego odwołania obozów CAŁA KWOTA zostanie Państwu zwrócona.

BON TURYSTYCZNY 500ZŁ

Na każdym naszym wyjeździe można wykorzystać Polski BON TURYSTYCZNY o wartości 500zł. Zainteresowane osoby prosimy o zgłoszenie chęci skorzystania przed wpłatą drugiej raty.


Dodatkowe informacje

UBEZPIECZENIE – w obecnych czasach zachęcamy do skorzystania z UBEZPIECZENIA OD KOSZTÓW REZYGNACJI Z WYJAZDU, dane do ubezpieczyciela UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. oraz wszelkie szczegóły (kontakt ul. Kalwaryjska 35A, 2 piętro, lok. 211 30-504 Kraków kom. (+48) 608 841 379 tel. (+48) 12 656 10 53, e-mail:  urszula.otrysko@uniqapolska.pl. Ubezpieczenie nie jest obowiązkowe a DOBROWOLNE klient wykupuje je we własnym zakresie.

 Zastrzegamy prawo do zmiany  programu w  przypadku złych warunków atmosferycznych bądź przyczyn losowych. 

 

Dla każdego coś fajnego!

Z naszego obozu nikt nie wyjedzie z pustymi rękami. Poza workiem nowych doświadczeń i znajomości każdy otrzyma od nas okolicznościowy upominek przygotowany specjalnie na wyjazd. Dzięki temu sięgając po niego w domu będzie można przypomnieć sobie najlepsze chwile minionych wakacji i wyobrazić sobie już te w kolejnym roku. Na zakończenie pobytu wszyscy otrzymają  wyjątkowy medal oraz niepowtarzalny dyplom.  CODZIENNA FOTORELACJA pozwoli rodzicom śledzić obozowe poczynania swojej pociechy a po powrocie ułatwi opowieści dzieciaków 🙂

Jesteśmy wyjątkowi jak nasze wyjazdy 😉

Tworzymy wyjątkowe wyjazdy od lat, wypełnione atrakcjami i niezapomnianymi chwilami gdzie dzieciaki spędzają czas aktywnie i bezpiecznie. Każdy nasz wyjazd różni się od poprzedniego. Wszystko to za sprawą naszej kadry w głowach której aż roi się od nowych pomysłów. Pasja do pracy z dziećmi oraz zamiłowanie do sportu sprawiają, że bawimy się równie dobrze jak dzieci. Jesteśmy wyjątkową firmą. Prawdopodobnie jako jedyni organizatorzy i właściciele bierzemy czynny udział we wszystkich naszych wyjazdach czuwając nad organizacją i bezpieczeństwem wyjazdów. U nas nikt nie wraca do domu z pustymi rękami. Poza bagażem nowych doświadczeń, umiejętności oraz znajomości, każdy uczestnik dostaje obozowy gadżet, wyjątkowy dyplom oraz niepowtarzalny medal. Nie czekajcie z zapisami! U nas liczba miejsc jest ograniczona, a większość z nich jest zajmowana przez stałych obozowiczów.

Sprawdzona kadra

Jesteśmy pasjonatami, dużymi dziećmi, sportowcami, zespołem młodych ambitnych ludzi. Aligator to świetnie zgrana paczka uwielbiająca pracę z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Nic nie daje takiej satysfakcji jak przekazanie wiedzy drugiemu człowiekowi. I powiemy wam tak- jesteśmy szczęściarzami bo mamy chyba najbardziej wdzięczną „prace” jaką można sobie wymarzyć.  Młodość a zarazem doświadczenie to idealna mieszanka która daje świetny efekt końcowy w postaci zadowolonych klientów. Cechuje nas zaangażowanie, wiedza teoretyczna oraz praktyczna jak i bardzo dobry kontakt z podopiecznymi W naszej kadrze znajdziecie byłych zawodników nie tylko pływania, są także siatkarze, tenisiści, narciarze, rolkarze, piłkarze, wioślarze.

WYLOGOWANI 😉

Misją naszego wyjazdu jest inspirowanie młodych ludzi do poszukiwania własnych pasji, poprzez bezpieczny, aktywny wypoczynek oraz zachęcanie do kreowania własnej przestrzeni pełnej wyzwań, zabawy i przyjaźni. Zaspakajając głód przygody, otwieramy horyzont możliwości wszechstronnego rozwoju młodego człowieka. Wierząc, że jesteśmy w stanie zapewnić czas pełen twórczości na naszych obozach ograniczamy korzystanie z telefonów komórkowych i wszelkich gadżetów elektronicznych typu tablet, ipad, smartwatch. Dzięki temu jesteśmy wolni od elektrozamętu i bawimy się w gronie rówieśników.


Cena zawiera

 2190 zł to jest całkowity koszt wyjazdu.

Dojazd i powrót
pociągiem

Gadżet niespodzianka

Pełny program atrakcji

Zakwaterowanie w Gwarek Mazurek centrum aktywnego wypoczynku

Cztery posiłki
Śniadanie, obiad,
podwieczorek, kolacja

Ubezpieczenie NNW

Najlepsze wspomnienia i znajomości

Nagrody

Fotorelacje

Opiekę wykfalifikowanej kadry

Opiekę medyczną

Gwarantowana satysfakcja 100%

Dane do przelewu:

Frajda Travel s.c. Ewa Szybowska Artur Szybowski Senatorska 17/7, 30-106 Kraków NIP: 6772475002

Numer nowego konta bankowego: 49 1050 1445 1000 0092 9388 0630 Tytuł do przelewu: imię i nazwisko dziecka, wybrany obóz/event

ZNIŻKI

50zł zniżki na drugie dziecko na obozie

50zł zniżki na drugi i każdy kolejny wyjazd

*zniżki nie łączą się

Dokumenty do Pobrania

Karta kwalifikacyjna

Umowa

12

lat
doświadczenia

800

zadowolonych
dzieci

37

wyjazdów
na obozy

Opinie