szkola.aligator@gmail.com +48 501 036 604

Godziny otwarcia: 8:30-18:00

Półkolonia
water week

Miejsce

Kraków -Basen 2 Płk Lotniczego
Niepołomice- basen ul.Korczaka 5

Termin

Termin I 4-8.07.2022

Termin II 8-12.08.2022

Termin III 15-19.08.2022

Cena/Zadatek

749zł / 200zł

Wybrany dzień

200zł

Wiek

6-14 lat

MIEJSCE PÓŁKOLONII

  • KRAKÓW          

Półkolonia water fun odbywać się będzie w Krakowie miejscem spotkań będzie basen Pływaczek na os. II Pułku lotniczego. Poranna zbiórka oraz zakończenie dnia zawsze będzie w tym samym miejscu. Dzień zaczynamy zbiórką o godzinie 7:45, a kończymy o 16:00. Obserwując prognozy pogody będziemy informować jaki jest plan na kolejny dzień oraz co należy spakować.

Warunkiem do wystartowania danej półkolonii jest zebranie minimum 10 uczestników na  lokalizację Kraków.

  •         NIEPOŁOMICE

Półkolonia water fun odbywać się będzie  w Niepołomicach Rozpoczynać i kończyć dzień będziemy na basenie przy ul.Korczaka 5. Poranna zbiórka oraz zakończenie dnia zawsze będzie w tym samym miejscu. Dzień zaczynamy zbiórką o godzinie 7:45, a kończymy o 16:00. Obserwując prognozy pogody będziemy informować jaki jest plan na kolejny dzień oraz co należy spakować.

Warunkiem do wystartowania danej półkolonii jest zebranie minimum 10 uczestników na  lokalizację Niepołomice.

Wyżywienie

Jako, że półkolonia różni się od zwykłego obozu inaczej będą wyglądać nasze posiłki. Podczas całego dnia spędzonego z naszą kadrą, każdy będzie mógł wzmocnić się dwoma posiłkami. Około godziny 11 będzie czas na drugie śniadanie w postaci owoców lub drożdżówki. Po kolejnym bloku zajęć, o godzinie 14 będzie wspólny obiad. Ze względu na różne atrakcje i ich lokalizacje posiłki będziemy spożywać codziennie w innym miejscu. Dzieci będą miały możliwość wyboru tego co chcą zjeść z pośród 2/3 propozycji. Tradycją naszych półkolonii już jest, że w jeden z dni zamawiamy pizzę w ramach dobrego sprawowania. Na indywidualne potrzeby będą wybierane diety bezglutenowe lub bezlaktozowe.

BEZPIECZNE WAKACJE

Jesteście gotowi na fantastyczną zabawę waszych dzieciaków w gronie rówieśników?! Specjalnie dla Waszych pociech przygotowaliśmy pięć dni pełnych uśmiechu, integracji i dobrej zabawy. Jak zwykle zwracamy dużą uwagę aby wszystkie atrakcje były bezpieczne i zgodne z normami.  Jeśli chcecie, żeby wasze dzieci w bezpieczny i zarazem spokojny ale niebanalny sposób spędziły wakacje to zapraszamy na półkolonie z Aligatorem.

JAK BĘDZIEMY SIĘ BAWIĆ

Nasze półkolonie to coś niesamowitego. Dlaczego?! Bo wasze dzieci są w miejscu zamieszkania a czują się jakby były na najbardziej wypasionych wakacjach w odległym kraju. Z nami można właśnie tak się poczuć. Podczas pięciu dni wspólnej zabawy będzie kilka wakacyjnych pewniaków ale będziemy się starali wszystkich zaskoczyć nowościami. Lato daje wiele możliwości a przy naszej kadrze są one niewyczerpane.

Profil: water week

Jak lato- to woda! Na tej półkolonii stawiamy zdecydowanie na szaleństwo nad wodą!  Podczas tygodnia zabawy odwiedzimy co najmniej dwa otwarte akweny wodne, będziemy się bawić i doskonalić umiejętności na basenie oraz śmigać na zjeżdżalniach w parku wodnym. Oprócz tego będzie czas na gry zespołowe, color fun, konkurencje sportowe na piasku, gry terenowe oraz integrację w gronie rówieśników. 

 

 

ATRAKCJE

SZALEŃSTWA NAD WODĄ

PLAŻOWANIE

PAKIET INTEGRACYJNY

PARK WODNY

BASEN

WYCIECZKA ROWEROWA

SIATKÓWKA PLAŻOWA

MEGA POMPOWAŃCE

BALONIADA

GRY TERENOWE

GRY ZESPOŁOWE

COLOR FUN

FRISBEE, RINGO I INNE 🙂

AKTYWNOŚCI NA SALI

PIASKOWI ARTYŚCI

WYCIECZKI PO OKOLICY

MEGA BAŃKI

wyobraźnia naszej kadry!

DLA KAŻDEGO COŚ FAJNEGO

Z naszej półkolonii nikt nie wróci z pustymi rękami. Poza workiem nowych doświadczeń i znajomości każdy otrzyma od nas okolicznościowy upominek przygotowany specjalnie na obóz dochodzeniowy. Dzięki temu sięgając po niego w domu będzie można przypomnieć sobie najlepsze chwile  wakacji i wyobrazić sobie już te w kolejnym roku. Na zakończenie pobytu wszyscy otrzymają wyjątkowy niepowtarzalny dyplom. CODZIENNA FOTORELACJA pozwoli rodzicom śledzić obozowe poczynania swojej pociechy, a po powrocie ułatwi opowieści dzieciaków

JESTEŚMY WYJĄTKOWI JAK NASZE PÓŁKOLONIE

Tworzymy wyjątkowe półkolonie od lat, wypełnione atrakcjami i niezapomnianymi chwilami gdzie dzieciaki spędzają czas aktywnie i bezpiecznie. Każdy tydzień różni się od poprzedniego. Wszystko to za sprawą naszej kadry w głowach której aż roi się od nowych pomysłów. Pasja do pracy z dziećmi oraz zamiłowanie do sportu sprawiają, że bawimy się równie dobrze jak dzieci. Jesteśmy wyjątkową firmą. Jako organizatorzy i właściciele czuwamy nad organizacją i bezpieczeństwem uczestników. Nie czekajcie z zapisami! U nas liczba miejsc jest ograniczona, a większość z nich jest zajmowana przez stałych obozowiczów.

Sprawdzona kadra

Jesteśmy pasjonatami, dużymi dziećmi, sportowcami, zespołem młodych ambitnych ludzi. Aligator to świetnie zgrana paczka uwielbiająca pracę z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Nic nie daje takiej satysfakcji jak przekazanie wiedzy drugiemu człowiekowi. I powiemy wam tak- jesteśmy szczęściarzami bo mamy chyba najbardziej wdzięczną „prace” jaką można sobie wymarzyć. Młodość a zarazem doświadczenie to idealna mieszanka która daje świetny efekt końcowy w postaci zadowolonych klientów. Cechuje nas zaangażowanie, wiedza teoretyczna oraz praktyczna jak i bardzo dobry kontakt z podopiecznymi W naszej kadrze znajdziecie byłych zawodników nie tylko pływania, są także siatkarze, tenisiści, narciarze, rolkarze, piłkarze, wioślarze.

WYLOGOWANI

Misją naszej półkolonii jest inspirowanie młodych ludzi do poszukiwania własnych pasji, poprzez bezpieczny, aktywny wypoczynek oraz zachęcanie do kreowania własnej przestrzeni pełnej wyzwań, zabawy i przyjaźni. Zaspakajając głód przygody, otwieramy horyzont możliwości wszechstronnego rozwoju młodego człowieka. Wierząc, że jesteśmy w stanie zapewnić czas pełen twórczości. Na naszych obozach ograniczamy korzystanie z telefonów komórkowych i wszelkich gadżetów elektronicznych typu tablet, ipad, smartwatch. Dzięki temu jesteśmy wolni od elektrozamętu i bawimy się w gronie rówieśników.

CENA ZAWIERA

749zł to całkowity koszt półkolonii.

Pełny program atrakcji

Opiekę wykwalifikowanej kadry

Wyjątkowy gadżet niespodziankę

dwa posiłki dziennie (drugie śniadanie, obiad)

Ubezpieczenie NNW

Fotorelacje

Dane do przelewu:

Frajda Travel s.c. Ewa Szybowska Artur Szybowski Senatorska 17/7, 30-106 Kraków NIP: 6772475002

Numer nowego konta bankowego: 49 1050 1445 1000 0092 9388 0630 Tytuł do przelewu: imię i nazwisko dziecka, wybrany obóz/event

ZNIŻKI

50 zł zniżki na drugą i każdą kolejną półkolonię

*zniżki nie łączą się

Dokumenty do Pobrania

Karta kwalifikacyjna

Umowa

12

lat
doświadczenia

800

zadowolonych
dzieci

37

wyjazdów
na obozy

Opinie