szkola.aligator@gmail.com +48 501 036 604

Godziny otwarcia: 8:30-18:00

Obóz Surfer

Miejsce

Jastarnia

Termin

17-24.07.2021

Cena/Zaliczka

1650zł / 700zł

Szkolenie 18h +720 zł (2370 zł)

Wiek

7-16 lat

Akceptujemy

BON TURYSTYCZNY

Profil

Windsurfingowy/ Chill

Obozowa miejscówka

Molo surf spot Jastarnia- będzie to miejsce gdzie spędzimy 7 niezwykle aktywnych i wyjątkowych dni. Perełka Półwyspu Helskiego to komfortowy i nowoczesny camping w Jastarni usytuowany nad samym morzem w pobliżu portu-mariny.  Jest to miejsce spotkań, wypoczynku i pozytywnej atmosfery dla wszystkich fanów sportów wodnych.  Camping położony jest 2 ha zagospodarowanego terenu z szeroką plażą i komfortowym dostępem do wody. Na miejscu znajduje się Centrum Sportów Wodnych oferujące kursy sportów wodnych.  Zaplecze sportowe stanowi kort tenisowy, boisko do siatkówki, koszykówki i piłki nożnej, skate park, tor deskorolkowy, tor do skimboardu, drążki do cross-fitu. Na terenie ośrodka jest również wyjątkowy plac zabaw z trampoliną, zjeżdżalniami i mnóstwem zabawek dla najmłodszych.  Zakwaterowani będziemy w komfortowych domkach 5-osobowych. 

Wyżywienie

Śniadania, obiady, podwieczorki i kolacje będziemy mieć serwowane przez restauracje Ananasy.  Na terenie naszego campingu znajduje się jedna z najlepszych restauracji na półwyspie! Na specjalne życzenie kucharze przyrządzają posiłki wege, bezglutenowe lub bezlaktozowe.

 

Pierwszą, powitalną kolację organizujemy w formie grilla/ogniska na plaży przy naszym Molo Chilli Barze, gdzie można się lepiej poznać i zintegrować już na samym początku wyjazdu.

Do Jastarni na camping molo surf pojedziemy po raz drugi. W zeszłym  roku wróciliśmy meeeega zadowoleni z wyjazdu i panującego na miejscu klimatu. W tym roku będzie jeszcze lepiej! Więcej windsurfingu dla chętnych oraz dodatkowe atrakcje i wycieczka na koniec… Polski 😊 Szaleć będziemy na niezliczonej ilości sprzętów wodnych. W tym celu obóz wydłużamy o jeden dzień względem poprzedniego roku! Będzie świetnie, przekonacie się już niebawem!

Jak będziemy się bawić

Ten obóz zawiera najwięcej wodnych atrakcji 🙂 Nie będzie to jednak tylko pływanie na windsurfingu. Można spróbować absolutnie wszystkiego! Wodny placek i banan za motorówką okazał się zeszłorocznym hitem. W tym roku tą atrakcje mamy już w planie. Dodatkowo SUPY i mega SUP z wycieczką pod samo molo. Będzie też trochę czasu na odpoczynek podczas plażowania, przecież będziemy na wakacjach. Osoby, które będą jechać pierwszy raz zakochają się w tym obozie, za to nasi weterani na pewno będą zaskoczeni nowościami 🙂

Windsurfing

DLA CHĘTNYCH. szkolenia w grupach maksymalnie 6 osobowych. 

Water polo

czyli wodna piłka na specjalnym „boisku” z bramkami

Placek/banan za motorówką

prawdziwe szaleństwo na dmuchanym placku lub bananie za motorówką

Frisbee

latający dysk który sprawia wiele radości przy rzutach na duże odległości

Piłka nożna plażowa

uffff tutaj naprawdę można się zmęczyć ale zabawa lepsza niż przy klasycznej piłce

Skimboard

to nic innego jak ślizganie się po wodzie. Można powiedzieć, że to młodszy brat surfingu 

Mega SUP

wieeeeelka dmuchana deska na której zmieści się około 15 osób

Kino letnie na tarasie

kino na plaży nad samym morzem przy zachodzie słońca?! TAK! Z nami to możliwe

Ognisko z pieczeniem kiełbasek

obozowy klasyk a do tego śpiewy, tańce i występy artystyczne, pieczenie kiełbasek na kijkach

Chill na plaży

czym byłyby wakacje bez słodkiego lenistwa na plaży???

Dyskoteka obozowa

tańce, hulańce i swawole przy dobrej muzyce

Pakiet integracyjny

dobrze znane i lubiane każdemu berki, skoki w workach, wyścigi

Gry zespołowe

piłka ręczna do tego dwa ognie, unihokej i wyścigi rzędów to świetny sposób na integracje

Plażówka

rywalizacja na piasku nie należy do łatwych ale czy może być coś lepszego niż ochłoda w morzu po zaciętej rywalizacji?

SUPy

pływające deski a do tego wiosła, świetny sposób na ćwiczenie równowagi na wodzie

Wycieczka na koniec Polski

dla Nas to koniec Polski dla innych początek. Wycieczka na Hel z pewnością będzie cieszyć się powodzeniem

Gry terenowe​

dzięki nim poznamy okolicę a przy okazji się zintegrujemy

Wschód słońca

będzie pięknie ale to tylko dla tych, którzy wstaną nad ranem

Cross kids

ćwiczenia z własnym obciążeniem ciała to świetny sposób na sprawdzian swojej sprawności i wytrzymałości

Wyobraźnia naszej kadry!

ojjjj będzie się dzieło

Wioska surferska

wypoczynek po zajęciach na naszych hawajskich hamakach, pufach, leżakach i sofach na wspaniałych panoramicznych tarasach widokowych

Color fun

czyli stały punkt naszych obozu. Kolorowe proszki holi spowodują, że przeniesiemy się w bajkowy świat rodem z disneya

CO Z KORONAWIRUSEM???

Czasy są niepewne. My jednak patrzymy optymistycznie w przyszłość i liczymy, że obozy zimowe odbędą się tak jak odbyły się letnie. Jesteśmy przygotowani na wszelkie wytyczne MZ. W przypadku odgórnego odwołania obozów CAŁA KWOTA zostanie Państwu zwrócona.

BON TURYSTYCZNY 500ZŁ

Na każdym naszym wyjeździe można wykorzystać Polski BON TURYSTYCZNY o wartości 500zł. Zainteresowane osoby prosimy o zgłoszenie chęci skorzystania przy zapisach.

Dla każdego coś fajnego!

Z naszego obozu nikt nie wyjedzie z pustymi rękami. Poza workiem nowych doświadczeń i znajomości każdy otrzyma od nas okolicznościowy upominek przygotowany specjalnie na wyjazd. Dzięki temu sięgając po niego w domu będzie można przypomnieć sobie najlepsze chwile minionych wakacji i wyobrazić sobie już te w kolejnym roku. Na zakończenie pobytu wszyscy otrzymają  wyjątkowy medal oraz niepowtarzalny dyplom.  CODZIENNA FOTORELACJA pozwoli rodzicom śledzić obozowe poczynania swojej pociechy a po powrocie ułatwi opowieści dzieciaków

Jesteśmy wyjątkowi jak nasze wyjazdy 😉

Tworzymy wyjątkowe wyjazdy od lat, wypełnione atrakcjami i niezapomnianymi chwilami gdzie dzieciaki spędzają czas aktywnie i bezpiecznie. Każdy nasz wyjazd różni się od poprzedniego. Wszystko to za sprawą naszej kadry w głowach której aż roi się od nowych pomysłów. Pasja do pracy z dziećmi oraz zamiłowanie do sportu sprawiają, że bawimy się równie dobrze jak dzieci. Jesteśmy wyjątkową firmą. Prawdopodobnie jako jedyni organizatorzy i właściciele bierzemy czynny udział we wszystkich naszych wyjazdach czuwając nad organizacją i bezpieczeństwem wyjazdów. U nas nikt nie wraca do domu z pustymi rękami. Poza bagażem nowych doświadczeń, umiejętności oraz znajomości, każdy uczestnik dostaje obozowy gadżet, wyjątkowy dyplom oraz niepowtarzalny medal. Nie czekajcie z zapisami! U nas liczba miejsc jest ograniczona, a większość z nich jest zajmowana przez stałych obozowiczów.

Sprawdzona kadra

Jesteśmy pasjonatami, dużymi dziećmi, sportowcami, zespołem młodych ambitnych ludzi. Aligator to świetnie zgrana paczka uwielbiająca pracę z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Nic nie daje takiej satysfakcji jak przekazanie wiedzy drugiemu człowiekowi. I powiemy wam tak- jesteśmy szczęściarzami bo mamy chyba najbardziej wdzięczną „prace” jaką można sobie wymarzyć.  Młodość a zarazem doświadczenie to idealna mieszanka która daje świetny efekt końcowy w postaci zadowolonych klientów. Cechuje nas zaangażowanie, wiedza teoretyczna oraz praktyczna jak i bardzo dobry kontakt z podopiecznymi W naszej kadrze znajdziecie byłych zawodników nie tylko pływania, są także siatkarze, tenisiści, narciarze, rolkarze, piłkarze, wioślarze.

WOLNI OD ELEKTROZAMĘTU

Misją naszego wyjazdu jest inspirowanie młodych ludzi do poszukiwania własnych pasji, poprzez bezpieczny, aktywny wypoczynek oraz zachęcanie do kreowania własnej przestrzeni pełnej wyzwań, zabawy i przyjaźni. Zaspakajając głód przygody, otwieramy horyzont możliwości wszechstronnego rozwoju młodego człowieka. Wierząc, że jesteśmy w stanie zapewnić czas pełen twórczości na naszych obozach ograniczamy korzystanie z telefonów komórkowych i wszelkich gadżetów elektronicznych typu tablet, ipad, smartwatch. Dzięki temu jesteśmy wolni od elektrozamętu i bawimy się w gronie rówieśników.

 

 

 


Cena zawiera

1650 zł  to jest całkowity koszt wyjazdu bez szkolenia windsurfing.

                  2370zł to całkowity koszt wyjazdu ze szkoleniem windsurfing- 18h

Dojazd i powrót
pociągiem

Szkolenie windsurfingowe

Program pełen atrakcji!

Obozowy gadżet niespodzianka

Pełne wyżywienie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja)

Fotorelacje

Opiekę wykfalifikowanej kadry

Opiekę medyczną

Gwarantowana satysfakcja

Dane do przelewu:

Frajda Travel Sp. z.o.o.
ul.Senatorska 17/7, 30-106 Kraków,
Numer nowego konta bankowego: 35 1050 1445 1000 0090 8063 5403
W tytule należy wpisać imię i nazwisko oraz wybrany obóz.

ZNIŻKI

-50zł zniżki dla rodzeństwa na osobę

-50zł zniżki na obóz (przy wyjeździe na dwa obozy)

-100 zł zniżki na każdy wyjazd (przy wyjeździe na 3 lub więcej obozów)

*zniżki nie łączą się

Dokumenty do Pobrania

Karta kwalifikacyjna

Umowa

10

lat
doświadczenia

500

zadowolonych
dzieci

30

wyjazdów
na obozy

Opinie