Półkolonia Niepołomice

180zł

Wiek

MIEJSCE PÓŁKOLONII

Jak sama nazwa wskazuje, półkolonia odbędzie się na terenie Niepołomic. Nie będzie to jednak jedyne miejsce w którym będziemy się wspólnie bawić. Jako, że mamy przewidziane mnóstwo atrakcji, z niektórych będziemy korzystać poza Niepołomicami. Początek i koniec każdego dnia będzie w tym samym miejscu- parking pływalni przy ul. Korczaka 5. Dzień zaczynamy zbiórką o godzinie 9:00 a kończymy o 16:00. Bacznie obserwując prognozy pogody będziemy informować na bieżąco co każde dziecko powinno mieć ze sobą na kolejny dzień.

Warunkiem do wystartowania danej półkolonii jest zebranie minimum 10 uczestników.

Wyżywienie

Jako, że półkolonia różni się od zwykłego obozu inaczej będą wyglądać nasze posiłki. Podczas całego dnia spędzonego z naszą kadrą, każdy będzie mógł wzmocnić się dwoma posiłkami. Około godziny 11 będzie czas na drugie śniadanie w postaci owoców oraz drożdżówki. Po kolejnym bloku zajęć, o godzinie 14 będzie wspólny obiad. Ze względu na różne atrakcje i ich lokalizacje posiłki będziemy spożywać codziennie w innym miejscu. Dzieci będą miały możliwość wyboru tego co chcą zjeść z pośród 2/3 propozycji. Tradycją naszych półkolonii już jest, że w jeden z dni zamawiamy pizzę w ramach dobrego sprawowania. Na indywidualne potrzeby będą wybierane diety bezglutenowe lub bezlaktozowe.

BEZPIECZNE WAKACJE

Jesteście gotowi na fantastyczną zabawę waszych dzieciaków w gronie rówieśników?! Specjalnie dla Waszych pociech przygotowaliśmy pięć dni pełnych uśmiechu, integracji i dobrej zabawy. W tym roku szczególną uwagę zwracamy na bezpieczeństwo i wprowadzamy procedury zgodne z zaleceniami Ministerstwa zdrowia. Jeśli chcecie, żeby wasze dzieci w bezpieczny i zarazem spokojny ale niebanalny sposób spędziły wakacje to zapraszamy na półkolonie z Aigatorem.

JAK SPĘDZIMY CZAS

Nasze półkolonie to coś niesamowitego. Dlaczego?! Bo wasze dzieci są w miejscu zamieszkania a czują się jakby były na najbardziej wypasionych wakacjach w odległym kraju. Z nami można właśnie tak się poczuć. Podczas pięciu dni wspólnej zabawy będzie kilka wakacyjnych pewniaków ale będziemy się starali wszystkich zaskoczyć nowościami. Lato daje wiele możliwości a przy naszej kadrze są one niewyczerpane.

ATRAKCJE

mega skakanka

wielka wizytówka aligatora

wyobraźnia naszej kadry!

Sami lubimy się czasem zaskoczyć a co nie planowane wychodzi świetnie!

DLA KAŻDEGO COŚ FAJNEGO

Z naszej półkolonii nikt nie wróci z pustymi rękami. Poza workiem nowych doświadczeń i znajomości każdy otrzyma od nas okolicznościowy upominek przygotowany specjalnie na obóz dochodzeniowy. Dzięki temu sięgając po niego w domu będzie można przypomnieć sobie najlepsze chwile minionych wakacji i wyobrazić sobie już te w kolejnym roku. Na zakończenie pobytu wszyscy otrzymają wyjątkowy medal oraz niepowtarzalny dyplom. CODZIENNA FOTORELACJA pozwoli rodzicom śledzić obozowe poczynania swojej pociechy a po powrocie ułatwi opowieści dzieciaków.

JESTEŚMY WYJĄTKOWI JAK NASZE PÓŁKOLONIE

Tworzymy wyjątkowe półkolonie od lat, wypełnione atrakcjami i niezapomnianymi chwilami gdzie dzieciaki spędzają czas aktywnie i bezpiecznie. Każdy nasz obóz różni się od poprzedniego. Wszystko to za sprawą naszej kadry w głowach której aż roi się od nowych pomysłów. Pasja do pracy z dziećmi oraz zamiłowanie do sportu sprawiają, że bawimy się równie dobrze jak dzieci. Jesteśmy wyjątkową firmą. Prawdopodobnie jako jedyni organizatorzy i właściciele bierzemy czynny udział we wszystkich naszych półkoloniach czuwając nad organizacją i bezpieczeństwem uczestników. Nie czekajcie z zapisami! U nas liczba miejsc jest ograniczona, a większość z nich jest zajmowana przez stałych obozowiczów.

Sprawdzona kadra

Jesteśmy pasjonatami, dużymi dziećmi, sportowcami, zespołem młodych ambitnych ludzi. Aligator to świetnie zgrana paczka uwielbiająca pracę z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Nic nie daje takiej satysfakcji jak przekazanie wiedzy drugiemu człowiekowi. I powiemy wam tak- jesteśmy szczęściarzami bo mamy chyba najbardziej wdzięczną „prace” jaką można sobie wymarzyć. Młodość a zarazem doświadczenie to idealna mieszanka która daje świetny efekt końcowy w postaci zadowolonych klientów. Cechuje nas zaangażowanie, wiedza teoretyczna oraz praktyczna jak i bardzo dobry kontakt z podopiecznymi W naszej kadrze znajdziecie byłych zawodników nie tylko pływania, są także siatkarze, tenisiści, narciarze, rolkarze, piłkarze, wioślarze.

WOLNI OD ELEKTROZAMĘTU

Misją naszej półkolonii jest inspirowanie młodych ludzi do poszukiwania własnych pasji, poprzez bezpieczny, aktywny wypoczynek oraz zachęcanie do kreowania własnej przestrzeni pełnej wyzwań, zabawy i przyjaźni. Zaspakajając głód przygody, otwieramy horyzont możliwości wszechstronnego rozwoju młodego człowieka. Wierząc, że jesteśmy w stanie zapewnić czas pełen twórczości. Na naszych obozach ograniczamy korzystanie z telefonów komórkowych i wszelkich gadżetów elektronicznych typu tablet, ipad, smartwatch. Dzięki temu jesteśmy wolni od elektrozamętu i bawimy się w gronie rówieśników.

CENA ZAWIERA

599zł to jest całkowity koszt półkolonii.

Pełny program atrakcji

Opiekę wykwalifikowanej kadry

Wyjątkowy gadżet niespodziankę

dwa posiłki dziennie (drugie śniadanie, obiad)

Ubezpieczenie NNW

Fotorelacje

**w razie potrzeby możemy zapewnić transport dzieci

Dokumenty do Pobrania

Karta kwalifikacyjna

Umowa

Frajda Travel Sp. z.o.o.

Senatorska 17/7, 30-106 Kraków

Numer nowego konta bankowego: 35 1050 1445 1000 0090 8063 5403

W tytule należy wpisać imię i nazwisko oraz wybraną półkolonie.

lat
doświadczenia