szkola.aligator@gmail.com +48 501 036 604

Godziny otwarcia: 8:30-18:00

Aktywna Rodzinka

Miejsce

Poronin

Termin

21-27.02.2021

Cena/Zaliczka

1650/700zł

Wiek

0-99 lat

Akceptujemy

BON TURYSTYCZNY

ZAKWATEROWANIE

Poronin-to właśnie tu  spędzimy 7 wspaniałych dni wypełnionych szaleństwem na stoku i mnóstwem dodatkowych atrakcji. Limba Grand&Resort (www.grandlimba.pl) to idealne miejsce na aktywne, niebanalne spędzenie czasu.  Położony  jest w malowniczej miejscowości Poronin,  jest to  miejsce, w którym można zakosztować wspaniałej atmosfery polskich gór, ale również odpocząć i zrelaksować się w absolutnej ciszy i spokoju. Miejscowość położona w sąsiedztwie Tatrzańskiego Parku Narodowego, wód termalnych, Zakopanego i stacji narciarskich sprawia, że energia płynąca z otaczającej przyrody zachęca do aktywności. Jasne i przestronne pomieszczenia zaaranżowane zostały w niezwykle eleganckim stylu będącym połączeniem nowoczesności z regionalnymi elementami. Drewniane dodatki dodają wnętrzom przytulnego charakteru. Zaplecze stanowi: basen, sauny, jacuzzi, sala z kominkiem, piłkarzyki, bilard, cymbergaj.

WYŻYWIENIE

W zeszłym roku mieliśmy okazję stołować się w ośrodku. Zarówno kadra jak i uczestnicy obozu „Aktywna Rodzinka” byli zachwyceni serwowanymi posiłkami. Grand Limba niezwykłą uwagę przykłada do kuchni, aby goście jedli smacznie i zdrowo. Zespół profesjonalistów dba o właściwie dobrane menu, przygotowywane z najwyższej jakości składników. Lokalne receptury są łączone z nowymi smakami tworząc wyśmienite potrawy, które nie sposób się oprzeć.  Śniadania i kolacje podawane są na bogato zastawionym stole szwedzkim tak, żeby największe głodomory zaspokoiły swoje potrzeby 🙂 Obiady są serwowane do stołów, ilość dokładek jest  nieograniczona.  Na indywidualne potrzeby przygotowane będą diety wegetariańskie, bezglutenowe lub bezlaktozowe.

PROGRAM DLA DOROSŁYCH (program dla dzieci w obozie Zimowe Szaleństwo)

Głównym celem naszego obozu będzie jazda na nartach lub desce. Oprócz tego na uczestników czeka moc atrakcji poza stokiem. Jest to wyjazd rekreacyjno-sportowy więc każdy z Was będzie mógł zadecydować czy razem z nami uczestniczy w programowych integracjach czy woli w ciszy wypocząć. Wody termalne oraz basen i sauny pozwolą na wygrzanie się po dniu spędzonym na stoku. Osoby chcące skorzystać z usług wykwalifikowanego instruktora prosimy o wcześniejsze zgłoszenie.

Narty

jazda we własnym zakresie lub z instruktorem po wcześniejszym uzgodnieniu

Snowboard

jazda we własnym zakresie

Kulig

wyprawa w wozach w nieznane z pochodniami w ręku to obowiązkowa pozycja na Podhalu. w miejsce gdzie rozpalimy klimatyczne ognisko wypijemy ciepłą herbatę i zjemy pyszną kiełbaskę

Basen

po czasie spędzonym na stoku relaks na basenie to coś wymarzonego

Lodowy labirynt

największy w Europie labirynt stworzony ze…śniegu.

Sauna

po czasie spędzonym na stoku relaks w saunie to coś wymarzonego

Góralska kolacja

tradycyjne potrawy połączone z biesiadą w szałasie przy ognisku.

Przeciąganie liny

dzieciaki to uwielbiają, kto powiedział, że dorośli nie mogą spróbować?!

Bilard

świetna okazja na integrację

Termy

tradycyjne potrawy połączone z biesiadą w szałasie przy ognisku.

Wieczory integracyjne

do dyspozycji mamy salkę na wieczorne spotkania

Wyobraźnia naszej kadry

Sami lubimy się czasem zaskoczyć a co nie planowane wychodzi świetnie!!

GDZIE BĘDZIEMY JEŹDZIĆ

Wybór należy do Was. Jeżeli chodzi o nasze szkolenia dla dzieci w tym tygodniu to nie będziemy się ograniczać do jednego ośrodka. W planie mamy jazdę w Małym Cichym oraz Suchym oraz Jurgowie.  Dla bardziej zaawansowanych planujemy jazdę na Harendzie. Wszystko zależy od poziomu naszych narciarzy i snowboardzistów. Jedno jest pewne- każdy będzie miał trasy dopasowane do swoich umiejętności. Dysponujemy dużywmi zniżkami na stację Suche Ski. Region w którym się znajduje nasz ośrodek zapewnia wiele stacji narciarskich dla narciarzy o każdym poziomie zaawansowania.

SPRZĘT NARCIARSKI I SNOWBOARDOWY

Najlepiej jeżeli każdy uczestnik posiada swój sprzęt. Dla osób które stawiają swoje pierwsze kroki w sportach zimowych lub jazda to tylko przygoda podczas ferii to istnieje możliwość wypożyczenia kompletu sprzętu. Współpracujemy z wypożyczalnią która oferuje atrakcyjne ceny przy tygodniowym pobycie. Koszt kompletu to około 170zł  za tydzień.

CO Z KORONAWIRUSEM???

Czasy są niepewne. My jednak patrzymy optymistycznie w przyszłość i liczymy, że obozy zimowe odbędą się tak jak odbyły się letnie. Jesteśmy przygotowani na wszelkie wytyczne MZ. W przypadku odgórnego odwołania obozów CAŁA KWOTA zostanie Państwu zwrócona.

BON TURYSTYCZNY 500ZŁ

Na każdym naszym wyjeździe można wykorzystać Polski BON TURYSTYCZNY o wartości 500zł. Zainteresowane osoby prosimy o zgłoszenie chęci skorzystania przy zapisach.

WYJĄTKOWE WYJAZDY

Tworzymy wyjątkowe wyjazdy od lat, wypełnione atrakcjami i niezapomnianymi chwilami gdzie uczestnicy spędzają czas aktywnie i bezpiecznie. Każdy nasz wyjazd różni się od poprzedniego. Wszystko to za sprawą naszej kadry w głowach której aż roi się od nowych pomysłów.. Jesteśmy wyjątkową firmą. Prawdopodobnie jako jedyni organizatorzy i właściciele bierzemy czynny udział we wszystkich naszych wyjazdach czuwając nad organizacją i bezpieczeństwem wyjazdów.

Sprawdzona kadra

Wszyscy nasi opiekunowie są jednocześnie instruktorami na stoku i opiekunami oraz animatorami podczas wszystkich innych atrakcji. Nic nie daje takiej satysfakcji jak przekazanie wiedzy drugiemu człowiekowi. I powiemy wam tak- jesteśmy szczęściarzami bo mamy chyba najbardziej wdzięczną „prace” jaką można sobie wymarzyć.  Młodość a zarazem doświadczenie to idealna mieszanka która daje świetny efekt końcowy w postaci zadowolonych klientów. Cechuje nas zaangażowanie, wiedza teoretyczna oraz praktyczna jak i bardzo dobry kontakt z podopiecznymi.


Cena zawiera

1650zł  to jest całkowity koszt wyjazdu.

Zakwaterowanie w Limba Grand&Resort (grandlimba.pl)

Pełne wyżywienie ( śniadania i kolacje w formie bufetu, dwudaniowy obiad)

Obozowy gadżet

Codzienną fotorelacje

Atrakcje zawarte w programie

Świetną zabawę

CENA NIE ZAWIERA

Transferu

Skipassu

Szkolenia narciarskiego/snowboardowego

Przejazdu na termy oraz labirynt

Ubezpieczenia dla osoby dorsołej

Dane do przelewu:

Frajda Travel Sp. z.o.o.
ul.Senatorska 17/7, 30-106 Kraków,
Numer nowego konta bankowego: 35 1050 1445 1000 0090 8063 5403
W tytule należy wpisać imię i nazwisko oraz wybrany obóz.

ZNIŻKI

-50zł dla rodzeństw na osobę

-50zł jadąc na dwa obozy lub uczestniczących w 6 z 8 aktywnych weekendów

Dokumenty do Pobrania

Umowa

10

lat
doświadczenia

500

zadowolonych
dzieci

30

wyjazdów
na obozy

Opinie