Aktywna Rodzinka

Wiek:

Dorośli

ZAKWATEROWANIE

Poronin-to właśnie tu  spędzimy 7 wspaniałych dni wypełnionych szaleństwem na stoku i mnóstwem dodatkowych atrakcji. Limba Grand&Resort (www.grandlimba.pl) to idealne miejsce na aktywne, niebanalne spędzenie czasu.  Położony  jest w malowniczej miejscowości Poronin,  jest to  miejsce, w którym można zakosztować wspaniałej atmosfery polskich gór, ale również odpocząć i zrelaksować się w absolutnej ciszy i spokoju. Miejscowość położona w sąsiedztwie Tatrzańskiego Parku Narodowego, wód termalnych, Zakopanego i stacji narciarskich sprawia, że energia płynąca z otaczającej przyrody zachęca do aktywności. Jasne i przestronne pomieszczenia zaaranżowane zostały w niezwykle eleganckim stylu będącym połączeniem nowoczesności z regionalnymi elementami. Drewniane dodatki dodają wnętrzom przytulnego charakteru

Zaplecze ośrodka stanowi:

• 2,3,4 oraz 5 osobowe pokoje z widokiem na góry
  • Basen
  • Saunę parowa, fińska oraz mokrą
  • Jacuzzi
  • Jadalnie
  • Sala biesiadna z kominkiem
  • Bliskość natury
  • Wi-Fi
  • Stół do ping ponga
  • Piłkarzyki
  • Bilard
  • Cymbergaj
  • Sala zabaw dla dzieci
PROGRAM

Głównym celem naszego obozu będzie nauka i doskonalenie jazdy na nartach. Oprócz tego na uczestników czeka moc atrakcji poza stokiem. Jest to wyjazd rekreacyjno-sportowy więc każdy z Was będzie mógł zadecydować czy razem z nami uczestniczy w programowych integracjach czy woli w ciszy wypocząć. Osoby chcące skorzystać z usług wykwalifikowanego instruktora prosimy o wcześniejsze zgłosznie.

Program:

• Kulig z pochodniami, ogniskiem i pieczeniem kiełbasek
  • Basen
  • Sauna parowa, fińska lub mokra
  • Lodowy labirynt- największy w Europie!
  • Wstęp na wody termalne
  • Tradycyjna góralska kolacja w szałasie
  • Turniej pokera
  • Możliwość skorzystania z: ping ponga, bilardu, cymbergaja
  • Wieczory integracyjne
  • Wyobraźnia naszej kadry! Sami lubimy się czasem zaskoczyć, a co nie planowane wychodzi świetnie!

Jak kto lubi! Dla chętnych mamy przygotowany bardzo aktywny program z którego według uznania będzie można skorzystać. Poza stokiem w planie jest mnóstwo atrakcji na świeżym powietrzu jak i w naszym ośrodku. Będzie czas zabawę w śniegu oraz słodkie lenistwo w basenie lub jacuzzi.  Poznamy również góralskie zwyczaje i zasmakujemy tradycyjnych potraw. Chętnych zapraszamy na przejażdżkę kuligiem i kiełbaskę z ogniska w zimowej scenerii?!

GDZIE BĘDZIEMY JEŹDZIĆ

Główna obozowa grupa będzie szusować na stokach stacji narciarskiej Suche Ski. Wszystkich dorosłych zapraszamy do wspólnego spędzenia czasu na stoku. Dysponujemy możliwością zakupu karnetów w promocyjnych cenach 350zł za 6-dniowy skipass.

Suche to niewielka wioska góralska, położona w dolinie podchodzącej w kierunku położonego szerokim grzebiecie Pogórza Gubałowskiego wsi Ząb. Stacja narciarska SKI SUCHE to wspaniałe trasy uwielbiane przez narciarzy i snowboardzistów, tych profesjonalnie jeżdżących  jak i tych, którzy nie dawno rozpoczęli swoją przygodę z zimowymi sportami. Zbudowana od podstaw i oddana do użytku w sezonie 2012/13. Głównym wyciągiem jest 4-osobowa kanapa. Wzdłuż niej prowadzą trasy szerokie na 40-50 metrów, rozdzielając się na kilka wariantów, które spotykają się przy dolnej stacji.

Taśma i mały wyciąg orczykowy dedykowany dla dzieci i początkujących narciarzy przyczynił się do uzyskania wielu wyróżnień. Ośrodek w plebiscycie ”Najlepsza Stacja Narciarska Małopolski” otrzymał miano Stacji Narciarskiej Przyjaznej Rodzinie.

Dla bardziej zaawansowanych osób planujemy również jazdę na Harendzie.

SPRZĘT NARCIARSKI/ SNOWBOARDOWY

Dla osób które nie posiadają własnego sprzętu niezbędnego na wyjazd, współpracujemy z wypożyczalnią, która oferuje atrakcyjne ceny.

CZYM SIĘ WYRÓŻNIAMY

Tworzymy wyjątkowe wyjazdy od lat, wypełnione atrakcjami i niezapomnianymi chwilami gdzie czas spędzamy  aktywnie i bezpiecznie. KAŻDY nasz wyjazd różni się od poprzedniego. Wszystko to za sprawą naszej kadry w głowach której aż roi się od nowych pomysłów. Jesteśmy wyjątkową firmą. Prawdopodobnie jako jedyni organizatorzy i właściciele bierzemy czynny udział we wszystkich naszych wyjazdach czuwając nad organizacją i bezpieczeństwem wyjazdów.

U nas nikt nie wraca do domu z pustymi rękami. Poza bagażem nowych doświadczeń, umiejętności oraz znajomości, każdy dostaje obozowy gadżet. Nie czekajcie z zapisami! U nas liczba miejsc jest ograniczona, a większość z nich jest zajmowana przez stałych klientów.

BEZPIECZEŃSTWO

DOŚWIADCZENIE

WSZECHSTRONNOŚĆ

CENA ZAWIERA

1590zł jest to całkowity koszt wyjazdu.

• Zakwaterowanie Limba Grand&Resort (grandlimba.pl)
  • Pełne wyżywienie ( śniadania i kolacje w formie bufetu, dwudaniowy obiad, deser)
  • Ubezpieczenie NNW
  • Obozowy gadżet
  • Codzienną fotorelacje
  • Atrakcje zawarte w programie

CENA NIE ZAWIERA

• Transportu Niepołomice-Poronin-Niepołomice * (opcjonalnie Kraków)
  • Skipassu **

*Możliwość wykupienia transportu w cenie 90zł

**Zainteresowanym oferujemy możliwość zakupu karnetu 6-dniowego na wyciągi „Suche Ski”

Frajda Travel Sp. z.o.o.

Senatorska 17/7, 30-106 Kraków

Numer nowego konta bankowego: 35 1050 1445 1000 0090 8063 5403

W tytule należy wpisać imię i nazwisko oraz wybrany obóz.

DOKUMENTY DO POBRANIA
TROCHĘ SIĘ POCHWALIMY