Zimowa Frajda

1640+350zł Skipass

Wiek:

ZAKWATEROWANIE

Poronin-to właśnie tu  spędzimy 7 wspaniałych dni wypełnionych szaleństwem na stoku i mnóstwem dodatkowych atrakcji. Limba Grand&Resort (www.grandlimba.pl) to idealne miejsce na aktywne, niebanalne spędzenie czasu.  Położony  jest w malowniczej miejscowości Poronin,  jest to  miejsce, w którym można zakosztować wspaniałej atmosfery polskich gór, ale również odpocząć i zrelaksować się w absolutnej ciszy i spokoju. Miejscowość położona w sąsiedztwie Tatrzańskiego Parku Narodowego, wód termalnych, Zakopanego i stacji narciarskich sprawia, że energia płynąca z otaczającej przyrody zachęca do aktywności. Jasne i przestronne pomieszczenia zaaranżowane zostały w niezwykle eleganckim stylu będącym połączeniem nowoczesności z regionalnymi elementami. Drewniane dodatki dodają wnętrzom przytulnego charakteru

Zaplecze ośrodka stanowi:

• 2,3,4 oraz 5 osobowe pokoje z widokiem na góry
  • Basen
  • Saunę parowa, fińska oraz mokra
  • Jacuzzi
  • Jadalnie
  • Sala biesiadna z kominkiem
  • Bliskość natury
  • Wi-Fi
  • Stół do ping ponga
  • Piłkarzyki
  • Bilard
  • Cymbergaj
  • Sala zabaw dla dzieci
PROGRAM

Głównym celem naszego obozu będzie nauka i doskonalenie jazdy na nartach. Oprócz tego na uczestników czeka moc atrakcji poza stokiem. Nasza sprawdzona i doświadczona kadra sprawi, że każdy w bezpieczny i bezstresowy sposób poprawi bądź nauczy się od podstaw tajników jazdy J Jak zwykle stawiamy na jakość. Wielu rodziców jest zaskoczona postępami swoich pociech po powrocie z naszego obozu i efektach jakie przyniosło szkolenie.

Program:

• 6 dni szkolenia narciarskiego lub snowboardowego (3,5h/dzień)
  • Kulig z pochodniami, ogniskiem i pieczeniem kiełbasek
  • Basen czyli naturalne środowisko Aligatorów 😉
  • Lodowy labirynt- największy w Europie!
  • Wyjazd do parku wodnego
  • Bitwa śnieżna wraz z obozową kadrą
  • Zimowe przeciąganie liny oraz mega skakanka
  • Tradycyjna góralska kolacja w szałasie
  • Zawody narciarskie
  • Apres Ski- impreza na stoku!!!
  • Wieczór kinowy z popcornem
  • Najlepsze gry planszowe
  • Ping pong
  • Bilard
  • Cymbergaj
  • Dyskoteka
  • Wyobraźnia naszej kadry! Sami lubimy się czasem zaskoczyć, a co nie planowane wychodzi świetnie!

JAK BĘDZIEMY SIĘ BAWIĆ POZA STOKIEM?

Jak zwykle bardzo aktywnie i na wesoło! Nasz tygodniowy plan obozu jest wypełniony od narty do narty bądź od deski do deski- jak kto woli! Poza stokiem mamy w planie mnóstwo atrakcji na świeżym powietrzu jak i w naszym ośrodku. Będzie czas na klasyczną wojnę na śnieżki oraz słodkie lenistwo w basenie lub jacuzzi.  Poznamy również góralskie zwyczaje i zasmakujemy tradycyjnych potraw. Chętnych zapraszamy na przejażdżkę kuligiem i kiełbaskę z ogniska w zimowej scenerii?!

GDZIE BĘDZIEMY JEŹDZIĆ

Suche to niewielka wioska góralska, położona w dolinie podchodzącej w kierunku położonego szerokim grzebiecie Pogórza Gubałowskiego wsi Ząb. Stacja narciarska SKI SUCHE to wspaniałe trasy uwielbiane przez narciarzy i snowboardzistów, tych profesjonalnie jeżdżących  jak i tych, którzy nie dawno rozpoczęli swoją przygodę z zimowymi sportami. Zbudowana od podstaw i oddana do użytku w sezonie 2012/13. Głównym wyciągiem jest 4-osobowa kanapa. Wzdłuż niej prowadzą trasy szerokie na 40-50 metrów, rozdzielając się na kilka wariantów, które spotykają się przy dolnej stacji.

Taśma i mały wyciąg orczykowy dedykowany dla dzieci i początkujących narciarzy przyczynił się do uzyskania wielu wyróżnień. Ośrodek w plebiscycie ”Najlepsza Stacja Narciarska Małopolski” otrzymał miano Stacji Narciarskiej Przyjaznej Rodzinie.

Dla bardziej zaawansowanych osób planujemy również jazdę na Harendzie.

SPRZĘT NARCIARSKI/ SNOWBOARDOWY

Dla osób które nie posiadają własnego sprzętu niezbędnego na wyjazd, współpracujemy z wypożyczalnią, która oferuje atrakcyjne ceny.

CZYM SIĘ WYRÓŻNIAMY

Tworzymy wyjątkowe wyjazdy od lat, wypełnione atrakcjami i niezapomnianymi chwilami gdzie dzieciaki spędzają czas aktywnie i bezpiecznie. KAŻDY nasz wyjazd różni się od poprzedniego. Wszystko to za sprawą naszej zwariowanej kadry w głowach której aż roi się od nowych pomysłów. Pasja do pracy z dziećmi oraz zamiłowanie do sportu sprawiają, że bawimy się równie dobrze jak dzieci. Jesteśmy wyjątkową firmą. Prawdopodobnie jako jedyni organizatorzy i właściciele bierzemy czynny udział we wszystkich naszych wyjazdach czuwając nad organizacją i bezpieczeństwem wyjazdów.

U nas nikt nie wraca do domu z pustymi rękami. Poza bagażem nowych doświadczeń, umiejętności oraz znajomości, każdy uczestnik dostaje obozowy gadżet, wyjątkowy dyplom oraz niepowtarzalny medal.  Nie czekajcie z zapisami! U nas liczba miejsc jest ograniczona, a większość z nich jest zajmowana przez stałych obozowiczów.

BEZPIECZEŃSTWO

DOŚWIADCZENIE

WSZECHSTRONNOŚĆ

CENA ZAWIERA

1990zł jest to całkowity koszt wyjazdu.

• Transfer w obie strony
  • Zakwaterowanie Limba Grand&Resort (grandlimba.pl)
  • Pełne wyżywienie ( śniadania i kolacje w formie bufetu, dwudaniowy obiad, deser)
  • Sześciodniowy skipass na stację „Suche SKI”
  • Codzienne szkolenia narciarskie pod okiem wykwalifikowanej kadry
  • Opiekę kadry 24h/dobę
  • Ubezpieczenie NNW
  • Obozowy gadżet
  • Codzienną fotorelacje
  • Atrakcje zawarte w programie

Frajda Travel Sp. z.o.o.

Senatorska 17/7, 30-106 Kraków

Numer nowego konta bankowego: 35 1050 1445 1000 0090 8063 5403

W tytule należy wpisać imię i nazwisko oraz wybrany obóz.

ZNIŻKI

-50ZŁ

Dla rodzeństw na osobę

-50zł