szkola.aligator@gmail.com +48 501 036 604

Godziny otwarcia: 8:30-18:00

Zimowe Szaleństwo

Miejsce

Poronin

Termin

14-20.02.2021
21-27.02.2021

Cena/Zaliczka

1650zł +350zł(skipass) / 700 zł

Wiek

7-15 lat

0-15 lat w terminie 14.02-20.02

Obozowa miejscówka

Poronin-to właśnie tu  spędzimy 7 wspaniałych dni wypełnionych szaleństwem na stoku i mnóstwem dodatkowych atrakcji. Limba Grand&Resort (www.grandlimba.pl) to idealne miejsce na aktywne, niebanalne spędzenie czasu.  Położony  jest w malowniczej miejscowości Poronin,  jest to  miejsce, w którym można zakosztować wspaniałej atmosfery polskich gór, ale również odpocząć i zrelaksować się w absolutnej ciszy i spokoju. Miejscowość położona w sąsiedztwie Tatrzańskiego Parku Narodowego, wód termalnych, Zakopanego i stacji narciarskich sprawia, że energia płynąca z otaczającej przyrody zachęca do aktywności. Jasne i przestronne pomieszczenia zaaranżowane zostały w niezwykle eleganckim stylu będącym połączeniem nowoczesności z regionalnymi elementami. Drewniane dodatki dodają wnętrzom przytulnego charakteru. Zaplecze stanowi: basen, sauny, jacuzzi, sala z kominkiem, piłkarzyki, bilard, cymbergaj.

Wyżywienie

W zeszłym roku mieliśmy okazję stołować się w ośrodku. Zarówno kadra jak i uczestnicy obozu „Aktywna Rodzinka” byli zachwyceni serwowanymi posiłkami. Grand Limba niezwykłą uwagę przykłada do kuchni, aby goście jedli smacznie i zdrowo. Zespół profesjonalistów dba o właściwie dobrane menu, przygotowywane z najwyższej jakości składników. Lokalne receptury są łączone z nowymi smakami tworząc wyśmienite potrawy, które nie sposób się oprzeć.  Śniadania i kolacje podawane są na bogato zastawionym stole szwedzkim tak, żeby największe głodomory zaspokoiły swoje potrzeby 🙂 Obiady są serwowane do stołów, ilość dokładek jest  nieograniczona.  Na indywidualne potrzeby dzieci przygotowane będą diety bezglutenowe lub bezlaktozowe.

Jak będziemy się bawić

Głównym celem naszego obozu będzie nauka i doskonalenie jazdy na nartach i snowboardzie.. Nasza sprawdzona i doświadczona kadra sprawi, że każdy w bezpieczny i bezstresowy sposób poprawi bądź nauczy się od podstaw tajników jazd. Jak zwykle stawiamy na jakość. U nas nie ma cały czas „luźnego jeżdżenia z opiekunem po stoku” za to zwracamy uwagę na naukę i doskonalenia prawidłowej techniki jazdy. „Wolne zjazdy”  to nagroda od instruktora za dobrze wykonane wcześniej ćwiczenia. Wielu rodziców jest zaskoczona postępami swoich pociech po powrocie z naszego obozu i efektach jakie przyniosło szkolenie. Oprócz tego na uczestników czeka moc atrakcji poza stokiem. Jak zwykle staramy się zaskoczyć zarówno dzieci jak i rodziców. W naszym programie pojawia się kilka nowości.

Narty

codzienne szkolenie narciarskie w wymiarze 4h

Snowboard

codzienne szkolenie snowboardowe w wymiarze 4h

Kulig

wyprawa w wozach w miejsce gdzie rozpalimy klimatyczne ognisko wypijemy ciepłą herbatę i zjemy pyszną kiełbaskę

Basen

wyprawa w wozach w miejsce gdzie rozpalimy klimatyczne ognisko wypijemy ciepłą herbatę i zjemy pyszną kiełbaskę

Lodowy labirynt

największy w Europie labirynt stworzony ze…śniegu.

Snowtubing

czyli zjazdy na dmuchanych oponkach na specjalnie przygotowanym torze

Bitwa śnieżna

klasyka i jedna z ulubionych atrakcji dzieci. Do gry wkracza także kadra

Zimowe ognisko

ognisko w zimie w lesie to coś wyjątkowego i mega klimatycznego

Kamień, papier, nożyce

wielki obozowy turniej z nagrodami

Góralska kolacja

tradycyjne potrawy połączone z biesiadą w szałasie przy ognisku.

Przeciąganie liny

było w lecie ale… tym razem spróbujemy w śniegu!

Zawody

na koniec obozu zarówno narciarze jak i snowboardziści zmierzą się z przygotowanym slalomem

Wieczór kinowy

przyjdzie taki wieczór gdzie każdy będzie chciał odpocząć od aktywności i siąść z popcornem przed filmem

Wieczorne podchody

każdy zespół tym razem będzie mierzył się z zadaniami w zimowej scenerii

Ping pong

dla chętnych turniej z którego wyłonimy najlepszego gracza

Piłkarzyki

w wolnym czasie każdy może skorzystać z hotelowych atrakcji

Wyścigi na jabłuszkach

wystarczy górka i jabłuszko- świetna zabawa gwarantowana

Dyskoteka

już nie raz przekonaliśmy się że nasza ekipa przy muzyce bawi się najlepiej

Cymbergaj

Sprawdzimy kto się wykaże największym sprytem, refleksem i zwinnością

Wyobraźnia naszej kadry

Sami lubimy się czasem zaskoczyć a co nie planowane wychodzi świetnie!!

GDZIE BĘDZIEMY JEŹDZIĆ

W tym roku nie będziemy się ograniczać do jednego ośrodka. W planie mamy jazdę w Małym Cichym oraz Suchym.  Dla bardziej zaawansowanych planujemy jazdę na Harendzie. Wszystko zależy od poziomu naszych narciarzy i snowboardzistów. Jedno jest pewne- każdy będzie miał trasy dopasowane do swoich umiejętności.

 

Stacja narciarska SKI SUCHE to wspaniałe trasy uwielbiane przez narciarzy i snowboardzistów, tych profesjonalnie jeżdżących  jak i tych, którzy nie dawno rozpoczęli swoją przygodę z zimowymi sportami. Zbudowana od podstaw i oddana do użytku w sezonie 2012/13. Głównym wyciągiem jest 4-osobowa kanapa. Wzdłuż niej prowadzą trasy szerokie na 40-50 metrów, rozdzielając się na kilka wariantów, które spotykają się przy dolnej stacji. Taśma i mały wyciąg orczykowy dedykowany dla dzieci i początkujących narciarzy przyczynił się do uzyskania wielu wyróżnień. Ośrodek w plebiscycie ”Najlepsza Stacja Narciarska Małopolski” otrzymał miano Stacji Narciarskiej Przyjaznej Rodzinie.

 

Małe Ciche. Jest to jedna z najmniejszych wsi na Podhalu, która zatopiona jest wśród lasów. Rozpościera się tutaj jeden z najpiękniejszych widoków na Tatry Wysokie i Bielskie. O Małym Cichym mówi się, że to idealne miejsce dla każdego, kto szuka kameralnych warunków do spędzenia czasu w górach. Ośrodek wyposażony jest w dwie koleje krzesełkowe, trzy wyciągi orczykowe oraz wyciąg taśmowy dla początkujących adeptów.

SPRZĘT NARCIARSKI I SNOWBOARDOWY

Najlepiej jeżeli każdy uczestnik posiada swój sprzęt. Dla osób które stawiają swoje pierwsze kroki w sportach zimowych lub jazda to tylko przygoda podczas ferii to istnieje możliwość wypożyczenia kompletu sprzętu. Współpracujemy z wypożyczalnią która oferuje atrakcyjne ceny przy tygodniowym pobycie. Koszt kompletu to około 170zł

DLA KAŻDEGO COŚ FAJNEGO

Z naszego obozu nikt nie wyjedzie z pustymi rękami! Poza workiem nowych doświadczeń i znajomości każdy otrzyma od nas okolicznościowy upominek przygotowany specjalnie na wyjazd. Dzięki temu sięgając po niego w domu będzie można przypomnieć sobie najlepsze chwile minionych wakacji i wyobrazić sobie już te w kolejnym roku. Na zakończenie pobytu wszyscy otrzymają  wyjątkowy medal oraz niepowtarzalny dyplom.  CODZIENNA FOTORELACJA pozwoli rodzicom śledzić obozowe poczynania swojej pociechy a po powrocie ułatwi opowieści dzieciaków 🙂 do tego dla najlepszych obozowiczów wyjątkowe nagrody. Wyróżniamy także tych co są na swoim pierwszym obozie w życiu (i na pewno nie ostatnim 😊)

CO Z KORONAWIRUSEM???

Czasy są niepewne. My jednak patrzymy optymistycznie w przyszłość i liczymy, że obozy zimowe odbędą się tak jak odbyły się letnie. Jesteśmy przygotowani na wszelkie wytyczne MZ. W przypadku odgórnego odwołania obozów CAŁA KWOTA zostanie Państwu zwrócona.

BON TURYSTYCZNY 500ZŁ

Na każdym naszym wyjeździe można wykorzystać Polski BON TURYSTYCZNY o wartości 500zł. Zainteresowane osoby prosimy o zgłoszenie chęci skorzystania przy zapisach.

WYJĄTKOWE WYJAZDY

Tworzymy wyjątkowe wyjazdy od lat, wypełnione atrakcjami i niezapomnianymi chwilami gdzie dzieciaki spędzają czas aktywnie i bezpiecznie. Każdy nasz wyjazd różni się od poprzedniego. Wszystko to za sprawą naszej kadry w głowach której aż roi się od nowych pomysłów. Pasja do pracy z dziećmi oraz zamiłowanie do sportu sprawiają, że bawimy się równie dobrze jak dzieci. Jesteśmy wyjątkową firmą. Prawdopodobnie jako jedyni organizatorzy i właściciele bierzemy czynny udział we wszystkich naszych wyjazdach czuwając nad organizacją i bezpieczeństwem wyjazdów.

Sprawdzona kadra

Wszyscy nasi opiekunowie są jednocześnie instruktorami na stoku i opiekunami oraz animatorami podczas wszystkich innych atrakcji. Nic nie daje takiej satysfakcji jak przekazanie wiedzy drugiemu człowiekowi. I powiemy wam tak- jesteśmy szczęściarzami bo mamy chyba najbardziej wdzięczną „prace” jaką można sobie wymarzyć.  Młodość a zarazem doświadczenie to idealna mieszanka która daje świetny efekt końcowy w postaci zadowolonych klientów. Cechuje nas zaangażowanie, wiedza teoretyczna oraz praktyczna jak i bardzo dobry kontakt z podopiecznymi.

WOLNI OD ELEKTROZAMĘTU

Misją naszego wyjazdu jest inspirowanie młodych ludzi do poszukiwania własnych pasji, poprzez bezpieczny, aktywny wypoczynek oraz zachęcanie do kreowania własnej przestrzeni pełnej wyzwań, zabawy i przyjaźni. Zaspakajając głód przygody, otwieramy horyzont możliwości wszechstronnego rozwoju młodego człowieka. Wierząc, że jesteśmy w stanie zapewnić czas pełen twórczości na naszych obozach ograniczamy korzystanie z telefonów komórkowych i wszelkich gadżetów elektronicznych typu tablet, ipad, smartwatch. Dzięki temu jesteśmy wolni od elektrozamętu i bawimy się w gronie rówieśników.


Cena zawiera

1650zł +350zł (skipass) to jest całkowity koszt wyjazdu.

Transfer w obie strony

Zakwaterowanie w Limba Grand&Resort (grandlimba.pl)

Pełne wyżywienie ( śniadania i kolacje w formie bufetu, dwudaniowy obiad)

Sześciodniowy skipass

Codzienne szkolenia narciarskie/snowboardowe pod okiem wykwalifikowanej kadry

Opiekę kadry 24h/dobę

Opiekę medyczną

Ubezpieczenie NNW

Obozowy gadżet

Codzienną fotorelacje

Atrakcje zawarte w programie

Świetną zabawę

Dane do przelewu:

Frajda Travel Sp. z.o.o.
ul.Senatorska 17/7, 30-106 Kraków,
Numer nowego konta bankowego: 35 1050 1445 1000 0090 8063 5403
W tytule należy wpisać imię i nazwisko oraz wybrany obóz.

ZNIŻKI

-50zł dla rodzeństw na osobę

-50zł jadąc na dwa obozy lub uczestniczących w 6 z 8 aktywnych weekendów

Dokumenty do Pobrania

Karta kwalifikacyjna

Umowa

10

lat
doświadczenia

500

zadowolonych
dzieci

30

wyjazdów
na obozy

Opinie