Zimowe Szaleństwo

1550zł + 340zł Skipass

Wiek:

ZAKWATEROWANIE

Murzasichle-to właśnie tu  spędzimy 7 wspaniałych dni wypełnionych szaleństwem na stoku i mnóstwem dodatkowych atrakcji. Ośrodek wypoczynkowy „Giewont” to idealne miejsce na aktywne, niebanalne spędzenie czasu.  Położony  jest w malowniczej miejscowości Murzasichle,  jest to  miejsce, w którym można zakosztować wspaniałej atmosfery polskich gór, ale również odpocząć i zrelaksować się w absolutnej ciszy i spokoju. Miejscowość położona w sąsiedztwie Tatrzańskiego Parku Narodowego, wód termalnych, Zakopanego i stacji narciarskich sprawia, że energia płynąca z otaczającej przyrody zachęca do aktywności.

www.giewont-zakopane.pl

Zaplecze ośrodka stanowi:

• Pokoje 2,3,4 oraz 5 osobowe
  • Basen
  • Saunę suchą oraz parową
  • Jacuzzi
  • Jadalnie
  • Karczmę
  • Bliskość natury, basenów termalnych oraz TPN
  • Wi-Fi
  • Stół do ping ponga
  • Piłkarzyki
PROGRAM

Głównym celem naszego obozu będzie nauka i doskonalenie jazdy na dwóch bądź jednej desce. Oprócz tego na uczestników czeka moc atrakcji poza stokiem. Nasza sprawdzona i doświadczona kadra sprawi, że każdy w bezpieczny i bezstresowy sposób poprawi bądź nauczy się od podstaw tajników jazdy  Jak zwykle stawiamy na jakość. Wielu rodziców jest zaskoczona postępami swoich pociech po powrocie z naszego obozu i efektach jakie przyniosło szkolenie.

Program:

• 6 dni szkolenia narciarskiego lub snowboardowego (3,5h/dzień)
  • Kulig z pochodniami, ogniskiem i pieczeniem kiełbasek
  • Basen czyli naturalne środowisko Aligatorów 😉
  • Bitwa śnieżna wraz z obozową kadrą
  • Tradycyjna góralska kolacja
  • Lodowi artyści
  • Snowtubing czyli szalone zjazdy na dmuchanych oponkach
  • Zawody narciarskie
  • Wieczór kinowy z popcornem
  • Wielki turniej w kamień papier nożyce
  • Najlepsze gry planszowe
  • Ping pong
  • Piłkarzyki
  • Dyskoteka z DJ-em
  • Wyobraźnia naszej kadry! Sami lubimy się czasem zaskoczyć a co nie planowane wychodzi świetnie!

Jak zwykle bardzo aktywnie i na wesoło! Nasz tygodniowy plan obozu jest wypełniony od narty do narty bądź od deski do deski- jak kto woli! Poza stokiem mamy w planie mnóstwo atrakcji na świeżym powietrzu jak i w naszym ośrodku. Będzie czas na klasyczną wojnę na śnieżki oraz konkurs najlepszej rzeźby ze śniegu jak i słodkie lenistwo w basenie lub jacuzzi. Poznamy również góralskie zwyczaje i zasmakujemy tradycyjnych potraw. Chętnych zapraszamy na przejażdżkę kuligiem i kiełbaskę z ogniska w zimowej scenerii?!

GDZIE BĘDZIEMY JEŹDZIĆ

Małe Ciche. Jest to jedna z najmniejszych wsi na Podhalu, która zatopiona jest wśród lasów. Rozpościera się tutaj jeden z najpiękniejszych widoków na Tatry Wysokie i Bielskie. O Małym Cichym mówi się, że to idealne miejsce dla każdego, kto szuka kameralnych warunków do spędzenia czasu w górach. Ośrodek wyposażony jest w dwie koleje krzesełkowe, trzy wyciągi orczykowe oraz wyciąg taśmowy dla początkujących adeptów.

SPRZĘT NARCIARSKI/ SNOWBOARDOWY

Dla osób które nie posiadają własnego sprzętu niezbędnego na wyjazd, współpracujemy z wypożyczalnią, która oferuje atrakcyjne ceny.

CZYM SIĘ WYRÓŻNIAMY

Tworzymy wyjątkowe wyjazdy od lat, wypełnione atrakcjami i niezapomnianymi chwilami gdzie dzieciaki spędzają czas aktywnie i bezpiecznie. Każdy nasz wyjazd różni się od poprzedniego. Wszystko to za sprawą naszej kadry w głowach której aż roi się od nowych pomysłów. Pasja do pracy z dziećmi oraz zamiłowanie do sportu sprawiają, że bawimy się równie dobrze jak dzieci. Jesteśmy wyjątkową firmą. Prawdopodobnie jako jedyni organizatorzy i właściciele bierzemy czynny udział we wszystkich naszych wyjazdach czuwając nad organizacją i bezpieczeństwem wyjazdów. U nas nikt nie wraca do domu z pustymi rękami. Poza bagażem nowych doświadczeń, umiejętności oraz znajomości, każdy uczestnik dostaje obozowy gadżet, wyjątkowy dyplom oraz niepowtarzalny medal. Nie czekajcie z zapisami! U nas liczba miejsc jest ograniczona, a większość z nich jest zajmowana przez stałych obozowiczów.

BEZPIECZEŃSTWO

DOŚWIADCZENIE

WSZECHSTRONNOŚĆ

CENA ZAWIERA

1890zł jest to całkowity koszt wyjazdu.

• Transfer w obie strony
  • Zakwaterowanie w DW Giewont w Murzasichle (giewont-zakopane.pl)
  • Pełne wyżywienie ( śniadania i kolacje w formie bufetu, dwudaniowy obiad
  • Sześciodniowy skipass na stację „Małe Ciche”
  • Codzienne szkolenia narciarskie pod okiem wykwalifikowanej kadry
  • Opiekę kadry 24h/dobę
  • Ubezpieczenie NNW
  • Obozowy gadżet
  • Codzienną fotorelacje
  • Atrakcje zawarte w programie
  • Wejścia na basen i jacuzzi

Frajda Travel Sp. z.o.o.

Senatorska 17/7, 30-106 Kraków

Numer nowego konta bankowego: 35 1050 1445 1000 0090 8063 5403

W tytule należy wpisać imię i nazwisko oraz wybrany obóz.

ZNIŻKI

-50ZŁ

Dla rodzeństw na osobę

-50zł