szkola.aligator@gmail.com +48 501 036 604

Godziny otwarcia: 8:30-18:00

WYJĄTKOWA SZKOŁA PŁYWANIA Z PASJĄ!

W naszym słowniku nie występuje słowo praca. Dzięki pasji i wzajemnemu zrozumieniu pragniemy uczyć dzieci poprzez dobrą zabawę i systematyczność.

 

Naszą postawą i zaangażowaniem zachęcamy dzieciaki do odkrywania u siebie nowych możliwości jakie daje nam nauka pływania. Nic bardziej nie cieszy jak uśmiech zadowolonego i dumnego z siebie dziecka.

Naszym celem jest zmiana podejścia dzieci oraz rodziców do nauki pływania oraz ogólnie pojętej aktywności fizycznej.

JESTEŚMY DLA WAS!

Prowadzimy zajęcia dla każdego, bez względu na wiek oraz poziom zaawansowanmioa.

Wiemy, że każdy jest inny i w różny sposób przyswaja nowe umiejętności pływackie, dlatego staramy się, żeby każde zajęcia były różnorodne, ciekawe oraz wyjątkowe. Prowadzimy zajęcia dla każdego, bez względu na wiek oraz poziom zaawansowania. Świetnym kontaktem i zrozumieniem potrafimy zachęcić nawet najbardziej opornych uczniów, którzy w dalszej przygodzie z pływaniem nie wyobrażają sobie tygodnia bez basenu. U nas wszyscy czują się niczym aligator w wodzie.

Aligator to coś więcej niż tylko szkoła pływania!

Jesteśmy kopalnią nowych pomysłów i nie lubimy monotonni. Dlatego też zajęcia na basenie to tylko część tego co robimy.

Nieustannie staramy się rozwijać. Sport, który nas wychował i ukształtował pcha nas cały czas do przodu. W czasie roku szkolnego organizujemy evnty tematyczne takie jak mikołajki, dzień dziecka czy pikniki rodzinne. Wszystko to, żeby zintegrować dzieci między sobą jak i rodziców ze swoimi pociechami. Pokazujemy, że aktywność i zabawa na świeżym powietrzu to świetna alternatywa dla siedzenia w domu. W naszej ofercie znajdziecie też „Aktywne Weekendy”. W ziemie są to wyjazdy szkoleniowe na narty lub deskę. Lato daje nam więcej możliwości i tutaj mamy wiele pomysłów na wycieczki piesze, rowerowe, wypady nad wodę, spływy kajakowe i biwakowanie. W przerwie od szkoły organizujemy niepowtarzalne obozy letnie i zimowe. A pomysłów więcej i więcej, więc bądźcie czujni 🙂

Staramy się zapewniać Wam wypoczynek na najwyższym poziomie, sport na bezpiecznych i starannie przygotowanych zajęciach i oczywiście niezapomniane atrakcje! 

Z kim macie doczyniania?!

Poznajmy się !

Jesteśmy pasjonatami, dużymi dziećmi, sportowcami, zespołem młodych ambitnych ludzi. Aligator to świetnie zgrana paczka uwielbiająca pracę z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Nic nie daje takiej satysfakcji jak przekazanie wiedzy drugiemu człowiekowi. I powiemy wam tak- jesteśmy szczęściarzami bo mamy chyba najbardziej wdzięczną „prace” jaką można sobie wymarzyć.  Młodość a zarazem doświadczenie to idealna mieszanka która daje świetny efekt końcowy w postaci zadowolonych klientów. Cechuje nas zaangażowanie, wiedza teoretyczna oraz praktyczna jak i bardzo dobry kontakt z podopiecznymi W naszej kadrze znajdziecie byłych zawodników nie tylko pływania, są także siatkarze, tenisiści, narciarze, rolkarze, wioślarze, piłkarze. Złapanie bakcyla to nie problem, ale odpowiedzialność za tworzenie czegoś innowacyjnego, nowego i pewnego, określa nasz profesjonalizm!

Ewa Szybowska
Artur Szybowski
Justyna Jurczyk
Witold Linowiecki
Marcin Piętka
Małgosia Lipowska
Antonina Adler
Antonina Adler
Michał Myszka
Michał Myszka
Michał Książek
Michał Książek
Justyna Jurczyk