Obozy i półkolonie

Zima / Półkolonie
Półkolonia Narciarska 2024

Cykl pięciu jednodniowych wyjazdów na stok, gdzie uczestnicy będą się szkolić w grupach o odpowiadającym im poziomie. Świetny wybór dla osób chcących codziennie “śmigać ” na nartach, a noce spędzać w domu.

Zimowe szaleństwo 2023

Tydzień wypełniony aktywnościami. Sport, zabawa, rozwój oraz integracja w gronie rówieśników! To główne hasła, którymi kierujemy się podczas naszych wyjazdów. Nie inaczej będzie w zbliżające się ferie.

Zima
Narciarskie soboty 2024

Cotygodniowa, systematyczna jazda pod okiem specjalistów pozwoli na szybkie nabycie podstawowych umiejętności narciarskich jak i podnoszenie zdolności u dzieci, które jeżdżą już od wielu sezonów. W planach chcemy szusować na stoku w Spytkowicach.

Zimowe szaleństwo 2024

Aktywna Rodzinka 2024

Tygodniowy zorganizowany wyjazd dla całej rodziny. Piękne widoki, świeże powietrze, bliskość natury. Do tego dokładamy Wam naszą kadrę z głowami pełnymi pomysłów i niekończącymi się zapasami energii.

Półkolonia na przygodzie - 2024

Jak lato – to woda! Na tej półkolonii stawiamy zdecydowanie na wodne szaleństwo! W trakcie 5 dni będziemy się nie tylko świetnie bawić, ale też uczyć. W planie mamy 4 lekcje pływania na basenie pod okiem wykwalifikowanych instruktorów.

Półkolonia na wypasie - 2024

Najbardziej wypasione półkolonie jakie można sobie wymarzyć. Znamy przepis na udane wakacje w mieście! Nasze półkolonie to coś niesamowitego. Dlaczego?! Bo Wasze dzieci są w miejscu zamieszkania, a czują się jakby były na najbardziej wypasionych wakacjach jakie można sobie wymarzyć.

Mój pierwszy obóz - 2024

Lato w Gwarku pełne przygód! Wakacje rozpoczniemy w Gwarku i jest to z pewnością strzał w dziesiątkę. Pomimo, że w Pięknej Górze będziemy po raz 5 nie ma mowy o nudzie.

Swim & Bike 2024

Aligator organizuje obóz pływacki z prawdziwego zdarzenia, na którym codziennie będziemy na basenie. Jakby tego było mało, basen mamy w ośrodku, a wchodząc na niego będziemy jedyną grupą.

Hit Lata 2024

To będzie prawdziwa petarda! Nieprzypadkowo obóz został okrzyknięty „HITEM LATA”. To co działo się podczas poprzedniej edycji przerosło oczekiwania nas wszystkich dzieciaków, rodziców, a także kadry! W tym roku czeka nas minimum powtórka z rozrywki, a szykujemy kilka kolejnych nowości – prawdziwych hitów.

Adventure Camp - 2024

Rejs Mazury - 2024

Na łajbie spędzamy większość czasu łącznie z noclegami. Pływanie jachtami żaglowymi to coś niesamowitego, coś co jest największą zabawą, frajdą i atrakcją obozu. Do tego dochodzi nocowanie na nich, wspólne gotowanie, codzienne ogniska oraz wędrowny tryb tygodniowego życia.

Letnia frajda 2024

W to lato z przyjemnością wrócimy do Rytra. Miejsca na minione obozy “Letnia Frajda” rozeszły się jako jedne z pierwszych. Nasza obozowa grupa przejmuje ośrodek praktycznie na wyłączność co daje nam pełen wachlarz możliwości i dostęp do sportowo-rekreacyjnej infrastruktury.

Obóz Surf & Chill 2024

Wracamy z obozem wypełnionym sportami wodnymi i nie tylko! Ośrodek “Wind4You” to wręcz wymarzone miejsce do uprawiania sportów na wodzie. Spędzając na miejscu 9 dni będziemy mieć przyjemność szkolić się na windsurfingu, SUPach, skimboardzie, popłynąć kajakami przez jezioro Bukowo nad samo morze i śmigać na rowerach.

Letnie szaleństwo 2024

Półkolonia Water Week - 2023

Półkolonia na wypasie - 2023

Mój pierwszy obóz - 2023