szkola.aligator@gmail.com +48 501 036 604

Godziny otwarcia: 8:30-18:00

HARMONOGRAM Basen przy Sp. 155 na os. 2 Pułku Lotniczego 21

 

HARMONOGRAM 

 

Legenda:

Zajęcia indywidualne i dwuosobowe

Grupa Zielona– Przeznaczona dla osób początkujących.

Adaptacja do środowiska wodnego, nauka podstawowych elementów pływania oraz prawidłowego oddychania.

Grupa Żółta – Przeznaczona dla dzieci początkujących w wieku 8-11 lat. 

Grupa Pomarańczowa– Nauka i doskonalenie nowy stylów pływackich

Grupa przeznaczona dla osób po adaptacji wstępnej do środowiska wodnego oraz z umiejętnością pływania przynajmniej jednym stylem pływackim. 

 Grupa Niebieska– Doskonalenie poszczególnych stylów pływackich i skoków do wody.

Przeznaczona dla osób umiejących pływać przynajmniej dwoma stylami pływackimi. Elementy sportowego pływania.

Trening pływacki– Przeznaczony dla osób umiejących pływać. Przygotowanie do zawodów sportowych.

W Wolne pływanie rodzica

 Grupa różowa– skierowana dla najmłodszych adeptów wiek 3-4 lata.

Adaptacja do środowiska wodnego, zajęcia w formie gier i zabaw. Elementy nauki pływania Czas trwania 30 minut (basen Niepołomice)/ 45 minut (Basen Sp. 155)

ZAPISZ SIĘ NA LEKCJe

JESTEŚ NOWYM KURSANTEM?

 

W celu skorzystania z pierwszej lekcji próbnej należy wypełnić elektroniczny formularz zgłoszeniowy. W odpowiedzi otrzymają Państwo potwierdzenie wniosku oraz zaproszenie do rejestracji na platformie internetowej AcitvNow. Poprzez login w postaci e-maila należy wygenerować hasło. Po zalogowaniu w łatwy i szybki sposób system zapewnia klientom wszystkie funkcje do interakcji ze szkółką w obszarach rezerwacji, płatności, zgłaszania oraz odrabianie nieobecności.

*regulamin

ZAPISZ SIĘ NA LEKCJe

120996370_1429399133920093_857619110575089889_o
Aligator_niepo-85

JESTEM STAŁYM KLIENTEM CHCESZ KONTYNUOWAĆ KURS?

 

W celu kontynuowania kursu pływania należy zalogować się na platformie Active now oraz wybrać preferowany termin i grupę o odpowiednim poziomie. W odpowiedzi otrzymają Państwo potwierdzenie wniosku oraz w systemie będzie widoczna kwota do uregulowania. Przypominamy, że tylko i wyłącznie za pośrednictwem systemu Active now zgłaszamy nieobecności i ustalamy termin odrabiania zajęć.

*regulamin

ZALOGUJ SIĘ DO ACTIVE NOW

NIEOBECNOŚCI

Zgłaszanie

Istnieje możliwość odrobienia każdej nieobecności, po uprzednim jej zgłoszeniu z 12 godzinnym wyprzedzeniem. Zgłoszenie nieobecności odbywa się tylko i wyłącznie poprzez system ActiveNow.

Odbrabianie

Umożliwiamy odrobienie zajęć na 4 lokalizacjach: basen AWF, basen Sp. 158, basen przy Sp.5, Kryta Pływalnia w Niepołomicach. W celu odrobienia nieobecności należy zalogować się na platformę ActivNow, a następnie poprzez wybór grupy o tym samym poziomie oraz dogodnego terminu zarezerwować odrobienie lekcji.

Dane do przelewu:

 

Ewa Szybowska Szkoła Pływania Aligator

ul. Rżącka 25, 30-687 Kraków

NIP:6793046068

Numer konta bankowego: 59 1050 1445 1000 0091 4904 4415

Zniżka dla rodzeństw

Przy zapisie rodzeństwa oferujemy zniżkę 10% na drugie dziecko.

Zniżka zostaje wprowadzona ręcznie w systemie Active now po potwierdzeniu kursu przez opiekuna/uczestnika telefonicznie lub e-mailowo.  

BASEN 2 Pułku Lotniczego

Basen przy 2 Pułku Lotniczego to kolejny punkt Szkoły Aligator na mapie Krakowa! 

 

Pływalnia przy 2 Pułku Lotniczego to nowo powstały obiekt oddany do użytku w 2021 roku! Basen położony jest w dzielnicy Czyżyny, dzięki czemu można do niego dojechać na wiele sposobów. Obiekt zawiera dwa baseny: sportowy oraz mniejszy rekreacyjny (szkoleniowy). Zarówno na jednym jak i na drugim oferujemy nasze lekcje. Wszystkie zajęcia grupowe oraz indywidualne prowadzimy tylko na wynajętych torach. Oznacza to, że zawsze mamy wyłączność do toru na którym może być maksymalnie 7 naszych kursantów.

 

Basen dysponuje torami dla klientów indywidualnych, dzięki czemu czekając na swoje pociechy mogą Państwo aktywnie spędzić czas!

Nowoczesne formy utrzymania standardów sanitarnych

 

Basen na II Pułku Lotniczego jest wyposażony w innowacyjne formy oczyszczania wody bez użycia dużych ilości chloru. Dzięki elektrolizie soli oraz ozonowaniu basen zapewnia najwyższą jakość wody co sprawia, że przebywanie w wodnie jest jeszcze bezpieczniejsze.

Dodatkowe atrakcje

jacuzzi, brodzik.

INFORMACJE DOTYCZĄCE KORZYSTANIA Z PŁYWALNI

INFORMACJE DOTYCZĄCE KORZYSTANIA Z PŁYWALNI

Wszystkie zajęcia trwają 45 minut. Bilet wstępu na basen wliczony jest w koszt lekcji. W celu wejścia na plywalnie należy podać imię i nazwisko kursanta w kasie, w zamian za co zostanie wydany „zegarek”.  Przed „bramką” odliczającą czas należy zostawić kurtkę oraz buty w szatni znajdującej się przy kasie basenu. Całkowity czas na zegarku wynosi 70 minut w których zawiera się lekcja oraz czas na przygotowanie się do zajęć oraz przebranie po lekcje. W momencie przekroczenia powyższego limitu czasu (70 min) kursant opłaca każdą przekroczoną minutę we własnym zakresie (25 groszy/minuta). Instruktor ponosi odpowiedzialność za kursanta w momencie odbioru przy wyjściu na nieckę basenową (przed i po zajęciach szkoła nie ponosi odpowiedzialności za dziecko).

Duży basen: 

– niecka 25m x 16 m,

– wyposażona w 6 torów o szerokości 2,5 m,

– tory 1,2,3 są wyposażone w ruchome dno

– tory 4,5,6 o głębokości 1,8m

-temperatura wody 27 stopni

Mały basen

– dwa tory,

– niecka 16m x 5 m,

– głębokość 1,2 – 0,8m.

-temperatura wody 29 stopni

Na basenie jest dostępne kilka sztuk suszarek, jest także możliwość podpięcia własnej. Niezbędny sprzęt i pomoce do prowadzenia zajęć zapewnia nasza szkoła.

Parking

Mały parking znajduje się od strony wejścia do szkoły i na basen. Można również parkować na pobliskich uliczkach. Najlepszym miejscem do zaparkowania będzie duży betonowy parking, który znajduje się od strony os. Dywizjonu 303 zaledwie 100 metrów od basenu.

Co należy zabrać na basen

Wybierając się z dzieckiem na jakikolwiek basen, należy pamiętać o spakowaniu stroju kąpielowego, czepka na głowę oraz okularków pływackich. W plecaku nie może zabraknąć klapek, dzięki którym profilaktycznie zabezpieczymy się przed choróbami skórnymi. Warto również zabrać żel po prysznic oraz ręcznik.

MAPA Z LOKALIZACJĄ