ADVENTURE CAMP

Na „Adventure Camp” zapraszamy na Podhale - do Kościeliska

Podhale- Kościelisko- Cztery Pory Roku

2499zł/900zł

Będzie to pierwszy wyjazd Aligatora do Kościeliska!

Na naszych obozowiczów czeka masa atrakcji sportowych oraz wiele, różnych gier terenowych i niezapomniana przygoda.

Przede wszystkim będziemy korzystać z górskiego krajobrazu wybierając się na różne wycieczki.

<iframe class="full-size-abs" src="https://www.youtube.com/embed/jYX-36GGMWk" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Willa "4 Pory Roku" pod samymi Tatrami.

Willa Cztery Pory Roku zlokalizowana jest na szlaku turystycznym z Doliny Kościeliskiej na Gubałówkę, z widokiem na całe Tatry Zachodnie, z dużym ogrodem i infrastrukturą wypoczynkową.

Nasza grupa będzie miała możliwość korzystania z sali kominkowej, gdzie do dyspozycji dzieci są dwa stoły bilardowe, ping-pong, piłkarzyki.

Kościelisko jest piękną i malowniczą wioską podhalańską, przyległą do Zakopanego, to idealny punkt wypadowy w Tatry Zachodnie. Znajdują się tu trzy najpiękniejsze Doliny Tatrzańskie: Chochołowska, Kościeliska i Lejowa- do jednej z nich  na pewno zawitamy.

Wszystkie posiłki podawane są na bogato zastawionym stole szwedzkim.

Ośrodek oferuje pełne wyżywienie. Śniadania są organizowane

w formie bufetów szwedzkich. Śniadanie jest kontynentalne, zawsze coś na ciepło i na słodko. Obiady są serwowane w postaci zupy, drugiego dania i deseru. Kolacje zaś, są oferowane w bufetach.

Menu bazuje na kuchni polskiej, ale i na regionalnych specjałach podhalańskich. Wszystkie posiłki przygotowywane są na miejscu.

Piesze wycieczki, mega zabawy, a to wszystko pod samiuśkimi Tatrami.

Wycieczki w dolinki

z przewodnikiem

Razem z naszym przewodnikiem przemierzymy min. Dolinę Kościeliska i Chochołowską.

Baseny/aqua park

Trochę wody dla ochłody. Pewnego upalnego dnia wskoczymy do basenów lub pojedziemy do aqua parku.

Piana party

Absolutna NOWOŚĆ i HIT tego lata! Urządzimy zabawę w hektolitrach piany przy najlepszej muzycznej oprawie.

Wycieczka na Wielką Krokiew

Sami sprawdzimy, jak czują się skoczkowie będący na samej górze najsłynniejszej skoczni narciarskiej w Polsce.

Gubałówka

Piesza wycieczka na sam szczyt, która gwarantuje pasjonujące widoki na Tatry.

Zabawa przy muzyce/dyskoteka

Tańce, hulańce i swawole. Nauczymy się także tradycyjnej belgijki oraz regionalnych góralskich tańców.

Mega Twister

Czyli mega zabawa dla miłośników rywalizacji, wygłupów i wygibasów.

Spotkanie z gościem specjalnym

Będzie to niezwykła i inspirująca osoba dla wszystkich dzieci, ale to niespodzianka, więc nie możemy zdradzić szczegółów.

Berki, dwa ognie, zbijaki, wyścigi, szaleństwa i inne wygłupy. Współpraca jest kluczem do sukcesu!

Chrzest Górala

Na wszystkich obozowiczów czeka przemarsz z pochodniami śladem dawnych zbójników.

Ognisko z przysmakami

Zasmakujemy góralskich smakołyków oraz poznamy ich tradycje kulinarne.

Centrum Edukacji Przyrodniczej

Wybierzemy się na spacer edukacyjny, gdzie zobaczymy min. trójwymiarowe maty, zajrzymy do jaskini, a także sprawdzimy swoją wiedzę i umiejętności w sali odkryć.

Mega zjeżdżalnia

Nielimitowana ilość zjazdów

z wielkiej dmuchanej zjeżdżalni.

Mega ślizgawka

Będzie szybki, mokry i kolorowy poślizg na dedykowanym dla aligatora ślizgu.

Wieczór kinowy

Przychodzi taki dzień, w którym każdy chce złapać oddech i… oglądnąć film/bajkę.

Popcornu nie braknie.

Games room

Po intensywnym dniu udamy się do sali zagrać w bilard, ping-ponga oraz piłkarzyki.

Gry i zabawy

Na pewnie nie zabraknie czasu na szaleństwa podczas dobrze wszystkim znanych berków, planszówek i gry w piłkę.

Test białej rękawiczki

Konkurs czystości pokoi! Rywalizacja która toczy się między pokojami o nagrodę którą jest…. ulubiona pizza.

To lubimy najbardziej. Ogranicza nas jedynie wyobraźnia, a ją mamy wybujałą. Czasem sami lubimy się zaskoczyć i wymyślić coś naprawdę czadowego.

Każdego dnia dajemy dzieciom wybór jak chcą spędzić swój dzień

Rywalizacja i dodatkowe atrakcje dla naszych "wulkanów energii"

Z naszych obozów nikt nie wraca z pustymi rękami. Poza bagażem nowych doświadczeń, umiejętności oraz znajomości każdy wróci

w pamiątkowym gadżetem.

Transport autokarem z/do Krakowa/Niepołomic

• Chętni mogą zabrać ze sobą rowery.