MÓJ PIERWSZY OBÓZ

Na „Mój Pierwszy Obóz” zapraszamy do Borku

Kids 5-10 lat

Małopolska  - Borek - Centrum Aktywnego Wypoczynku

Mamo, tato jadę na Mój Pierwszy obóz!

Zapraszamy dzieci w wieku 5-10 lat, które lubią aktywnie i wesoło spędzać czas!

Nazwa obozu nie jest przypadkowa! Z wielu względów do Borku zapraszamy dzieciaki, które nie były jeszcze na samodzielnym wyjeździe i będą mogły o nim powiedzieć: Mój Pierwszy Obóz! Na wyjazd mogą oczywiście zapisać się dzieciaki, które były wielokrotnie na samodzielnych koloniach i podoba się im program lub nie lubią długiego rozstania z rodzicami. Obóz trwa od poniedziałku do piątku, więc rozłąka z rodzicami nie będzie aż tak długa.

<iframe class="full-size-abs" src="https://www.youtube.com/embed/fUtW74JcKWg" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Centrum Aktywnego Wypoczynku Borek to wymarzone miejsce na pierwszy obóz w życiu i nie tylko.

Ośrodek jest położony zaledwie 30 km od Niepołomic

i 50 km od Krakowa z dala od miejskiego zgiełku w otoczeniu lasów. Jest to doskonałe miejsce do spędzenia aktywnych

i bezpiecznych wakacji dla młodszych dzieci.

Obiekt jest samowystarczalny, a na jego ogrodzonym terenie znajduje się wszystko czego potrzebujemy. Bogate zaplecze stanowi: strzeżone kąpielisko ze strefami dla umiejących

i nieumiejących pływać, kajaki, boiska do siatkówki plażowej, piłki nożnej i koszykówki, pole do minigolfa, park linowy, tor kartingowy, stadninę koni, tematyczny park zabaw, mini zoo.

W razie złej pogody mamy dostęp do sal.

Zakwaterowani będziemy w pokojach 2, 3, 4 osobowych.

Posiłki serwowane są w postaci bufetów, trzy razy dziennie.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że dzieciaki są wybredne jeżeli chodzi o jedzenie, szczególnie jeśli mowa o tych najmłodszych. Dlatego śniadania i kolacje będą w formie bogatego bufetu, gdzie każdy znajdzie cos dla siebie. Obiady będą serwowane przez obsługę.

Nasza obozowa kadra będzie czuwać nad tym, żeby uczestnicy nie chodzili głodni. Podczas posiłków, wychowawcy będą sprawdzać, czy każdy spożył minimalną dawkę energii, która podczas pobytu jest niezbędna. Z doświadczenia wiemy jednak, że codzienna ilość aktywności powoduje to, że dzieciaki same uzupełniają zapasy energii.

Szykujcie się na solidną dawkę zabawy.

Mamy mnóstwo atrakcji i zaledwie 5 dni na ich zrealizowanie. Nie będziemy się skupiać na żadnej konkretnej dyscyplinie. Profil obozu jest "superowy" i takie też mamy przewidziane atrakcje. Wiemy, że dzieciaki uwielbiają bawić się na setki różnych sposobów.

Mini zoo

Ruszymy na spotkanie z lamą, kucykiem, patyczakiem czy owcą. Każdy będzie mógł zobaczyć stajnię oraz konie.

Kraina Solnych Skał

Inaczej gigantyczny plac zabaw

z tunelami, skrytkami i mnóstwem zakamarków. Najlepszy i największy jaki kiedykolwiek widzieliśmy.

Mini golf

Sprawdzimy kto trafi do dołków

w najmniejszej liczbie uderzeń.

Jazda konna

Wielkie przeżycie dla każdego dzieciaka! każdy wskoczy na rumaka i zrobi rundkę po ośrodku.

Gokarty

Prawdziwe gokarty i specjalny tor, jedna z lepszych i bardziej wyczekiwanych atrakcji.

Pompowańce

Dmuchane wodne zabawki zawsze mile widziane na plaży. Wielka pizza, koło czy dmuchany Aligator.

Kajaki

Wodna wycieczka po jeziorze. Nauczymy się podstawowej techniki wiosłowania.

Piaskowi artyści

Wzniesiemy okazałe budowle

z pisaku, na koniec prace oceni obozowe jury. Najlepsze prace zostaną nagrodzone.

Baloniada

Kolorowe balony napełnione wodą to coś co dzieciaki uwielbiają, najlepiej jak robią plusk.

Potyczki sportowe

Berki, wyścigi rzędów, szaleństwa, wygłupy i mnóstwo innych pomysłów naszej kadry na integrację.

Łucznictwo

Każdy pod okiem profesjonalisty spróbuje trafić w “10”. Celem będzie prawdziwa tarcza, a każdy strzał zostanie oddany z prawdziwego łuku.

Ognisko z kliełbaskami

Pewnego wieczoru zamiast klasycznej kolacji każdy upiecze pyszną kiełbaskę.

Obozowy chrzest

Coś od naszej kadry dla nowych obozowiczów. Świetny sposób na integrację i pełno śmiechu.

To nasz pewniaczek obozowy! Będzie piłka nożna, unihokej, koszykówka i inne rywalizacje drużynowe.

PIANA PARTY

Absolutny HIT I NOWOŚĆ tego lata. Będziemy się bawić w hektolitrach piany przy najlepszej muzyce.

Test białej rękaiwczki

Nic innego jak konkurs czystości, najczystszy pokój zgarnia pyszną nagrodę!

To lubimy najbardziej. Ogranicza nas jedynie wyobraźnia, a ją mamy wybujałą. Czasami sami lubimy się zaskoczyć i wymyślić coś naprawdę czadowego.

W naszym ośrodku znajduje się strzeżone kąpielisko z którego będziemy korzystać w upalne dni.

Berki, wyścigi rzędów, szaleństwa, wygłupy- i mnóstwo innych pomysłów naszej kadry na integrację.

Każdego dnia można  będzie poleniuchować na różne sposoby

Rywalizacja i dodatkowe atrakcje dla naszych "wulkanów energii"

Z naszych wyjazdów nikt nie wyjeżdża z pustymi rękami!

Poza bagażem nowych doświadczeń, umiejętności oraz znajomości każdy wróci z pamiątkowym gadżetem.

Transport autokarem z/do Krakowa/Niepołomic