NA PRZYGODZIE

Miejsce zbiórki

Kryta Pływalnia w Niepołomicach

Kraków os. 2 Pułku Lotniczego

W tych samych terminach będziemy się spotykać w Krakowie i Niepołomicach.

Większość półkolonii będzie odbywało się w tym samym czasie w Krakowie i Niepołomicach, do każdej będą przypisani inni opiekunowie. Podczas trwania półkolonii dzieciaki z Krakowa i Niepołomic będą się spotykać na niektórych atrakcjach i łączyć siły do wspólnej zabawy.

<iframe class="full-size-abs" src="https://www.youtube.com/embed/0v8hiXnyx_0" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>
MIEJSCE PÓŁKOLONII

KRAKÓW

Półkolonia "Na Przygodzie" odbywać się będzie w Krakowie. Zbiórki będą przy basenie Pływaczek na Os. II Pułku Lotniczego 21. Poranne spotkania oraz popołudniowe zakończenia dnia będą zawsze w tym samym miejscu.

Dzień zaczynamy zbiórką o godzinie 7:45, a kończymy o 16:00. Obserwując prognozę pogody, na bieżąco, każdego wieczoru, będziemy informować o planie na kolejny dzień oraz o tym, co należy spakować.

MIEJSCE PÓŁKOLONII

NIEPOŁOMICE

Półkolonia "Na przygodzie" odbywać się będzie

w Niepołomicach. Rozpoczynać i kończyć dzień będziemy przy Krytej Pływalni przy ul. Korczaka 5. Poranna zbiórka oraz zakończenie dnia zawsze będzie w tym samym miejscu.

Dzień zaczynamy zbiórką o godzinie 7:45, a kończymy o 16:00. Obserwując prognozę pogody, na bieżąco, każdego wieczoru, będziemy informować o planie na kolejny dzień oraz o tym co należy spakować.

Najbardziej przygodowa półkolonia, jaką można sobie wymarzyć. Znamy przepis na udane wakacje w mieście!

Jak lato – to przygoda! Na tej półkolonii stawiamy zdecydowanie różnorodność atrakcji.

W trakcie 5 dni będziemy się nie tylko świetnie bawić, ale także integrować w gronie rówieśników.

Podczas całego dnia spędzonego z naszą kadrą, będzie czas na wzmocnienie.

Około godziny 11 będzie czas na przekąskę w postaci owocu, musu, lub owsianych ciasteczek itp.  Po kolejnym bloku zajęć, około godz. 14 zjemy wspólny obiad.

Ze względu na różne atrakcje i ich lokalizacje posiłki będziemy spożywać codziennie w innym miejscu. Tradycją naszych półkolonii już jest, że w jeden z dni zamawiamy pizzę w ramach dobrego sprawowania.

Na indywidualne potrzeby dzieci będzie możliwość wybierania diety bezglutenowej, bezlaktozowej lub wegetariańskiej za dodatkową opłatą.

BEZPIECZNE WAKACJE

Jesteście gotowi na fantastyczną zabawę Waszych dzieciaków w gronie rówieśników?!

Specjalnie dla Waszych pociech przygotowaliśmy pięć dni pełnych uśmiechu, integracji i dobrej zabawy. Jak zwykle zwracamy dużą uwagę, aby wszystkie atrakcje były bezpieczne

i zgodne z normami.

Jeśli chcecie, żeby Wasze dzieci w bezpieczny i zarazem spokojny, ale niebanalny sposób spędziły wakacje to zapraszamy na półkolonie z Aligatorem.

PÓŁKOLONIA NA PRZYGODZIE

Tygodniowy program zajęć

Każdego dnia na półkolonii czeka na dzieci zupełnie inne zestaw atrakcji. Zapewniamy, że dzieciaki będą miały możliwość wybawienia się na różne sposoby, wszystko pod bacznym okiem naszego niezawodnego personelu i w towarzystwie rówieśników.

W przypadku pogorszenia się warunków pogodowych mamy przygotowany alternatywny plan, który jest równie interesujący.

• Przylasek Rusiecki
  • Gry i zabawy integracyjne plażowanie, zabawy w wodzie, color&fun, wodny tor przeszkód

• Wyjazd do Szczawnicy
  • Rafting- spływ pontonami Dunajcem, ognisko

• Avatar, Fun Climb, Acro park
  • Zajęcia ze wspinaczki, akrobatyka, zabawy
  • Ogród doświadczeń

• Park Linowy
  • Gry i zabawy zespołowe
  • Ognisko z kiełbaskami
  • Trampoliny, tyrolka

• Wyjazd do Kasiny Małej
  • Wycieczka do Bazy "Lubogoszcz"
  • Gry i zabawy terenowe
  • 15:50-16:00 Odbiór dzieci

Z naszych półkolonii nikt nie wraca z pustymi rękami! Poza bagażem nowych doświadczeń, wspomnień oraz znajomości każdy otrzyma pamiątkowy gadżet i dyplom.

Warunkiem odbycia się półkolonii jest zebranie min. 15 uczestników.

50zł zniżki na drugie dziecko na TEJ SAMEJ półkolonii.

50zł zniżki na drugą, a 100 zł zniżki na trzecią półkolonię.

Resztę wpłaty musisz dopłacić na min. 30 dni przed rozpoczęciem półkolonii.

Po dokonaniu wpłaty za całą półkolonię otrzymasz potwierdzenie otrzymania płatności drogą sms i mailową.

Obiad

Przekąskę

Butelkę wody

• Kieszonkowe – według uznania rodzica. Na pewno będziemy odwiedzać lodziarnie, a przy niektórych atrakcjach będzie można kupić sobie pamiątkę.
  • Prosimy o nie dawanie dzieciom telefonów komórkowych. Z racji dużej liczby atrakcji i częstego przemieszczania się istnieje ryzyko zgubienia lub uszkodzenia telefonu, za co nie ponosimy odpowiedzialności.
  • Stały kontakt z kierownikiem wyjazdu. Numer kontaktowy do kierownika będzie zawarty w informatorze.
  • Na półkolonię zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby, dzieciaki nie uczestniczące w kursach pływackich również. Będzie nam niezmiernie miło powitać kolejne osoby na pokładzie aligatorowej rodziny.
  • Jeśli nie chcą Państwo, żeby dziecko było fotografowane podczas pobytu, prosimy o stosowną informację. W trakcie półkolonii codziennie będą robione zdjęcia oraz relacje na portalach społecznościowych.
  • Informator ze szczegółowymi informacjami zostanie wysłany na 10 dni przed rozpoczęciem półkolonii.