PÓŁKOLONIA NA WYPASIE

Kids 6-14 lat

Kryta Pływalnia w Niepołomicach

Kraków os. 2 Pułku Lotniczego

W tych samych terminach będziemy się spotykać w Krakowie i Niepołomicach.

Większość półkolonii będzie odbywało się w tym samym czasie w Krakowie i Niepołomicach, do każdej będą przypisani inni opiekunowie. Podczas trwania półkolonii dzieciaki z Krakowa i Niepołomic będą się spotykać na niektórych atrakcjach i łączyć siły do wspólnej zabawy.

<iframe class="full-size-abs" src="https://www.youtube.com/embed/qWQJk7sb14Y" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>
MIEJSCE PÓŁKOLONII

KRAKÓW

Jak sama nazwa wskazuje, półkolonia odbędzie się na terenie Krakowa. Nie będzie to jednak jedyne miejsce w którym będziemy się wspólnie bawić. Jako, że mamy przewidziane mnóstwo atrakcji, z niektórych będziemy korzystać poza Krakowem.

Dzień zaczynamy zbiórką o godzinie 7:45, a kończymy o 16:00. Zbiórka i odbiór będą przy basenie “Pływaczek” Os. II Pułku Lotniczego 21.

Bacznie obserwując prognozę pogody, na bieżąco, każdego wieczoru, będziemy informować Państwa poprzez sms o planie na kolejny dzień oraz o tym, co należy spakować.

MIEJSCE PÓŁKOLONII

NIEPOŁOMICE

Półkolonia odbędzie się na terenie Niepołomic. Nie będzie to jednak jedyne miejsce w którym będziemy się wspólnie bawić. Jako, że mamy przewidziane mnóstwo atrakcji, z niektórych będziemy korzystać poza miejscem zamieszkania. Początek i koniec każdego dnia będzie w tym samym miejscu –przy  Krytej Pływalni na ul. Janusza Korczaka 5.

Dzień zaczynamy zbiórką o godzinie 7:45, a kończymy o 16:00. Bacznie obserwując prognozę pogody, na bieżąco, każdego wieczoru będziemy informować Państwa poprzez sms o planie na kolejny dzień oraz o tym, co należy spakować.

Najbardziej wypasiona półkolonia, jaką można sobie wymarzyć. Znamy przepis na udane wakacje w mieście!

Lato na wypasie! Na tej półkolonii stawiamy zdecydowanie różnorodność atrakcji.

W trakcie 5 dni będziemy się nie tylko świetnie bawić, ale także integrować w gronie rówieśników.

Podczas całego dnia spędzonego z naszą kadrą, każdy będzie mógł wzmocnić się dwoma posiłkami.

Około godziny 11 będzie czas na drugie śniadanie w postaci owocu, musu, lub owsianych ciasteczek itp. Po kolejnym bloku zajęć, około godz. 14 zjemy wspólny obiad.

Ze względu na różne atrakcje i ich lokalizacje posiłki będziemy spożywać codziennie w innym miejscu. Tradycją naszych półkolonii już jest, że w jeden z dni zamawiamy pizzę w ramach dobrego sprawowania.

Na indywidualne potrzeby dzieci będzie możliwość wybierania diety bezglutenowej, bezlaktozowej lub wegetariańskiej za dodatkową opłatą.

PROFIL PÓŁKOLONII

Ma być “na wypasie” i będzie!

Pięć dni prawdziwego szaleństwa!

Mamy na to naprawdę dużo pomysłów. Wyobraźcie sobie najlepsze pięć dni jakie może spędzić dziecko w ciągu roku.

Pięć dni spinamy w jeden wystrzałowy tydzień naszej półkolonii.

W tym czasie pojedziemy NA CAŁODNIOWĄ WYCIECZKĘ DO ENERGYLANDII, odwiedzimy kopalnie soli w Wieliczce, zaszalejemy nad wodą i , zobaczymy największą kolekcje klocków lego i wybawimy się na mnóstwo sposobów w “Parku Rozrywki Wola”. TAK! Marzenia trzeba mieć i spełniać je z Nami!

PÓŁKOLONIA NA WYPASIE

Tygodniowy program zajęć

Każdego dnia na półkolonii czeka na dzieci zupełnie inne zestaw atrakcji. Zapewniamy, że dzieciaki będą miały możliwość wybawienia się na różne sposoby, wszystko pod bacznym okiem naszego niezawodnego personelu i w towarzystwie rówieśników.

W przypadku pogorszenia się warunków pogodowych mamy przygotowany alternatywny plan, który jest równie interesujący.

• Przylasek Rusiecki
  • Gry i zabawy integracyjne plażowanie, zabawy w wodzie, color&fun, wodny tor przeszkód
  • Obiad

• Wyjazd do Wieliczki
  • Zwiedzanie kopalni z przewodnikiem
  • Obiad na terenie kopalni
  • Park, lody

• Wyjazd do ENERGYLANDII
  • Zabawa w parku rozrywki z podziałem na grupy
  • Obiad na miejscu
  • 19:00 Odbiór dzieci

• Muzeum lego w Krakowie
  • Warsztaty z klocków lego
  • Park Bednarskiego, gry zabawy
  • Wycieczka na kopiec Krakusa

• Wyjazd do parku Wola w Krakowie
  • trampoliny, quady, zjeżdżalnie oponowe, tyrolka, eurobungee
  • Obiad
  • Park Jordana, gry terenowe
  • 15:50-16:00 Odbiór dzieci

Z naszych wyjazdów nikt nie wyjeżdża z pustymi rękami! Poza bagażem nowych doświadczeń, wspomnień oraz nowych znajomości każdy otrzyma pamiątkowy gadżet.

Warunkiem odbycia się półkolonii jest zebranie min. 15 uczestników.

50zł zniżki na drugie dziecko na TEJ SAMEJ półkolonii.

50zł zniżki na drugą, a 100 zł zniżki na trzecią półkolonię.

Resztę wpłaty musisz dopłacić na min. 30 dni przed rozpoczęciem półkolonii.

Po dokonaniu wpłaty za całą półkolonię otrzymasz potwierdzenie otrzymania płatności drogą sms i mailową.

Obiad

Przekąskę

Butelkę wody

• Kieszonkowe – według uznania rodzica. Na pewno będziemy odwiedzać lodziarnie, a przy niektórych atrakcjach będzie można kupić sobie pamiątkę.
  • Prosimy o nie dawanie dzieciom telefonów komórkowych. Z racji dużej liczby atrakcji i częstego przemieszczania się istnieje ryzyko zgubienia lub uszkodzenia telefonu, za co nie ponosimy odpowiedzialności.
  • Stały kontakt z kierownikiem wyjazdu. Numer kontaktowy do kierownika będzie zawarty w informatorze.
  • Na półkolonię zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby, dzieciaki nie uczestniczące w kursach pływackich również. Będzie nam niezmiernie miło powitać kolejne osoby na pokładzie aligatorowej rodziny.
  • Jeśli nie chcą Państwo, żeby dziecko było fotografowane podczas pobytu, prosimy o stosowną informację. W trakcie półkolonii codziennie będą robione zdjęcia oraz relacje na portalach społecznościowych.
  • Informator ze szczegółowymi informacjami zostanie wysłany na 10 dni przed rozpoczęciem półkolonii.