WATER WEEK

Kids 6-14 lat

Kraków os. 2 Pułku Lotniczego

Kryta Pływalnia w Niepołomicach

Najbardziej wypasione półkolonie jakie można sobie wymarzyć. Znamy przepis na udane wakacje w mieście! 😎

Jak lato – to woda! Na tej półkolonii stawiamy zdecydowanie na wodne szaleństwo!

W trakcie 5 dni będziemy się nie tylko świetnie bawić, ale też uczyć. W planie mamy 4 lekcje pływania na basenie pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. Po basenie przyjdzie czas na zabawę na wiele sposobów.

MIEJSCE PÓŁKOLONII

KRAKÓW

Półkolonia Water Week odbywać się będzie w Krakowie. Miejscem zbiórek będzie basen Pływaczek na Os. II Pułku Lotniczego 21. Poranne spotkania oraz popołudniowe zakończenia dnia będą zawsze w tym samym miejscu.

Dzień zaczynamy zbiórką o godzinie 7:45, a kończymy o 16:00. Obserwując prognozę pogody, na bieżąco, każdego wieczoru, będziemy informować o planie na kolejny dzień oraz o tym co należy spakować.

MIEJSCE PÓŁKOLONII

NIEPOŁOMICE

Półkolonia Water Week odbywać się będzie w Niepołomicach. Rozpoczynać i kończyć dzień będziemy na Krytej Pływalni przy ul. Korczaka 5. Poranna zbiórka oraz zakończenie dnia zawsze będzie w tym samym miejscu.

Podczas całego dnia spędzonego z naszą kadrą, każdy będzie mógł wzmocnić się dwoma posiłkami.

Jako, że półkolonia różni się od zwykłego obozu inaczej będą wyglądać nasze posiłki.  Około godziny 11 będzie czas na drugie śniadanie w postaci owoców oraz drożdżówki. Po kolejnym bloku zajęć, o godzinie 14 zjemy wspólny obiad.

Ze względu na różne atrakcje i ich lokalizacje posiłki będziemy spożywać codziennie w innym miejscu. Dzieci będą miały możliwość wyboru tego co chcą zjeść z pośród 2/3 propozycji. Tradycją naszych półkolonii już jest, że w jeden z dni zamawiamy pizzę w ramach dobrego sprawowania. Na indywidualne potrzeby dzieci będą wybierane diety bezglutenowe, bezlaktozowe lub wegetariańskie.

BEZPIECZNE WAKACJE

Jesteście gotowi na fantastyczną zabawę Waszych dzieciaków w gronie rówieśników?!

Specjalnie dla Waszych pociech przygotowaliśmy pięć dni pełnych uśmiechu, integracji i dobrej zabawy. Jak zwykle zwracamy dużą uwagę aby wszystkie atrakcje były bezpieczne i zgodne z normami.

Jeśli chcecie, żeby Wasze dzieci w bezpieczny i zarazem spokojny, ale niebanalny sposób spędziły wakacje to zapraszamy na półkolonie z Aligatorem.

Warunkiem do wystartowania danej półkolonii jest zebranie minimum 10 uczestników.

BASEN

4 lekcje nauki i doskonalenia pływania pod okiem instruktora.

Park Rozrywki Wola

Szalejemy bez ograniczeń. Będą quady, ścianka wspinaczkowa, zjazdy na oponkach, eurobungee, park trampolin, tyrolka i inne.

Będziemy chillować na maksa, tak jak powinno się to robić w wakacje.

Szaleństwo nad wodą

Cała masa zabawy w jeziorze.

3,2,1… fruuuu! Festiwal kolorów HOLI!

Wodny Plac Zabaw

Wodny plac zabaw- wielki, dmuchany, wodny plac zabaw to strzał w 10!

Muzeum Gier Video

Dzieciaki nie tylko zobaczą w jakie gry się grało w latach 90 ale będą miały szansę spróbować zagrać w co zechcą.

Park Wodny

Nie może obejść się bez zabawy w parku wodnym.

Sami lubimy się czasem zaskoczyć i zaszaleć.

Zabawa czas, start! Wszystkie gry i zabawy żeby się lepiej poznać.

Letnie sporty

Cały zestaw plażowych szaleństw. Frisbee, ringo, plażówka i inne.

Plac zabaw

Klasyk, ale za to jaki! każdy lubi zabawę na swój sposób.

Wakacje mają to do siebie, że robi się to na co się ma ochotę. Z tego powodu nikogo nie będziemy “zmuszać” a damy wybór. Danego dnia będzie można poleniuchować na różne sposoby.

Każdego dnia można  będzie poleniuchować na różne sposoby

Rywalizacja i dodatkowe atrakcje dla naszych "wulkanów energii"

Przed wyjazdem ani w jego trakcie nie trzeba się ostatecznie zdecydować na dany pakiet. Jest to jedynie możliwość wyboru w danym dniu w zależności od posiadanego zasobu sił.

Z naszych wyjazdów nikt nie wyjeżdża z pustymi rękami!

Dane do przelewu

Frajda Travel S.C.

Numer rachunku bankowego

Tytuł przelewu

W tytule należy wpisać imię i nazwisko oraz wybrany obóz.

50zł zniżki na drugie dziecko na TYM SAMYM obozie

50zł zniżki na drugi, 100 zł zniżki na trzeci wyjazd

50 zł zniżki przy zapisie DO 15 MARCA.

Wypełnij formularz zgłoszeniowy (klikając w przycisk "zapisz się").

W ciągu dwóch dni (roboczych) odezwiemy się do Ciebie w celu potwierdzenia dostępności wolnych miejsc oraz prześlemy wiadomość organizacyjną, niezbędne dokumenty do akceptacji.

Regulamin do akceptacji oraz Kartę Kwalifikacyjną (do pobrania) otrzymają Państwo od nas poprzez aplikacje ActiveNow (niezbędna jest rejestracja dla nowych klientów, zaproszenie otrzymają Państwo na adres e-mail podany w formularzu zgłoszeniowym). Po otrzymaniu potwierdzenia zapisu oraz akceptacji regulaminu, prosimy o wpłatę zadatku w ciągi maksymalnie 3 dni roboczych.

Akceptacja regulaminu

Akceptacja regulaminu odbywa się wyłącznie drogą on-line, Kartę Kwalifikacyjną należy pobrać następnie odesłać najlepiej skan Karty Kwalifikacyjnej bądź wyraźne zdjęcie na nasz adres: biuro@szkolaaligator.pl oryginał Karty prosimy przekazać w pierwszym dniu kierownikowi na zbiórce.

Dwa posiłki dziennie

• UBEZPIECZENIE – zachęcamy do skorzystania z UBEZPIECZENIA OD KOSZTÓW REZYGNACJI Z WYJAZDU, jako organizatorzy zapewniamy uczestnikom obozu WYŁĄCZNIE ubezpieczenie NNW.

Formularz zapisu